Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil (/showthread.php?tid=50030)

Lehed: 1 2


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - Nublu5 - 22-07-2019

Ka minul õnnestus Chromega tagasi minna ja tänu sellele ühele küsimusele 2X vastata.


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - janek126 - 22-07-2019

Nutiorienteerumine oli päris hea!
Kerged parendused ja teeks igal üritusel.

Kogu üritus nagu ikka tasemel!

Edud.
Janek.


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - Lepz - 22-07-2019

Nutiorienteerumine oli tõesti lahe samm, meeldis mullegi.


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - Lauri57 - 23-07-2019

See oli peris huvitav väljamõeldis (minusuguse penskari jaoks)Thumbsup
Mikisofti telefoniga oli vist ikkagi mingi kala, sest stardist saatis kohe silda otsima. Võib-olla panin ise puusse, aga mingit lõuatõmbamise võistluskohta küll kusagil ei näinudIcon_rolleyes
Ju siis olen ikka ise töllakasParanoid
Aga muidu järjekordne vahva üritus! Jõudu ja jaksu meeskonnale edasiseks!


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - Werewolf - 25-07-2019

Tore üritus oli ja nutiorienteerumine oli ka huvitav, aga kahjux, nagu nutiasjadega ikka, siis ei olnud see täiesti töökindel. Nimelt mingist hetkest ei ühtinud enam minu poolt sisestatud vastused süsteemi salvestunutega. Ehk näitex seisin veduri juures ja lugesin infotahvlilt välja, et antud mudelit toodeti Tšehhoslovakkias, klõpsasin varianti Tšehhi (kuna Tšehhoslovakkiat polnud variantide hulgas) ja läxin järgmise küsimuse juurde. Hiljem Indrekuga vesteldes vaatas ta andmebaasi üle ja seal näitas nagu ma olex valinud variandix Läti ja ka järgmised paar vastust olid valesti. Ehk mingil põhjusel läx mingist hetkest midagi nihkesse. Pakun välja, et finišis võix olla võimalik oma vastused koheselt suuliselt või kirjalikult uuesti edastada, et välistada tehnilisest anomaaliast tingitud vead.

Muus osas oli üritus väga õnnestunud, ajakava paigas, meelelahutus mitmekesine ja seltskond meeldiv nagu alati!


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - nostromo - 25-07-2019

Pilte?


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - indrek - 25-07-2019

(25-07-2019, 01:14 AM)Werewolf Kirjutas: Tore üritus oli ja nutiorienteerumine oli ka huvitav, aga kahjux, nagu nutiasjadega ikka, siis ei olnud see täiesti töökindel. Nimelt mingist hetkest ei ühtinud enam minu poolt sisestatud vastused süsteemi salvestunutega. Ehk näitex seisin veduri juures ja lugesin infotahvlilt välja, et antud mudelit toodeti Tšehhoslovakkias, klõpsasin varianti Tšehhi (kuna Tšehhoslovakkiat polnud variantide hulgas) ja läxin järgmise küsimuse juurde. Hiljem Indrekuga vesteldes vaatas ta andmebaasi üle ja seal näitas nagu ma olex valinud variandix Läti ja ka järgmised paar vastust olid valesti. Ehk mingil põhjusel läx mingist hetkest midagi nihkesse. Pakun välja, et finišis võix olla võimalik oma vastused koheselt suuliselt või kirjalikult uuesti edastada, et välistada tehnilisest anomaaliast tingitud vead.

Muus osas oli üritus väga õnnestunud, ajakava paigas, meelelahutus mitmekesine ja seltskond meeldiv nagu alati!

Ma soovitan uue telefoni soetada Smile





RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - Lauri57 - 25-07-2019

Vastus nagu Info-Autos Big Grin
Venna uuel Fordil oli viimase näritud õunaga mingi kala fööni autoga paaritumisega. Leti tagant tuli samune vastusUnibrow


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - Werewolf - 28-07-2019

(25-07-2019, 09:31 AM)indrek Kirjutas: Ma soovitan uue telefoni soetada Smile

Ostax küll, aga telefone meil ju enam ei müüda, kõik on mini tahvlid, mis taskusse ja kätte hästi ei istu. Ümmargused lutsud on ka teised. Sellepärast ma viimati Sony Z5 Compacti ostsingi, et see oli kena kandiline ja telefoni mõõdus ja olen siiani sellega rahul.

Aga vist peab mingi vanakooli nuputelefoni peale tagasi minema, kuna mulle ei meeldi tehnika, mis arvab, et ta on minust targem.


RE: MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil - siimruz - 28-07-2019

SmileSmile Üritan ka siin ikka seda vanakooli teed minna, aga viimasel ajal jään juba 7 aastasele ka jalguSmile Nii et ei saa peab ikka kaasajastuma jälle vahepeal.