Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Käetoe paigaldus??? - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: E-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Teema: Käetoe paigaldus??? (/showthread.php?tid=3521)



Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 28-12-2006

Ega keegi ei tea, kas -89 a W124 sedaani esiistmetele saab käetuge panna, kui neid seal originaalis ei ole (taga ka pole). Kas äkki tuleb lihtsalt esiistmed ära vahetada? Kuidas see käetugi seal käib üldse, kas ta käib seal istmetevahelise konsooli või istme enda küljes. Oleksin tänulik, kui keegi mind valgustaks sel teemal.:help:


RE: Käetoe paigaldus??? - Pets - 28-12-2006

Käetugi on esiistme seljatoe küljes.


RE: Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 28-12-2006

Aga kui seda seal originaalis pole siis kas seda sinna ise ei saa panna?


RE: Käetoe paigaldus??? - Lõoke - 28-12-2006

Saab.


RE: Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 28-12-2006

kas keegi oskab äkki soovitada kust sellist käetuge leida võiks mis sinna sobib, värv polegi väga oluline kuid kõige parem oleks mingi hall variant.


RE: Käetoe paigaldus??? - andrer - 28-12-2006

istme seljatoe raami küljes on augud olemas, samamoodi kui w201 (MB190) omal. 190-le paigaldasin ise käetoe, see oli lihtne, ja põhimõte on sama: istme tagumine kate on alt servast 2 kruviga kinni, need keerad ära ja tõmbad katte alla, selle liigutusega eemaldad katte. Nähtavale ilmub istme seljatoe sisemus ja küljeraam, kus on käetoe kinnituse kohad olemas. W124-l toimib asi samamoodi, otsin samuti istmele käetuge. Aga see selleks. Käetoel saab katte eemaldada ja osav õmbleja asendab katte sulle sobivaga. Ise leidsin eelmisele käetoele kaltsukast hallid nahkpüksid, mille nahk õmmeldi käetoe katteks ja tulemus oli pro. õhtul lisan pildid juurde.


RE: Käetoe paigaldus??? - Laur - 28-12-2006

vist ainult taksoversioonis, kuid mul on käetoeks kast, kaan käib pealt ära ja puha MB originaal toodang, väga praktiline, eriti nendel autodel millel 2 turvapatja.


RE: Käetoe paigaldus??? - jansa - 28-12-2006

Ma ei tea, kas ka 124-l, aga 116/123-l on käetoega variandis istme küljeraame ühendamas horisontaalne tala. Toeta istmel see puudub.
Mõtteks siis vast kupatusele jäikust lisada.

Kui sa seda tuge näiteks lammutusest küsima lähed, võiks ühe soojaga toda tala ka küsida juba (plekist valtsitud liistakas, kruvidega käib külge).


RE: Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 30-12-2006

Laur Kirjutas:vist ainult taksoversioonis, kuid mul on käetoeks kast, kaan käib pealt ära ja puha MB originaal toodang, väga praktiline, eriti nendel autodel millel 2 turvapatja.

kas pilti näitad selle kohta?


RE: Käetoe paigaldus??? - Laur - 30-12-2006

selline


RE: Käetoe paigaldus??? - Kalev - 01-01-2007

See seos on, et käetoe sees on laegas. Kui on 2 turvapatja, siis kindalaegas omal kohal puudub!


RE: Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 02-01-2007

Aga kas see laekaga käetugi on keskkonsooliga jäigalt ühenduses või käib see ära?


RE: Käetoe paigaldus??? - Laur - 02-01-2007

Käib ära, istub ilusti ka mitte taksoversiooni keskkonsooli, boonusena saad kaks tuhatoosi :evil:



RE: Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 02-01-2007

Aga ega keegi ei tea kust sellist vigurit saada, mul polegi eriti oluline kas käetugi on konsooli või seljatoe küljes, tähtis et MB originaal ja et töökorras.

Tuhatoos suht mõtetu lisa, kes siis mersus suitsetab, tegelt sente saab sinna panna...:eureka:


RE: Käetoe paigaldus??? - Laur - 22-01-2007

Nägin ühes riiulis sellist laekaga käetuge, kui veel huvi siis seletan kus see riiul asub.


RE: Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 23-01-2007

huvi tolle käetoe vastu pole kuhugi kadunud niiet selle riiuli kohta sooviks infot küll...:hump:


RE: Käetoe paigaldus??? - hanno100 - 23-01-2007

võiksid selle riiuli kohta saata PT mulle.


RE: Käetoe paigaldus??? - Laur - 23-01-2007

hanno100 Kirjutas:võiksid selle riiuli kohta saata PT mulle.

saadetudCool