Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
w211 SBC pumba rike - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: E-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Teema: w211 SBC pumba rike (/showthread.php?tid=48974)

Lehed: 1 2


w211 SBC pumba rike - salumees - 29-08-2018

lõi armatuuri punaseks SBC pumba rike,üle teise käigu ei vahetanud,pidurid võtsid halvasti,sõitsin koju jätsin seisma ,aga uuesti käivitades töötab jälle,kas on kellegil veel sellist jama old,ning kaua on julgenud sõita?


RE: w211 SBC pumba rike - Eero_S - 29-08-2018

Vaheta see kuradi pump ära, kaua Sa teed erinevaid teemasi põhimõtteliselt samast asjast?
Minul lõi punaseks ja jäigi punaseks. Kui ta korra punast on visanud, siis kaua ta enam ei kesta.
Kui raha pole, et korda teha, siis oleks võinud auto maha müüa enne, kui saba andis.


RE: w211 SBC pumba rike - v6sa - 29-08-2018

Paljudel on olnud. Mitmes kord on vajutuste loendur nullitud?

Mõnel kodanikul on päris huvitavaid hetki esinenud, kui pidurid olematuks degenereeruvad SBC ploki koolemisel. Mingit kindlat aega, kaua niimoodi õnnega mängida kannatab, ei tea olema.

Uuri, kas Silber selle konkreetse auto puhul osaliselt kompenseerib.


RE: w211 SBC pumba rike - erx000 - 29-08-2018

(29-08-2018, 02:15 PM)v6sa Kirjutas: Paljudel on olnud. Mitmes kord on vajutuste loendur nullitud?

Mõnel kodanikul on päris huvitavaid hetki esinenud, kui pidurid olematuks degenereeruvad SBC ploki koolemisel. Mingit kindlat aega, kaua niimoodi õnnega mängida kannatab, ei tea olema.

Uuri, kas Silber selle konkreetse auto puhul osaliselt kompenseerib.

Silber kompenseerib nüüd kas 0% või 100%, auto vaja silberisse viia ja tehasesse päringu tegemine maksis äkki 18 euri. Jutt käib Rakvere silberi kohta, Pärnu silber näiteks ütles et tehas ei maksa midagi.


RE: w211 SBC pumba rike - salumees - 29-08-2018

(29-08-2018, 02:15 PM)Eero_S Kirjutas: Vaheta see kuradi pump ära, kaua Sa teed erinevaid teemasi põhimõtteliselt samast asjast?
Minul lõi punaseks ja jäigi punaseks. Kui ta korra punast on visanud, siis kaua ta enam ei kesta.
Kui raha pole, et korda teha, siis oleks võinud auto maha müüa enne, kui saba andis.

kui ei meeldi eira küsimust,mitte ära karju siin!


RE: w211 SBC pumba rike - väikemees - 29-08-2018

(29-08-2018, 02:15 PM)Eero_S Kirjutas: Vaheta see kuradi pump ära, kaua Sa teed erinevaid teemasi põhimõtteliselt samast asjast?
Minul lõi punaseks ja jäigi punaseks. Kui ta korra punast on visanud, siis kaua ta enam ei kesta.
Kui raha pole, et korda teha, siis oleks võinud auto maha müüa enne, kui saba andis.

Loe täpsemalt, kodanik küsib kui kaua keegi on julgenud sõita.
Kirjutage nüüd täpsemalt kilomeetrid ja päevad välja.

Ma teab ühte meest kes julges 2 päeva sõita ja kokku tuli oma 25 km selle ajaga.


RE: w211 SBC pumba rike - Eero_S - 30-08-2018

(29-08-2018, 07:52 PM)salumees Kirjutas: kui ei meeldi eira küsimust,mitte ära karju siin!

1. Keegi ei ole karjunud.

2. Koonda kõik sama teemalised küsimused ühte kohta, ära tee 4 kuu jooksul 3 erinevat teemat. Tulevikus teistel lihtsam otsida. Samamoodi tuleb otsinguga välja hunnik erinevaid teemasi SBC kohta, oled need läbi lugenud? Arvestades küsimusi, siis ma ütleks, et ei ole.

3. Kõikides teemades on pakutud erinevaid lahendusi, aga üldine läbiv teema on vaheta pump uue vastu. Ma saan aru, et see on rahakotile valus, mul oli ka, aga ma olin sellega 211 ostes arvestanud.


(29-08-2018, 07:57 PM)väikemees Kirjutas: Loe täpsemalt, kodanik küsib kui kaua keegi on julgenud sõita.
Kirjutage nüüd täpsemalt kilomeetrid ja päevad välja.

Ma teab ühte meest kes julges 2 päeva sõita ja kokku tuli oma 25 km selle ajaga.

Ma olen kõigis 3 teemas vastanud küsimustele, mida on küsitud, nagu ka selles teemas siin. Millist osa ma pean täpsemalt lugema? Mees ei raatsi lihtsalt pumpa ära vahetada ja loodab sellega terve igaviku välja venitada.


RE: w211 SBC pumba rike - Tauno320cdi - 30-08-2018

Mul SBC vajutuste arv täis , aga pidurid veel toimivad. Näidikute plokk kuvab ainult nn. "piduri klotsi kulumis ikooni". Kirjutasin pika kirja Silberisse, eks näis, mis vastatakse.


RE: w211 SBC pumba rike - salumees - 31-08-2018

(30-08-2018, 09:14 PM)Tauno320cdi Kirjutas: Mul SBC vajutuste arv täis , aga pidurid veel toimivad. Näidikute plokk kuvab ainult nn. "piduri klotsi kulumis ikooni". Kirjutasin pika kirja Silberisse, eks näis, mis vastatakse.

kui saad,anna vastusest teada!


RE: w211 SBC pumba rike - madis71 - 31-08-2018

Ega sul pääsu pole kui juba armatuur punane.Nullimisega lükkad vaid probleemi edasi aga ei lahenda....Häda ikka selles et pump ei anna enem tööks vajalikku rõhku välja...Mina sõitsin ca 1000 km-i sedasi et kunagi ei teadnud milla avariisse viskab.Hommikul minnes san 100-300km-i sõita ennem kui avariis uuesti.siis väike paus uuesti teele.Siis aga kordus väga tihti.
otsi minu postitusi, leiad Poola kontakti ,et uus pump tellida
Kusagil mingis postituses ma vist isegi selle tehase dokumendi üles riputasin mis puhul nad vahetust kompenseerivad.
Kui aga lihtsalt vajutuste arv täis pole seal midagi teha(see oli vist 300 000 korda kui mälu ei peta)


RE: w211 SBC pumba rike - salumees - 31-08-2018

(31-08-2018, 08:14 PM)madis71 Kirjutas: Ega sul pääsu pole kui juba armatuur punane.Nullimisega lükkad vaid probleemi edasi aga ei lahenda....Häda ikka selles et pump ei anna enem tööks vajalikku rõhku välja...Mina sõitsin ca 1000 km-i sedasi et kunagi ei teadnud milla avariisse viskab.Hommikul minnes san 100-300km-i sõita ennem kui avariis uuesti.siis väike paus uuesti teele.Siis aga kordus väga tihti.
otsi minu postitusi, leiad Poola kontakti ,et uus pump tellida
Kusagil mingis postituses ma vist isegi selle tehase dokumendi üles riputasin mis puhul nad vahetust kompenseerivad.
Kui aga lihtsalt vajutuste arv täis pole seal midagi teha(see oli vist 300 000 korda kui mälu ei peta)

tänan


RE: w211 SBC pumba rike - väikemees - 31-08-2018

(30-08-2018, 05:25 AM)Eero_S Kirjutas: Ma olen kõigis 3 teemas vastanud küsimustele, mida on küsitud, nagu ka selles teemas siin. Millist osa ma pean täpsemalt lugema? Mees ei raatsi lihtsalt pumpa ära vahetada ja loodab sellega terve igaviku välja venitada.
Täpselt seda mõtlesingi, kui ei taha õigeid vastuseid lugeda, siis ei ole mõtet ka lahendust pakkuda.
Mõni on selline, ootab omale sobivat vastust. Las siis sõidab, ükskord läheb kurvis otse ja saab probleemist lahti.
Kui talle oma elu on vähem väärt, kui pumba maksumus, millest siis rääkida!?


RE: w211 SBC pumba rike - v6sa - 01-09-2018

(31-08-2018, 07:48 PM)salumees Kirjutas:
(30-08-2018, 09:14 PM)Tauno320cdi Kirjutas: Mul SBC vajutuste arv täis , aga pidurid veel toimivad. Näidikute plokk kuvab ainult nn. "piduri klotsi kulumis ikooni". Kirjutasin pika kirja Silberisse, eks näis, mis vastatakse.

kui saad,anna vastusest teada!

Mida annab Sulle teadmine, et Tauno autol hüvitatakse? Sinu auto puhul tehakse eraldi otsus. Teada saad seda Silberist.

Või et keegi sai sõita 100 km enne, kui ära vahetas. Äkki Sinul saab 98?

Soomes aerutas keegi pea 12 000 km punasega mängides, kuniks auto puusse parkis pidurite kadumise tõttu.

Päris ära pidurid muidugi ei kao, aga see järelejäänu suudab pigem autot tasasel paigal hoida, kui liikuvat pidurdada.


RE: w211 SBC pumba rike - salumees - 01-09-2018

(01-09-2018, 08:10 AM)v6sa Kirjutas:
(31-08-2018, 07:48 PM)salumees Kirjutas:
(30-08-2018, 09:14 PM)Tauno320cdi Kirjutas: Mul SBC vajutuste arv täis , aga pidurid veel toimivad. Näidikute plokk kuvab ainult nn. "piduri klotsi kulumis ikooni". Kirjutasin pika kirja Silberisse, eks näis, mis vastatakse.

kui saad,anna vastusest teada!

Mida annab Sulle teadmine, et Tauno autol hüvitatakse? Sinu auto puhul tehakse eraldi otsus. Teada saad seda Silberist.

Või et keegi sai sõita 100 km enne, kui ära vahetas. Äkki Sinul saab 98?

Soomes aerutas keegi pea 12 000 km punasega mängides, kuniks auto puusse parkis pidurite kadumise tõttu.

Päris ära pidurid muidugi ei kao, aga see järelejäänu suudab pigem autot tasasel paigal hoida, kui liikuvat pidurdada.

Mida annab mulle teadmine !?... mida krdit sa kritiseerid mu küsimust,mind on lihtsalt juba huvitama hakanud see teema ja kas kellegil veel hüvitatakse,endal on juba uus olemas.


RE: w211 SBC pumba rike - v6sa - 01-09-2018

Palun viidata tekstile, milles ma Su küsimust kritiseerin. Ma küsisin, mida see teadmine Sulle annab, et keegi sõitis xyi kilomeetrit või Silber hüvitas 3xx xx0 sõitnud autol 100 % maksumusest?

Kumbki neist ei pruugi, aga võib kohalduda Sinu autole.

Ma pahandan, sest mulle ei meeldi nüüdisajal leviv laiskus ja saamatus asju uurida kohastest allikatest, vaid uurida lõustvihu või foorumi avarustest.

Järgmise hädalise (neid hakkab nüüd tulema) abistamiseks oleks nüüd mõistlik siia lisada oma tulemus: kas hüvitati ja kaua sõita said.


RE: w211 SBC pumba rike - erx000 - 02-09-2018

Rakvere silberi diagnostik ütles et on olnud ideaalse ajalooga pille mis pole saanud kompensatsiooni ning samas suvalised keritud roimad on saanud, et pole mingit seaduspärasust. Pumbast loetakse andmed maha, saadetakse tehasesse ja tehas annab vastuse kas kompenseeritakse või mitte. Mingi 10a vanuse jutt ei pea paika, kompenseerivad siiamaani. Mõnel juhul pidi piisama ka softi uuendamisest, mitte ei lükata pidurduste arvu edasi vaid lihtsalt tarkvara on vaja uuendada.

Wikipedia andmed: In a letter dated August 2018 a warranty addendum was sent extending coverage for 25 years and unlimited miles on the following SBC components.

Ehk siis SBC garantiid on värskelt pikendatud 25 aastale ja läbisõidupiiranguta.


RE: w211 SBC pumba rike - Tauno320cdi - 03-09-2018

Silberis käidud ja viga eemaldatud.
Tehti nn. softiuuendus, mida kasutaja erx000 ka mainis.
62eur.


RE: w211 SBC pumba rike - kait - 08-10-2018

(01-09-2018, 11:38 PM)v6sa Kirjutas: Ma pahandan, sest mulle ei meeldi nüüdisajal leviv laiskus ja saamatus asju uurida kohastest allikatest, vaid uurida lõustvihu või foorumi avarustest.

Aga kui kõik oma küsimustele "kohastest allikatest" vastused küsiksid, mida sina siis tegema hakkad? Teed oma alafoorumi "ise küsin-ise vastan"?Icon_razz




RE: w211 SBC pumba rike - v6sa - 08-10-2018

(08-10-2018, 01:33 PM)kait Kirjutas:
(01-09-2018, 11:38 PM)v6sa Kirjutas: Ma pahandan, sest mulle ei meeldi nüüdisajal leviv laiskus ja saamatus asju uurida kohastest allikatest, vaid uurida lõustvihu või foorumi avarustest.

Aga kui kõik oma küsimustele "kohastest allikatest" vastused küsiksid, mida sina siis tegema hakkad? Teed oma alafoorumi "ise küsin-ise vastan"?Icon_razz

Ma ei vaja foorumit, et elus püsida. Mul on elu juba olemas. Erinevalt mõnest kodanikust, kes meilt paukudes oma foorumit rajama lahkus. Seega ilmselt ma leiaks siinses foorumis keskmiselt kuluvale veerandtunnile lihtsalt teise rakenduse.Ninja


RE: w211 SBC pumba rike - erx000 - 05-12-2018

Sõbral 2004a E270cdi, ekraan punane, läks ja maksis Silberis diagnostika ja tehasepäringu eest 35e ja järgmisel teisipäeval pannakse Tartu Silberis garantiikorras uus SBC.Eusa_angel