Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#11
(08-06-2011, 11:40 PM)hents99 Kirjutas: Tegemist on tõesti JOKK teguviisiga, samas kui "ostja" uuris või lasi uurida autode ajaloo kohta enne ostmist, siis teadis ta, mis seis nende autodega on ja kellele nad reaalselt kuuluvad, mis sest, et mitu ostu-müüki vahepeal olnud on ja auto paprid nö pestud on.

Heausksest ostust on minu arust asi kaugel, eelkõige ostja uuringute tõttu.
Petri, ma saan aru, et tegemist on sulle lähedaste inimestega, aga võta asju vähe neutraalsemana. Mis emotsioonid sul tekivad, kui nimesid ei oleks selles loos avalikustatud?

Seda enam, et tegemist oli nt tqhq.ee kasutajatega, kes autode teemasid üleval hoidsid ja neist kui projektidest kirjutasid. Samal ajal praegune JOKK omanik oli foorumi eluga kursis ja teadis kindlasti, kelle autodega on tegu vms.

Eks autode praegune "omanik" on seaduse ees puhas poiss ja vassinud on firmad, kes autod ühepoolselt omandasid ja siis järjepanu edasi müüsid kuni praeguse omanikuni. Aga selge on see, et viimane neist teadis, et tegemist on mädanenud kaubaga. Seda tõestab ka see, et autosid püüti tagasi müüa õigetele omanikele naeruväärsete summade eest.


Mina muidugi lähtun foorumis kirjutatud tekstile ja teades teemas kannatajaid, oleme ühes foorumis pikalt figureerinud, ei kahtle ma jutu tões.

Lihtsalt mõned minu mõtted.

No polex tema ostnud olex keegi teine, mis siis? Tema ei olnud ju see, kes neid autosid hoiustas, selles eest raha võttis, aga seda raha edasi üürix ei maxnud. Autode eelmised omanikud nõudku omale tehtud kahju tagasi hoopis sellelt vennalt. Kui mina olex samamoodi omale legaalselt auto omandanud, siis ma ka ei tunnex end süüdi, saades hiljem teada, et auto kunagine omanik on lasknud endal niiviisi naha üle kõrvade tõmmata.

Kuidas sa reageerix kui keegi ütlex sulle näitex, et su kaubaliftiga on sama teema? Kas sa annax oma auto tasuta ära, et "sorry, et ma ostsin legaalselt su auto, millest sa oma sinisilmsuse ja laiskuse tõttu ilma jäid." Ma arvan et mitte.

Ja kuidas on võimalik, et osad omanikud said oma autod sealt hoiustamiskohast tagasi ja osad mitte? Kuna selles hoones hoiustati oluliselt rohkem autosid kui ainult kõne all olevad. Järelikult mõned ei istunud käed rüpes ja oodanud, et nende auto neile ise koju tulex vaid läxid kohale ja küsisid viisakalt näidates ette omandust tõestava paberi ja said oma vara kätte.
(08-06-2011, 11:53 PM)joristaja Kirjutas: mhmh ongi nii nagu arvasin. ehk siis isikud kes oma autodest ilma jäid on seaduskuulekad ja nõks nohikud aga nende mingi sõber või sugulane või kes iganes on jällegi üli agar aktivist, kellel on mõistagi oma nägemus kuidas seda lugu lahendama peaks.
aga jah, mina arvan, et seaduslikult ehk ongi asi JOKK aga reaalselt teadsid kõik tegelased täpselt kõike. vähemalt see algusots. nüüdseks vast jah, juba mitu korda autot müüdud ja see kes neid autosi praegu seaduslikult omab, ei pruukind ehk tõesti enne ostu teada mis kaval skeem enne teda oli. või siis ikkagi teadis, sest niikui mingit infot auto asukoha kohta foorumisse üles pandi, nii kohe peitis auto ära. üldiselt ikka suht sitt lugu. eriti veel seepärast, et tegemist on projekti masinatega. oleks mingi vw passat siis see kaoks massi ja kõik aga need autod ju lausa püüavad tähelepanu. kohe märkad kui mõni sääne mööda vurab.

Mismõttes peitis auto ära? Autod seisid uurimise ajal ju politsei parklas ja on peale taas tema omandusse saamist paar kuud tema aia taga seisnud, kõigile nähtavas kohas ja ta on neid sealsamas putitanud. Jälle kirjutavad foorumisse inimesed, kes fakte ei tea ja moonutavad lugu.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: Werewolf - 09-06-2011, 12:16 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,634 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne