Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Välistemperatuuri näidik (2) - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: E-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Teema: Välistemperatuuri näidik (2) (/showthread.php?tid=763)

Lehed: 1 2


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - MarekV - 26-02-2006

Arvan, et sul see tabloo katki ikkagi. Või seal tabloo taga peaks olema selle süsteemi kivi ehk aju. Võimalik et mingil põhjusel (nt. lühis) On see kivi läbi põlenud. Ja tabloo näitab seda mida juhtub.


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - kuld - 26-02-2006

Karl Kirjutas:Aiateibad = kui andur peetis,siis ta reeglina hakkab "aiateibaid" näitama,näiteks +87C jne.Niisama pilt tasku tavaliselt ei lähe.

Minu omal on pilt taskusConfusedad:


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - MarekV - 26-02-2006

Mul oli ka alguses pilt taskus. Käivitamisel näitas -38. Muidu tühi tabloo.
Aga kui ma juhtme ära ühendasin, millegi pärast oli see lahti (Kaitsmeblokis) Hakkas ka suvalisi numbreid näitama. Andurit polnud ju.
Seega ostsin oomipoest termotaksisti ja jootsin anduri juhtme otsa. Nüüd töötab aga eksib 7 kraadiga.
Tuleb takisti teise vastu välja vahetada.


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - h2x0r - 27-02-2006

MarekV Kirjutas:Mul oli ka alguses pilt taskus. Käivitamisel näitas -38. Muidu tühi tabloo.
Aga kui ma juhtme ära ühendasin, millegi pärast oli see lahti (Kaitsmeblokis) Hakkas ka suvalisi numbreid näitama. Andurit polnud ju.
Seega ostsin oomipoest termotaksisti ja jootsin anduri juhtme otsa. Nüüd töötab aga eksib 7 kraadiga.
Tuleb takisti teise vastu välja vahetada.

Pane parem termotakistiga järjestiku yks potekas, millega saad temperatuuri paika tuunida. Mudu jäädgi õiget takistit otsima.


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - MarekV - 27-02-2006

Tsitaat:Pane parem termotakistiga järjestiku yks potekas, millega saad temperatuuri paika tuunida. Mudu jäädgi õiget takistit otsima.

Hea idee! Aga ega neid takisteid nii väga palju olegi. Et proovida.



RE: Välistemperatuuri näidik (2) - myff - 02-05-2006

mul siis kah mingi jama sellega temperatuurinäidikuga. k6igepealt näitas paar päeva +58,5 ja siis viskas pildi taskusse...


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - myff - 04-05-2006

Nyyd v6ttis jälle pildi ette ( mitte midagi tegemata) aga näitab umbes 8 kraadi rohkem.


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - MarekV - 16-08-2006

Kontrolli ühendused üle...


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - kaspar - 08-07-2007

minul näitab väli tempi näidik -38 kraadi arvan et ei ole andurit taga kuid ei ole leidnud seda üles autoks w202kerega c240 1998 aastast kus võiks sellel andur asuda kas vasakul ees põhja katte kuljes sest sealt mul tükk puudu ja radika lähedal vasakul on üks lahtine pistik kahe juhtmega???


RE: Välistemperatuuri näidik (2) - TarX - 09-07-2007

MarekV Kirjutas:Mul oli ka alguses pilt taskus. Käivitamisel näitas -38. Muidu tühi tabloo.
Aga kui ma juhtme ära ühendasin, millegi pärast oli see lahti (Kaitsmeblokis) Hakkas ka suvalisi numbreid näitama. Andurit polnud ju.
Seega ostsin oomipoest termotaksisti ja jootsin anduri juhtme otsa. Nüüd töötab aga eksib 7 kraadiga.
Tuleb takisti teise vastu välja vahetada.

Mis marki takisti ostsid - tuleb endal sama tee ette võtta! Kaua sa seda -38 kraadi ikka vaatad.
Aru ma ei saa kuhu need kaovad,mul juba teine auto millel stangest andur kadunud:boom: