Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimus vitomeestele.
#1
Kas keegi oskab mulle öelda, mida see tulukesega lüliti endast kujutab? Asub see 2001 vito110 armatuuril.
Pilt
Vasta
#2
Peaks lülitama õhu ainult siseringluse peale.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Laur Kirjutas:Peaks lülitama õhu ainult siseringluse peale.

Eksid, sa pole ammu Sprinteriga sõitnud :-)

Siseringlus lülitub sisse kui ventika kiiruse nuppu muljuda, see nupp on lisasoojenduse oma.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Oli vist jah niipidi, oli meelest läinud. Moodsatel autodel lülitub lisasoojendus ise sisse vastavalt temperatuurileConfusedmash:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
Laur Kirjutas:Oli vist jah niipidi, oli meelest läinud. Moodsatel autodel lülitub lisasoojendus ise sisse vastavalt temperatuurileConfusedmash:

Kui hakkad siin konnasööjate rämpsu ülistama, siis läheb kustutamisele.:evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
See on kero nupp
Vasta
#7
Aitäh kõigile, kes vastasid, olin ka ise arvamusel, et see mingi lisasoojendus on.
Vasta
#8
P.s. See kero nupp võib talvel kogu aeg sees olla sest ta töötab temperatuurianduriga koostöös ja lülib ennast automaatselt sisse ja väla! Nupp sügisel sisse ja kevadel välja!
Vasta
#9
Terv olen uus siin foorumis ja ka vitomees nimelt oman 108cdi'd 2000 aastast ja oli sama küsimus kuid no vastuse sain kuid misasi see kero on? sry kui te mu juuksevärvi näeksite siis te rohkem ei küsiks

Aigo
Vasta
#10
mootori lisasoojendus - nagu webasto
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Laur Kirjutas:Oli vist jah niipidi, oli meelest läinud. Moodsatel autodel lülitub lisasoojendus ise sisse vastavalt temperatuurileConfusedmash:

samamoodi on ka vitodel. kui see nupp on sees siis ta lülib ennast automaatselt nii sisse kui ka välja. minu bussil nii oli!
Vasta
#12
aga teema pealkiri vastav kuid eelolevast teemast välja küsimusega, et vitol on 2 õli korki või toru üks on mootori ees- teine tagapool, et mille jaoks teine on ja mis on mis??? esimene nagu ma aru sain jookseb karterisse kuid kuhu see teine läheb

P.S. buss manuaal kastiga
Vasta
#13
aga küsiks siis seda, et kas mõnel vitol on ka pardadžok 2 luugiga või täis luugiga?? ehk ilma õhk padjata plaan endal armatuuris ilma luukidetta variant välja vahetada kuid ei tea kas tasub otsida suure luugiga/2 luugiga varjanti või tuleb otsida airbagiga ja airbagi osa ümber ehitada


muidu kui kellegil pakkuda luukidega/luugiga varjanti võin pakkuda vastu ilma luukidetta pluss raha
Vasta
#14
Mu vana oli täisluugiga, uus on poolluugi ja bagiga. Niiet võimalused on olemas.
Vasta
#15
eee... see kork, mis klapikambrikaane peal on, on lihtsalt jäänus sõiduautost. Õli sellest ju ei ole võimalik (või kui siis mingi imelehtriga) niikuinii valada.
Vasta
#16
Tülitaks jälle Vitoraffast küsimusega, et kas see hakkab ka vitode veaks saama, et signa läheb lolliks... ametlikult signa korras kuid kui signa peale panen siis mingi aja pärast lihtsalt hakkab üürgama... meil siin külakolkas lõuna eestis on teine vito veel ja tollel täpselt sama viga.
signad paigaldattud samal ajal, erinevates firmades ja erinevad signad...???:help:

no see erinevus me bussidel ainult, et temal lukud korras mina aga pean jooksma ümber auto uksi lukustama kuna juhi ukse luku kaudu on keegi üritanud kruvikaga sisse pääseda ning kürvalistuja ukse lukk kesklukku ei juhi miskipärast
Vasta
#17
Arvan, et ka sinul probleemiks külje lükandukse kontaktid - kui need korralikult ühendust ei anna, siis ongi probleem valmis. Tee puhtaks ja toimib jälle.
Vasta
#18
Tänud Kalev.

mul olidki need klemmid värviga koos ning nüüd kui puhtad pole siiamaani veel üürgama hakanud...

aga küsiks juurde, et mis mõõdus on Vitol armatuuris asuvad kõlarid??? mul need krõbisevad marudalt... pinda käib
Vasta
#19
Küsiks siis veel niipalju, et oskab keegi juhatada kust kohast ma oma bussil värvikoodi leiaksin??

muidu peaks olema "alpina white" värvi nimeks kuid mul kataloog annab sellele värvile 6 varjanti seega oleks vaja täpsemat koodi.

loodan, et see ei ole kusagil kleepsu näol. sest mu bussil kõik kleebised maha pestud juba ainult narmad alles ja kapoti all oleval "ID plekil" pole koodi!!!

:help:
Vasta
#20
No, VIN koodi järgi saad silberist selle värvikoodi, mõne muu tegelase käest veel, kellel WIS on.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W906 Sprinter 2019 MBUX multimedia (10.25-inch) Küsimus kaur1992 0 248 16-01-2023, 09:58 PM
Viimane postitus: kaur1992
  Viano 2009. 2.2, 4matic rehivde kohta küsimus andorian 2 366 11-09-2022, 09:10 PM
Viimane postitus: andorian
  v280 roolivõimendi/kasti õli küsimus allan23 1 3,511 12-04-2019, 09:51 AM
Viimane postitus: tezfxr
  küsimus Vito kohta John Smith 0 2,328 27-09-2018, 07:35 PM
Viimane postitus: John Smith
  Viano istmed Vitosse ja veel üks küsimus Holari 3 3,611 14-09-2017, 06:35 PM
Viimane postitus: Laur
  Küsimus antud jupi kohta loolo11 3 3,388 19-05-2014, 10:59 PM
Viimane postitus: Laur
  küsimus vito 2,2cdi alvarpoiss7 0 2,183 03-01-2014, 05:54 PM
Viimane postitus: alvarpoiss7
  tere küsimus selles mis õli võib roolivõimuse panna Martin841 3 2,937 01-07-2008, 11:02 PM
Viimane postitus: Martin841



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne