Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Orienteerumine - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: Orienteerumine (/showthread.php?tid=4815)

Lehed: 1 2


Orienteerumine - Lõoke - 26-04-2007

Hakkab siis täna pihta-kohtume Männikul!
Tallinn ja Harjumaa: http://www.ton.ee/
Muu Eesti: http://www.orienteerumine.ee/

Kas foorumi kasutajatest tegeleb sellega?
Kui ei, siis soovitan!


RE: Orienteerumine - Lõoke - 08-05-2007

Varsti jälle neljapäev!(kalapäev)
Üks kasutaja on vedu võtnud-loodan et meeldis ja hakkab ka edaspidi osa võtma.(kui keegi veel kasutajatest-liikmetest osaleb,teavitage mind)
Tähtis pole võit vaid osavõtumaks.
Kui keegi tahab orienteerumisega tegeleda aga ei jäga seda kompassi ja kaardi värki ...Olen nõus elementaarse selgeks tegema.


RE: Orienteerumine - Aleks - 08-05-2007

Päris huvitav. Proovin lähiajal sellest osa võtta.


RE: Orienteerumine - Truck - 09-05-2007

Kunagi aastaid tagasi väga aktiivselt tegelenud . . .

kiire elutempo tõttu pole enam jõudnud . . . .
hea seltskonnaga võiks muidugi taas teha

:cool_rsvd:


RE: Orienteerumine - Aleks - 09-05-2007

Nii... proovin homme rajale tulla. Osavõtumaks 40eeku, start kell 17.00-19.30. Kui pikk see vahemaa ,mida peab läbida? Umbes 5-8km ? Kes veel tuleb?


RE: Orienteerumine - Lõoke - 09-05-2007

Aleks Kirjutas:Nii... proovin homme rajale tulla. Osavõtumaks 40eeku, start kell 17.00-19.30. Kui pikk see vahemaa ,mida peab läbida? Umbes 5-8km ? Kes veel tuleb?
Esimesed korrad soovitan joosta-kõndida-seigelda "Vabaklassis".Siis on kaardile märgitud kõik kontrollpunktid(kp)- saab valida läbitavate kp-de arvu ja järjestust.
Stardimaksule lisandub SI-pulga rent(Kui endal ei juhtu olema).
Kompassi on ka vaja-rentida ei saa vist.
Soovitan panna sellised riided ja jalanõud mida ei ole kahju määrida ja lõhkuda.
Alati on kohapeal müügil spets orienteerumis varustus:kompassid,SI pulgad,riietus,jalanõud,peapaelad,säärekaitsed jne.
Kannatab joosta ka tavadressiga ja tossudega.
Kaasa vahetusriided,pesemiseks paar liitrit vett...


RE: Orienteerumine - Aleks - 10-05-2007

no nii... Tore üritus täna oli! =)Imaga vedas. Jop, kompassi saab seal ainult osta, mitte rentida. Valisin 4,4 km 11Kp-ga trassi alguseks. Sõjaväes jooksesin neid rajad oksendamiseni, nüüd aga 2 aastat ei tegelenud. Seega tulemus on nii ja naa. Muidu üksinda oli natuke igav aga kannatav. Järgmine kord võtan tüdruku kaasas =).
Kes siis veel seal oli?


RE: Orienteerumine - h2x0r - 11-05-2007

Aleks Kirjutas:Järgmine kord võtan tüdruku kaasas =).
Kes siis veel seal oli?

Ära seda viga küll tee, et kellegi kaasa võtad. Selles ju orjenteerumise võlu ongi, et saad natuke rahu. Vähemalt minu meelest :lol:


RE: Orienteerumine - Lõoke - 11-05-2007

Olin kah kohal koos perega.
Härra PihusConfusedee objekt millest rääkisime, oli kunagi radioaktiivsete ainete hoidla!:demond:


RE: Orienteerumine - h2x0r - 11-05-2007

Lõoke Kirjutas:Olin kah kohal koos perega.
Härra PihusConfusedee objekt millest rääkisime, oli kunagi radioaktiivsete ainete hoidla!:demond:

Praegu tundus ka seal olevat mingi kaasaegne piiratud juurdepääsuga hoone. Silt oli kah aia küljes, aga kahjuks polnud mahti lugema minna, aeg tiksus.


