Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#9
Tegemist on tõesti JOKK teguviisiga, samas kui "ostja" uuris või lasi uurida autode ajaloo kohta enne ostmist, siis teadis ta, mis seis nende autodega on ja kellele nad reaalselt kuuluvad, mis sest, et mitu ostu-müüki vahepeal olnud on ja auto paprid nö pestud on.

Heausksest ostust on minu arust asi kaugel, eelkõige ostja uuringute tõttu.
Petri, ma saan aru, et tegemist on sulle lähedaste inimestega, aga võta asju vähe neutraalsemana. Mis emotsioonid sul tekivad, kui nimesid ei oleks selles loos avalikustatud?

Seda enam, et tegemist oli nt tqhq.ee kasutajatega, kes autode teemasid üleval hoidsid ja neist kui projektidest kirjutasid. Samal ajal praegune JOKK omanik oli foorumi eluga kursis ja teadis kindlasti, kelle autodega on tegu vms.

Eks autode praegune "omanik" on seaduse ees puhas poiss ja vassinud on firmad, kes autod ühepoolselt omandasid ja siis järjepanu edasi müüsid kuni praeguse omanikuni. Aga selge on see, et viimane neist teadis, et tegemist on mädanenud kaubaga. Seda tõestab ka see, et autosid püüti tagasi müüa õigetele omanikele naeruväärsete summade eest.


Mina muidugi lähtun foorumis kirjutatud tekstile ja teades teemas kannatajaid, oleme ühes foorumis pikalt figureerinud, ei kahtle ma jutu tões.

Lihtsalt mõned minu mõtted.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: hents99 - 08-06-2011, 11:40 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,634 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne