Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
W123 restaureerimine - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: E-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Teema: W123 restaureerimine (/showthread.php?tid=4138)

Lehed: 1 2 3 4 5 6


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 26-04-2007

Küsimus.. kellade taga olevad juhtmed. Kõige suurem mis seal on, selline must mis käib kellade taha ringis olevate pulkade otsa. Selle suure juhtme küljes on ka üks väiksem juhe, mis käiks ka nagu kuhugi pulkade otsa. Kuhu täpsemalt?

Muidu pilte autost:
http://www.foto24.ee/index.php?main=42&albumID=16268


RE: W123 restaureerimine - Virolainen - 26-04-2007

Vaatsin pilte. Vaprust, mersumehed, vaprust!


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 02-05-2007

[quote=Lahekas]
Küsimus.. kellade taga olevad juhtmed. Kõige suurem mis seal on, selline must mis käib kellade taha ringis olevate pulkade otsa. Selle suure juhtme küljes on ka üks väiksem juhe, mis käiks ka nagu kuhugi pulkade otsa. Kuhu täpsemalt?

Otsiks ikkagi probleemile lahendust Shy


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 14-05-2007

Nii.. tasa ja targu see asi veereb.. sain süüteluku tööle ja üritan ka sisemust vaikselt kasida ja kokku panna. Ees ootab pahtlitöö ja värvimine. Jääb samasuguseks metallikvalgeks nagu oli. Esiteks veeelkord mõned soovid, mida inimesed võiksid oma jääkidest üle piiluda, äkki on mõne õllekasti eest ära anda: esiuste tihendid, käetugi ette, esimeste tiibade äärtesse käivad kroomliistud, valged suunatuled? Ja samuti ei saa ikka pihta, kuhu käib see väike juhtmeke kellade taha.


RE: W123 restaureerimine - Kalev - 14-05-2007

Lahekas Kirjutas:Jääb samasuguseks metallikvalgeks nagu oli.


Missugune metallikvalge oli siis? Mingi erivärviga värvitud kunagi??


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 15-05-2007

Ei tea nüüd kas just mingi erivärv, aga tunduvalt metallikum on, kui teised valged mersud mida näinud olen.. :hump:


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 21-05-2007

Teemat loetakse palju, aga äkki oskab keegi ka nõu endiselt anda selle väikese juhtmekese kohapealt, mis ülevalpool kirjeldatud?


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 26-05-2007

Tagatulede toonimine? Kellegil kogemusi ja väärt nõu jagada? Valgeid suundasid ei vedele kellegil?


RE: W123 restaureerimine - Toomaz - 26-05-2007

Kalacompany'l olid kunagi valged suunad üle.
Algse plaani kohaselt pidin endale saama, aga selgus et mulle nad ei lähe.
Uuri, ehk on alles.
Tumedad tagatuled w123'le minu arust ei sobi, kui sul just auto ka väga tumedat värvi pole.

Tore on siin foorumis ka mõnd kaaskannatajat (w123 ehitajat) kohata :bigsmile:

Edu projektiga.


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 27-05-2007

Plaan ei ole tuled väga tumedaks teha, kuid tumedamaks, kui originaalis.. annavad, ehk vähe värskust ka juurde.. Aga tänud Shy


RE: W123 restaureerimine - Toomaz - 27-05-2007

Mina soovitaks välimuse võimalikult originaalilähedaseks jätta.
Tagatulede toonimisest nii palju, et kui ma neid tooniks siis teeks suunad punaseks and that's it. Omaasi mis ARK sellest arvab.


