Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB E300TurboDiesel W124 '94 - Alkohoolik - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: Klubi liikmete autod (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Teema: MB E300TurboDiesel W124 '94 - Alkohoolik (/showthread.php?tid=22401)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 21-03-2012

uudist nii palju et auto on juba hetkel imekombel juba pikemat aega paranduses, rihm, termostaat ja pihusti otsad, paar tuttavat kohe öelnud ära et auto nn "hüppab" või väriseb kohapeal seistes liiga palju,mõni silinder ei tööta õieti, sp ka pihusti otsade vahetus,
uus sumpa peaks ka jõudma täispikkuses kunagi eesti 2 nädala jooksul,
kui juhuslikult see aasta austraaliasse aastaks ei lähe siis plaan osta ka uued tuled ette ja taha, ja tsekkida selline tehniline osa kõik üle, pidurid eelkõige, ja põhi lasta selle ma ei mäleta mis selle nimi oli aga igatahes selle mingi kivikaitse või kuidas seda kutsuti,sellega üle lasta



RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 23-03-2012

pmts sai ka vennakäest 18 tollised veljed ostetud , Dotzi omad mingi touge vist rehvid on 225/40ZR18 mis peaks laius olema perfektne,

lihapühade ajal üritan alla visata,

äkki keegi teab kus saada selliseid rehve 2 tykki suvekaid, ja korralikke ,vähemalt 6mm mustriga, või kellegil ise pakkuda, ja siis tsentreerimis rõngaid 70mingi on ja vaja siis seee 66.6 peale saada

äkki keegi tartu või lõuna eesti kandis tegeleb sellste asjadega kuna 6 on kõigil vaba siis kui juhuslikult tutvuste kaudu saaks rehvid ja ka vahetus(tasakaalustus) siis oleks ülim,
ja seda ka et velgeldel kaasas need nn disain kleepsud nagu, nagu millega saab teha ümmarguselt selle triibu peale, olemas on kollane, valge, oranz ja roheline, mis värvi te ise soovitaks, ise mõtlesin kas valge või kollane.ise pooldan kollast täiega

pluss vahetan veel ühega üks ühele praegused veljed ära


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 23-03-2012

sai siis endale selline tore raamatuke ostetud


[Pilt: 20120323195728.jpg]


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 29-03-2012

[Pilt: Dotz_Touge.jpg]

sai siis sellised veljed ostetud, 8Jx18, 5x112, ET35, keskavaga 70.1 vist


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - janek126 - 29-03-2012

Ilus velg,
Olid endalgi sellised kunagi, üritasin neid foorumis müüagi.
....kuid NII lahtise velje puhul vaja ka uued pidurikettad, pidurisuppordid jne osta.
Velje maksumus on selle kõrval köömes.
Sest kujuta nüüd ette, sellise ilusa veljega autot, millel sees on roostes ja kulunud pidurisüsteem...

Peace.
Janek.



RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 29-03-2012

(29-03-2012, 09:21 PM)janek126 Kirjutas: Ilus velg,
Olid endalgi sellised kunagi, üritasin neid foorumis müüagi.
....kuid NII lahtise velje puhul vaja ka uued pidurikettad, pidurisuppordid jne osta.
Velje maksumus on selle kõrval köömes.
Sest kujuta nüüd ette, sellise ilusa veljega autot, millel sees on roostes ja kulunud pidurisüsteem...

Peace.
Janek.

ma mõtlesin ise sama et teha nii aga ma üritan selle suve ära teha nii sama ja ma ei tea, kettad nagu on enamvähem, pikapeale seistes lähevad pealt rooste aga muidu ilusad, supportitega aind jama et tahaks ülevärvida aga ma ei tea , pole maha võtnud veel et vaadata mis küljest peaks võtma supportilt, ise mõtlesin sellist erkkollaseks aga ei tea kas jääb ilus kui suur velg aga väike piduriketas.


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - põhh - 30-03-2012

Mõnusalt suured veljed ikka Big Grin Kollane support on igal juhul parem, kui räpane roostetükk seal vahel. 18" veljega jääb see tühi auk muidugi üpris suureks seal piduriketta ümber.


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 31-03-2012

(30-03-2012, 07:51 AM)põhh Kirjutas: Mõnusalt suured veljed ikka Big Grin Kollane support on igal juhul parem, kui räpane roostetükk seal vahel. 18" veljega jääb see tühi auk muidugi üpris suureks seal piduriketta ümber.


kui ma ei eksi siis mis värviga kõigeparem on värvida? ise mõtlesin nagu sumpavärviga sest see peab kuumakindel olema , aga või on mingi muu värv veel?


