Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
armatuuri valgustus - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: Tehniline (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Teema: armatuuri valgustus (/showthread.php?tid=3242)



armatuuri valgustus - black230ce - 25-11-2006

nimelt probleem selles, et keskkonsoolis ei põle ükski pirn ja samuti ei põle ka el. akende lülitid. kontrollisin pirne ja kõik olid terved. kas kellegil on esinenud sama probleemi? Äkki on kuskil mingi kaitse või või midagi.
Ehk oskate aidata????

tänud ette


RE: arnatuuri valgustus - marek - 26-11-2006

black230ce Kirjutas:nimelt probleem selles, et keskkonsoolis ei põle ükski pirn ja samuti ei põle ka el. akende lülitid. kontrollisin pirne ja kõik olid terved. kas kellegil on esinenud sama probleemi? Äkki on kuskil mingi kaitse või või midagi.
Ehk oskate aidata????

tänud ette

alustaks äkki autost?


RE: arnatuuri valgustus - black230ce - 26-11-2006

õige jah! nagu nimestki näha siis 230ce 1988a manuaal


RE: arnatuuri valgustus - kiwwa - 29-11-2006

ma nyyyd ei tea aga minu w123 ei polenud ka keskkonsoolis ykski pirn,kuigi pirnid olid korras,votsin siis kellademangu armatuurist valja ja seal oli yks voolujuhe katki ja kui selle ara parandasin hakkasid tuled polema nii kellade juures kui ka keskkonsoolis...


RE: arnatuuri valgustus - Kalev - 29-11-2006

Kruti seda valguse regullimise potekat armatuuris, võib hakata tööle. Kui abi pole, siis leiad juhendi Remondime ise osast siin foorumis.


RE: armatuuri valgustus - black230ce - 01-12-2006

tänan soovituste eest!


RE: armatuuri valgustus - simmo7 - 18-02-2007

jama vb olla ka armatuuri taga oleva pistikuga mul endal sama jama.
ümmargune pistik seal on 15 juhet-äkki keegi oskab ka järjestust öelda?


RE: armatuuri valgustus - Taimps - 20-11-2007

mul ka nimelt sarnane jama, lasin kogemata puhurinupu valguse juhtme keresse, kõik pime, vahetasin kaitsme ära aga endiselt pime, huvitav milles jama?


RE: armatuuri valgustus - Arno_76 - 21-11-2007

kas see valguse regullimise potekat armatuuris reguleerib ka pliidinuppude valgust või ainult kellade taustvalgust?


RE: armatuuri valgustus - Taimps - 21-11-2007

Mul ei reageeri miski kõik jummala pimeSmile


RE: armatuuri valgustus - Toomaz - 21-11-2007

Valguse reguleerimise reostaat reguleerib kõike - armatuur, keskkonsool ja ka el. akende nupud. Nii on vähemalt 123'el.
Endal oli ka kõik pime algul. Kuigi kõik pirnid olid läbi ei aidanud nende vahetus neid põlema saada. Peale reostaadi vahetust hakkasid kõik põlema. W123'el saab selle reostaadi hädapärast vahetada ka armatuuri alt, kui kate eemaldatud, aga mugavam oleks kindlasti kellade plokk välja võtta.


RE: armatuuri valgustus - Karl - 21-11-2007

Mõnikord aitab reostaadi nupu logistamine ka, ei saa vahest korralikku ühendust.


RE: armatuuri valgustus - Arno_76 - 22-11-2007

mul on nii et kellade taust põleb ja reageerib poteka keeramisela aga kõik ülejäänud on pime.


RE: armatuuri valgustus - Toomaz - 22-11-2007

Siis vaata juhtmed üle.


RE: armatuuri valgustus - Taimps - 22-11-2007

ma tirisin nüüd ka kellad maha
aga ei näinud seal midagi mäda olevat,
huvitav, mille ta siis veel maha võis põletada?


RE: armatuuri valgustus - Lõoke - 22-11-2007

Kontrolli kelladeplokis "radasid".