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 27-05-2007

Kui pilte jälgid, siis saad aru, et üks tagumine tule klaas on ilmselt uuem kui teine. Selles mõttes saaks vb selle ära kaotatud, sest vaevalt klaasi lapiga ülenühkimine mõlemalt poolt seda paremaks teeks.. palju uus tuleklaas taha maksta võib?Confusedilly:


RE: W123 restaureerimine - Toomaz - 27-05-2007

Lahekas Kirjutas:palju uus tuleklaas taha maksta võib?Confusedilly:
Mul jäid vanalt kupeelt ühed väga korralikud tagatuled üle, aga näe õemees soetas endale ka ühe 123 ja tal võib neid vaja minna.
Eks ma uurin õemehe käest kas tal on neid vaja, kuid karta on, et ta tahab neid endale saada.
Uute hinda kahjuks ei oska öelda hetkel.


RE: W123 restaureerimine - Janter - 27-05-2007

vaata näiteks autoosad.ee ja otsi sealt... saad kah mingi orjenteeruva hinna juba teada..
Sealt on näha, et ntks tagatule klaas olenemata käelisusest maksab 280 eeku.. ja kui tahad tervet tagumist tuled siis see maksab neil 530 eeku.

Neid kohti on palju... kust on siis võimalik endale vajalik jubin tellida v siis kohale minna ja osta!


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 25-06-2007

Asi seisab nüüd nati aega juba.. kahjuks. Põhjus: pahteldaja. Endal plaanis ka juuli algusest juba põhjamaale tööle minna, et ilmselt enne sügist siis ilmavalgust ta ei näe. Muidugi siis on sügisel juba rohkem raha ja tahtmist, et asi kiiremini käima panna. Küsimus kummide kohta.. kui laiad lähevad 123le alla ilma mingite vahetükkide või seibideta? 175 on tehasepoolt.. kuid isegi 195 näevad all natuke lahjad välja... 215 oleks nii enam vähem juba :biggrin:..


RE: W123 restaureerimine - rauntz - 26-06-2007

Lahekas Kirjutas:Asi seisab nüüd nati aega juba.. kahjuks. Põhjus: pahteldaja. Endal plaanis ka juuli algusest juba põhjamaale tööle minna, et ilmselt enne sügist siis ilmavalgust ta ei näe. Muidugi siis on sügisel juba rohkem raha ja tahtmist, et asi kiiremini käima panna. Küsimus kummide kohta.. kui laiad lähevad 123le alla ilma mingite vahetükkide või seibideta? 175 on tehasepoolt.. kuid isegi 195 näevad all natuke lahjad välja... 215 oleks nii enam vähem juba :biggrin:..

225 sobib ka veel, laiemat ei soovita.


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 01-08-2007

Tagasi põdramaalt.. tuleb oodata kuni rahad laekuvad ja seejärel lä'heb suuremaks ehituseks. Vahepeal on hakanud koitma mõte kompressor vahele aretada.. Keegi viitsib mõtteid jagada?


RE: W123 restaureerimine - Toomaz - 01-08-2007

Lahekas Kirjutas:Tagasi põdramaalt.. tuleb oodata kuni rahad laekuvad ja seejärel lä'heb suuremaks ehituseks. Vahepeal on hakanud koitma mõte kompressor vahele aretada.. Keegi viitsib mõtteid jagada?
2.0 mootorile ?
Kas mõtekam pole 2.8 vahele tõsta ?


RE: W123 restaureerimine - Lahekas - 01-08-2007

2.0 mootorile jah. Mõttekam kindlasti, kuid miks ei võiks midagi erilisemat olla Confusedilly:


RE: W123 restaureerimine - Sulo - 02-08-2007

    Ps. Uksetihendid osta kindlasti uued sest muidu su pigimati teema ei kanna vilja!
Tagatuled karesta kegelt liivapaberiga ära, kata tagurdustule osa teibiga kinni ja anna punase tulelakiga minna! Ära voolama lase ja kata u. kolm korda. Mina sain hea tulemuse. Politsei pole ka kiusanud!

Sellel pildil veel ei ole lakitud mul tagatuled kuid usu mind, kui katad ühtlaselt lakiga üle jäääb tulemus suppper! Esivõre värvi ka seest mustaks!