RE: Orienteerumine - Aleks - 11-05-2007

Missugune rada teil oli?
Mul #11Rada (H21C): 11 KP 4,4 km, Tulemus 44,16min ja 36.koht.


RE: Orienteerumine - Lõoke - 11-05-2007

3 esimest etappi olen olnud "treeneri" ametis ja tulemused on läinud vabaklassi.Aga muidu jooksen klassis H 35.


RE: Orienteerumine - Aleks - 23-05-2007

Tulge homme rajale tegijad!


RE: Orienteerumine - Lõoke - 24-05-2007

Aleks Kirjutas:Tulge homme rajale tegijad!

Saab tehtud!


RE: Orienteerumine - Lõoke - 28-05-2007

Aleks,mis probleemid sul Väänas olid?(probleemid SI-pulgaga?)Ei usu et sa ühtegi punkti ei leidnud.

Trakk,nii kiire sul nüüd ka ei ole ,et nädalas 2-3 tundi leida.Ootame sind rajale!

Teised ka rajale!


RE: Orienteerumine - h2x0r - 28-05-2007

Lõoke Kirjutas:Trakk,nii kiire sul nüüd ka ei ole ,et nädalas 2-3 tundi leida.Ootame sind rajale!

Tegelikult, selle ajaga on sedasi, et mitte keegi ei tule ütlema, et võta nyyd omale 3 tundi vaba aega ja mine jookse metsas. Ise tuleb see aeg endale võtta. Lihtsalt otsustad, et käigu kõik ülejäänud kuupeale, mina lähen nyyd metsa - ja lähedgi. Väga lihtne. Maailm ei saa nende 3 tunni pärast hukka, mil sina kätte saadav ei ole.


RE: Orienteerumine - Rolz - 28-05-2007

h2x0r Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Trakk,nii kiire sul nüüd ka ei ole ,et nädalas 2-3 tundi leida.Ootame sind rajale!

Tegelikult, selle ajaga on sedasi, et mitte keegi ei tule ütlema, et võta nyyd omale 3 tundi vaba aega ja mine jookse metsas. Ise tuleb see aeg endale võtta. Lihtsalt otsustad, et käigu kõik ülejäänud kuupeale, mina lähen nyyd metsa - ja lähedgi. Väga lihtne. Maailm ei saa nende 3 tunni pärast hukka, mil sina kätte saadav ei ole.

Vaata, et ainult oma metsaminekutega üle ei pinguta....:biggergrin:


RE: Orienteerumine - Lõoke - 28-05-2007

Sa Rolz mõtled puussepanekut(kaardi piirkonnast väljumist ja meeletut ekslemist),et ei jõuagi metsast tagasi?


RE: Orienteerumine - Rolz - 28-05-2007

Tegelt Pihuse identideetikriisi...(:
Kui pikad need rajad seal siis on? Kas tapab kohe või aeglamisi ära?


RE: Orienteerumine - h2x0r - 28-05-2007

Rolz Kirjutas:Tegelt Pihuse identideetikriisi...(:
Kui pikad need rajad seal siis on? Kas tapab kohe või aeglamisi ära?

Noh nõrkadele miski 4-5 kilti, pole palju, vaikselt tiksud, imetled loodust, kuulad linnulaulu, otsid identiteeti ja oma kohta elus, väga vahva IMHO.


BTW Rolz, smailid käivad teist pidi
Smile
Sad
;(
;'(
Angry

Ja kui naisele kirjutada, siis :*