Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
K: w124 puksid - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: E-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Teema: K: w124 puksid (/showthread.php?tid=5441)



K: w124 puksid - -coupe- - 04-07-2007

tahaks siis teada et kui hull see ettevõtmine on kui hakkata neid pukse vahetama...
kuskilt olen kuulnud et seal pidi olema kokku 24 puksi vms ??? ja no odav lõbu see ei ole ...
on ka vendi kes on volga pukse kasutanud vms

oleks abi eest väga tänulik ...
sest tahaks ikka asja korda saada ....merel olla ka jama ju kui pepu ujub


RE: K: w124 puksid - indrek - 04-07-2007

No kui sa tahad juba mingit aretust volga puksidega tegema hakata, siis parem müü oma Mercedes-Benz maha ja käi jala. Aga ega need puksid nii kallid ka pole enamus jäävad seal tagasillas paarisaja krooni juurde


RE: K: w124 puksid - -coupe- - 04-07-2007

Indrek Kirjutas:No kui sa tahad juba mingit aretust volga puksidega tegema hakata, siis parem müü oma Mercedes-Benz maha ja käi jala. Aga ega need puksid nii kallid ka pole enamus jäävad seal tagasillas paarisaja krooni juurde

ei mul polegi plaan panna mingeid volga pukse sinna lihtsalt vanast foorumist lugesin kuidas üks vana oli sinna need pannud ja olid ilusti pidama jäänud!!!
okei kui nad jäävad nii paarisaja kanti aga kui hull see vahetamine on??? on midagi väga keerulist?


RE: K: w124 puksid - indrek - 04-07-2007

-coupe- Kirjutas:ei mul polegi plaan panna mingeid volga pukse sinna lihtsalt vanast foorumist lugesin kuidas üks vana oli sinna need pannud ja olid ilusti pidama jäänud!!!
okei kui nad jäävad nii paarisaja kanti aga kui hull see vahetamine on??? on midagi väga keerulist?


Kui sul remondikätt on, tööriistu ka ja koht - kanal, või tõstuk olemas, siis üsna lihtne, aga lihtsalt aeganõudev tegevus.


RE: K: w124 puksid - Laur - 04-07-2007

Kui vahetuseks läheb kasuta Lemförderi detaile, on kindlapeale minek.
Tasub meeles pidada, et W124 tagasild on ka reguleeritav, oleneb mida vahetada, pärast tuleb ka silla pinki külastada.


RE: K: w124 puksid - -coupe- - 04-07-2007

Laur Kirjutas:Kui vahetuseks läheb kasuta Lemförderi detaile, on kindlapeale minek.
Tasub meeles pidada, et W124 tagasild on ka reguleeritav, oleneb mida vahetada, pärast tuleb ka silla pinki külastada.

aga r22gi mulle nende Lemförderi detailide hindadest!!!??? kallimad?


RE: K: w124 puksid - Laur - 04-07-2007

-coupe- Kirjutas:aga r22gi mulle nende Lemförderi detailide hindadest!!!??? kallimad?

Eks ta nii kipub olema jah, et kui tahad head ja odavat pead ostma kaks asja, ühe hea ja teise odava :biggrin:
Omal kogemus rooliotsaga, panin miski Itaalia käki ja poole aasta pärast vahetasin uuesti sama otsa, seekord Lemförderi vastu.

Uuri Autoeksperdist


RE: K: w124 puksid - Rash11 - 04-07-2007

Laur Kirjutas:
-coupe- Kirjutas:aga r22gi mulle nende Lemförderi detailide hindadest!!!??? kallimad?

Eks ta nii kipub olema jah, et kui tahad head ja odavat pead ostma kaks asja, ühe hea ja teise odava :biggrin:
Omal kogemus rooliotsaga, panin miski Itaalia käki ja poole aasta pärast vahetasin uuesti sama otsa, seekord Lemförderi vastu.

Uuri Autoeksperdist


Laur? kas seal autoexperdist saab ka automaatkastide juppe tellida?
Tänan.


RE: K: w124 puksid - -coupe- - 04-07-2007

ooo väga lux isegi kodukandis see pood olemasTongueTongueTongue

aga küsimus selles et palju seal neid pukse on? kas see jutt vastab tõele et tagasillas kokku 24 puksi ?


RE: K: w124 puksid - strong - 04-07-2007

No konte on ühel rattal 5, ühel kondil 2 puksi, see teeb 10. Õõtsal 2, millest üks on silikon. Siis on ühel pool ka 2 sillaraami puksi. seega ühel pool taga on pukse 14, seega kokku 28.

Konte on jumala koba vahetada, õõtsa puks tahab pressimist, silikoon tahab venitamist ja peksmist, silikoni vahetamine on kõige jamam töö seal.

PS. amordi alumisel otsal on ka puks sees, seega tulebki ilusti 30 täis, aga seda ise vahetata, ainult koos amordiga.