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - põhh - 01-04-2012

Minu omadel oli peal odavam Motipi aerosool, midagi sarnast [Pilt: productimage-picture-motip-kollane-pidur...80_q85.jpg]
Püsis peal täitsa hästi ega mõranenud kuskilt.
Aga põhimõtteliselt kõlbab sinna ükskõik milline kuumuse ja ilmastikukindel värv - peamine, et toon endale meeldiks.


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 02-04-2012

sain ka uued rehvid suvekad ära, pole küll kõigeparemad, vbla ühed sitemad lausa aga no kuna rahulik sõitja ja mingeid eksreemsusi ei harrasta, siis vast käib ühesuve ära kah Big Grin suvel vast pole nii hull, suveks siis 225/40ZR18, Clear HP166(ilselgelt pole kõigeparemad, aga kuna see suvi paremaid pole võimalus osta siis tuleb leppida ja ettevaatlikumalt sõita) talveks muidugi 215/55R16 Michelin X-Ice lamellid,Ti2 vist läheb ka margi juurde veel lõppu kui õieti mäletan,


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - cornah - 02-04-2012

Sooviks pilti ka näha, et kuidas need veljed auto all välja näevad Smile


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 02-04-2012

(02-04-2012, 04:04 PM)cornah Kirjutas: Sooviks pilti ka näha, et kuidas need veljed auto all välja näevad Smile

pilt tuleb kohe kui veljed autoall ! Smile


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - kentq - 02-04-2012

(29-03-2012, 09:26 PM)Alkohoolik Kirjutas:
(29-03-2012, 09:21 PM)janek126 Kirjutas: Ilus velg,
Olid endalgi sellised kunagi, üritasin neid foorumis müüagi.
....kuid NII lahtise velje puhul vaja ka uued pidurikettad, pidurisuppordid jne osta.
Velje maksumus on selle kõrval köömes.
Sest kujuta nüüd ette, sellise ilusa veljega autot, millel sees on roostes ja kulunud pidurisüsteem...

Peace.
Janek.

ma mõtlesin ise sama et teha nii aga ma üritan selle suve ära teha nii sama ja ma ei tea, kettad nagu on enamvähem, pikapeale seistes lähevad pealt rooste aga muidu ilusad, supportitega aind jama et tahaks ülevärvida aga ma ei tea , pole maha võtnud veel et vaadata mis küljest peaks võtma supportilt, ise mõtlesin sellist erkkollaseks aga ei tea kas jääb ilus kui suur velg aga väike piduriketas.

Ära tee erkkollaseks. Esimese 200 km-ga on need sul s*tased ja inetud. Tee tume halliks vms.


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 02-04-2012

(02-04-2012, 10:31 PM)kentq Kirjutas:
(29-03-2012, 09:26 PM)Alkohoolik Kirjutas:
(29-03-2012, 09:21 PM)janek126 Kirjutas: Ilus velg,
Olid endalgi sellised kunagi, üritasin neid foorumis müüagi.
....kuid NII lahtise velje puhul vaja ka uued pidurikettad, pidurisuppordid jne osta.
Velje maksumus on selle kõrval köömes.
Sest kujuta nüüd ette, sellise ilusa veljega autot, millel sees on roostes ja kulunud pidurisüsteem...

Peace.
Janek.

ma mõtlesin ise sama et teha nii aga ma üritan selle suve ära teha nii sama ja ma ei tea, kettad nagu on enamvähem, pikapeale seistes lähevad pealt rooste aga muidu ilusad, supportitega aind jama et tahaks ülevärvida aga ma ei tea , pole maha võtnud veel et vaadata mis küljest peaks võtma supportilt, ise mõtlesin sellist erkkollaseks aga ei tea kas jääb ilus kui suur velg aga väike piduriketas.

Ära tee erkkollaseks. Esimese 200 km-ga on need sul s*tased ja inetud. Tee tume halliks vms.

mulle ei meeldi hall värv, tahaks natuke sellist silma paistvat värvi kasvõi punased või mdea, mõtlen veel mida aga mitte sellist mida näha pole,
tahaks isegi lahti saad sellest alumiset hallist mustast äärest, stanged ja külje ukseliistud jne, mustaks või tumesiniseks.



RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - herki - 03-04-2012

Sa valet masinat ei ole ostnud bling-blinkimiseks?
Rahulik ja viisakas tume 124 ja neoon suportitega 18 tollised üliavatud kollase randiga veljed......
Kui põhjavalgus, korvistmed, sportrool ja moosiriiul pagassile panna, siis oleks muidugi täispauk. On autosid, millele eelpool mainitud asjad ka sobivad, aga 124 see masin küll ei ole.
Ei ole mingi paadunud originaali kummardaja, aga mõnele autole lihtsalt ei sobi punased supordid ja muu taoline.

Eks see on igaühe enda asi, mida ta oma masinaga teeb aga nüüd palun kergemat kasistust, kui kellegi tundeid riivasinTear

Herki






RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 03-04-2012

(03-04-2012, 10:28 AM)herki Kirjutas: Sa valet masinat ei ole ostnud bling-blinkimiseks?
Rahulik ja viisakas tume 124 ja neoon suportitega 18 tollised üliavatud kollase randiga veljed......
Kui põhjavalgus, korvistmed, sportrool ja moosiriiul pagassile panna, siis oleks muidugi täispauk. On autosid, millele eelpool mainitud asjad ka sobivad, aga 124 see masin küll ei ole.
Ei ole mingi paadunud originaali kummardaja, aga mõnele autole lihtsalt ei sobi punased supordid ja muu taoline.

Eks see on igaühe enda asi, mida ta oma masinaga teeb aga nüüd palun kergemat kasistust, kui kellegi tundeid riivasinTear

Herki

väljast pole mul midagi plaan teha peale ülevärvimise üleni mustaks ja healjuhul e500 style-s stanged aga ei usu eriti,
moosiriiul on kõige rõvedam asi üldse mersude puhul.
roolikohapealt ainuke võimalus on samasugune aind millel puit dekoor, Big Grin
istmed mõtlesin vahepeal et mulle endale sitaks meeldivad need sellised recaro pool sport istmed, mis küll vist enamasti nende C5 kere A6/S6/RS6 sees tavaliselt aga maru kallid,
üritan originaalis olla aga kerged erinevused kindlasti tulevad,


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - stihl - 03-04-2012

(03-04-2012, 10:28 AM)herki Kirjutas: Sa valet masinat ei ole ostnud bling-blinkimiseks?


Originaalis, muidu, 124 bling-blinkis just selliste kullakarva supportitega:

[Pilt: 3513501.jpg]

Pole just kõige hallim hiireke...Eusa_naughty

Tänapäeval, muidugi, EU-s pole kollane tsink enam teatud põhjustel soovitatav, aga originaali-ihalejatele võin ka tänapäeval selliseid teha...
Raamid ka, of course, siis on täiuslik.
Uued tihendikomplektid on must.






RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 03-04-2012

(03-04-2012, 10:14 PM)stihl Kirjutas:
(03-04-2012, 10:28 AM)herki Kirjutas: Sa valet masinat ei ole ostnud bling-blinkimiseks?


Originaalis, muidu, 124 bling-blinkis just selliste kullakarva supportitega:

[Pilt: 3513501.jpg]

Pole just kõige hallim hiireke...Eusa_naughty

Tänapäeval, muidugi, EU-s pole kollane tsink enam teatud põhjustel soovitatav, aga originaali-ihalejatele võin ka tänapäeval selliseid teha...
Raamid ka, of course, siis on täiuslik.
Uued tihendikomplektid on must.

tänud et sellist pilti otsida viitsisid, hakkas meeldima, arvatavasti teengi võimalikult sarnase ise alguses nii palju kui oskan,kui õieti su jutust aru sain siis sa ise saad tsinkida need üle isegi samat värvi? kui sain õieti siis mis hind oleks?


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Werewolf - 04-04-2012

Varuosapoodidest saab tellida taastatud supporteid, mis näevadki sellised värsked välja, kui vanad supportid vastu annad, saad taastatud suportid mingi kolmandiku võrra odavamalt. Odav lõbu just ei ole, ise taastamine on vast oluliselt odavam.

autoosad.ee lehelgi taastatud supportid täitsa olemas.


RE: MB E300Diesel W124 '94 - Alkohoolik - Alkohoolik - 04-04-2012

esialgu jätan ikka vanad supportid ja eks näha kuna uusi tarvis,

aga pmts hetkel mis nendel piltidel olevad veljed autoall lähevad müüki,
peale seda kui suverehvid all, põhjus lihtne et endale ei istu sellises stiilis veljed kõigeparemini,
minu tunde järgi peaks veljed sirged olema, vähe täkkeid jne, aind tarvis puhastada sest arvatavasti piduriklotside tahm on need aukude veered mustaks suht ajand ja niisama see ära ei tule, vbla isegi ülevärvida hoopis,
peaksid olema 7Jx16, ET35, 5x112 jne jne nagu ikka MB orig Big Grin , kaasa võin müüa ka rehvid mis hetkel peal, 215/55R16, nime ei mäleta hetkel täpselt aga umbes 5 mm on mustrit veel ja lamellid on,

hinda võiksite ise pakkuda,