Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
W211 siduri jama - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: E-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Teema: W211 siduri jama (/showthread.php?tid=50283)



W211 siduri jama - marek1983 - 22-07-2019

Tere! Milles võiks asi olla käigud lähevad raskelt ja pauguga sisse ,6 manuaal siis kui auto ei tööta saab kõik käigud sisse ,aga kui mootor töötab siis 1 ja tagumine suure raskusega . Sõiduajal nagu probleeme väga pole . Nüüd küsimus kas sidur korv jne või mingi odavam lahendus


RE: W211 siduri jama - stihl - 22-07-2019

Sidurikorv on kuluosa, mida auto oma eluea jooksul ikka mitu tükki läbi "kulutab".

Märku annab see, et käigud ei taha enam lülituda ning pedaal võtab üsna põhjast, mitte ülevalt ja kohe nagu uue korviga.
Eeldades, muidugi, et kõik hüdraulikavärgid jne on korras.

.


RE: W211 siduri jama - siimruz - 22-07-2019

Tere

Oman juba 4 aastat W203 igapäevase käulana 6 manuaaliga. Ja nii see ongi, et esimene ja tagumine ei taha sisse minna. Smile Harjumise asi. Minul pole enam probleemi, kuid naine mul väldib seda autot ja iga teine, kes on võtnud sõita, ei saa nad neid käike sisse. Üks suutis isegi käigukasti hoova küljest murda. Aga tegelikult ei oska keegi õelda miks see nii on. Lihtsalt lähevadki kehvasti. Mina olen harjunud ja olen saanud nõksud kätte, kuidas nad pehmelt sisse lähevad. Mäletan seda juba 123 ajast ja 124 ajast, et ei tahtnu need esimene ja tagumine käik neil sisse minna. Eriti kui veell närvis olidSmile Siduris see viga kohe kindlasti ei ole. See on mingi käigukasti eripära või midagi mis seal kastis kohe uuena veidi kulub ja sellist anomaaliat tekitab. Alati on võimalik osta automaat. Mina ostsin manuaali puht põhimõtte pärast. On vaja igasugu sõite teha ja soga vedada. ja olen rahul.

Siim


RE: W211 siduri jama - stihl - 22-07-2019

(22-07-2019, 10:44 AM)siimruz Kirjutas: Siduris see viga kohe kindlasti ei ole.

100% kindlasti muidugi ei ole, aga 99% vast küll.
Ma olen oma paarkümmend korvi sel põhjusel vahetanud ja ei tule nagu ette, et viga oleks alles jäänud.
Kui tegu hiidvana asjaga, siis võib ka sünkro juba nöökida, aga 211 ei ole veel uunikum.

P.S. Marek, kas kastiõli on sees õige ja intervalli piires vahetatud? (vist 100 tuhat)




RE: W211 siduri jama - marek1983 - 25-07-2019

Kastiõli pole kontrollinud ja ise pole ka vahetanud,ja nüüd nägin ,ey sidiripedaali alt õline nagu se silinder ajab välja kas võib nüüd selles olla ei tahaks nagu kohe tormata sellise kalli tööga nagu sidurikorv ,ketas ja siis juba ka siduri survekas.ainuüksi jupid vast lähevad mingi 250 ja ülesse kmaksma +töö huvitav kaua aega võtab ka.

Aga lasen vast selle pedaalialuse siduri etteandja või mis selle nimi on ära vahetada ja kas siis ikka ka vajab õhutamist ja kas asi võibki nüüd selles siis olla.


RE: W211 siduri jama - stihl - 26-07-2019

(25-07-2019, 09:09 PM)marek1983 Kirjutas: Aga lasen vast selle pedaalialuse siduri etteandja või mis selle nimi on ära vahetada ja kas siis ikka ka vajab õhutamist ja kas asi võibki nüüd selles siis olla.

[Pilt: DUbVJIrVoAAX2A6.jpg]




RE: W211 siduri jama - marek1983 - 26-09-2019

Viga kõrvaldatud,siduri ja piduri pedaali kronstein alum oli puru . Aga nüüd sai siis auto ka uue siduri kuigi ega vanal ka miskit viga polnud