Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazbek ja Ment
#1
Teinekord juhtub
ka nii ....
sorry , kui kedagi häirib
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#2
:lol: See praegu nii-öelda kuum e-mail,ma vähemalt viielt inimeselt saanud,kõva sõna.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
:hump:
Vasta
#4
Karl Kirjutas::lol: See praegu nii-öelda kuum meil,ma vähemalt viielt inimeselt saanud,kõva sõna.


öh? viielt? :lol:
...
Vasta
#5
Meili selle sisuga loomulikult. UZI:hump:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Karl Kirjutas:Meili selle sisuga loomulikult. UZI:hump:

:lol: loomulikult
Vasta
#7
kuld Kirjutas:
Karl Kirjutas:Meili selle sisuga loomulikult. UZI:hump:

:lol: loomulikult

Sina ka jahhhh,sõber või asi! :lol:Confusedmash::lol:

Endak sul pole kõllegi,ilma hääleta jääb asi ikka väga poolikuks kui ei kuule kuidas ment lõugab.:bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
Karl Kirjutas:
kuld Kirjutas:
Karl Kirjutas:Meili selle sisuga loomulikult. UZI:hump:

:lol: loomulikult

Sina ka jahhhh,sõber või asi! :lol:Confusedmash::lol:

Endak sul pole kõllegi,ilma hääleta jääb asi ikka väga poolikuks kui ei kuule kuidas ment lõugab.:bigsmile:

Pilt ütles kõik :bigsmile: Küll ma need kõllid ka saanCool
Vasta
#9
"See praegu nii-öelda kuum meil" - meil, mitte e-mail. kuidas siin ikka aru peaks saama asjast :biggergrin:
...
Vasta
#10
Andres Kirjutas:"See praegu nii-öelda kuum meil" - meil, mitte e-mail. kuidas siin ikka aru peaks saama asjast :biggergrin:

Nüüd parem? Rõve pole see kes ütled vaid kes mõtleb! :evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
õite õrna hingega. anna andeks.
...
Vasta
#12
Karl Kirjutas:
Andres Kirjutas:"See praegu nii-öelda kuum meil" - meil, mitte e-mail. kuidas siin ikka aru peaks saama asjast :biggergrin:

Nüüd parem? Rõve pole see kes ütled vaid kes mõtleb! :evil:

minumeelest see kes nii laseb teha endaga ja siis räägib sellest teistele ka veel, väga julm teiste vastu:lol:
Vasta
#13
Kuld krt,kas pean helistama ühte teatud ehitusfirmasse ja ütlema,et mis tööd see mees seal teeb teil,istub päevad läbi foorumis ja mugiseb.UZI:lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#14
Karl Kirjutas:Kuld krt,kas pean helistama ühte teatud ehitusfirmasse ja ütlema,et mis tööd see mees seal teeb teil,istub päevad läbi foorumis ja mugiseb.UZI:lol:

Peaks alustama kõigepealt ühest toolifirmast, sest seal jääb kindlasti oluline kasum saamata teatud töötaja pärast :lol::evil:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne