Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaitsme plokk?
#1
Kas oskab keegi öelda V230-nel mis kaitse mis on? kuna pole kaitsmete tähendused loetavas keeles!
Vasta
#2
Mis keeles siis on? Ma ei tea kuidas uuematel, kuid vanematel mudelitel see paber kaitsmekaane sees teistpidi pööratav, üks pool fritsude keeles ja teine pool inglise keeles.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Mercedes-Benz kodulehelt vin koodi järgi vaadates tehtud buss läti jaoks. Aga jah sellest keelest mis seal kaane peal on sellest nagu aru ei saa. Inglis keeles ei olnud seal midagi Confusedad:
Vasta
#4
Kui muud moodi ei saa, pane siia kirja läti keeles, lasen ära tõlkida nelja õlle eest. :cool_rsvd: Lätlane täitsa olemas 10 meetri kaugusel.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Sellega see jama et buss on viljandis ja ise olen tallinnas nii et ennem nädala lõppu ei muutu midagi sis Confusedad:
Vasta
#6
heikko7 Kirjutas:Sellega see jama et buss on viljandis ja ise olen tallinnas nii et ennem nädala lõppu ei muutu midagi sis Confusedad:

Kas keegi pilti teha ei saa ja meili panna?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  armatuur kellade plokk rass19923 0 1,876 06-10-2010, 11:47 PM
Viimane postitus: rass19923



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne