Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB Vito - uue võtme tegemine - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: Bussid ja veokid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Teema: MB Vito - uue võtme tegemine (/showthread.php?tid=21659)



MB Vito - uue võtme tegemine - Vito - 29-01-2011

Tere !
Tegu on siis MB Vito 2.2 cdi 112 2000a masin
Tekkis siis selline probleem , et MB Vitol on kadunud võti koos kesklukustus puldiga . Üks võti on selle pärast , et olen selle auto teine omanik. Sammuti on auto lukus , rattad lukus . Mis oleks kõige parem ja odavaim variant , et saaks autosse ja sellega sõita natukenegi , sest treiler , mis selle transportis , jättis selle suhteliselt teele , et autodel on raske sealt mööda saada. Ühesõnaga Palju maksab uue võtme tegemine ?

Vabandust , et segane jutt.

Ette tänades Jaan


RE: MB Vito - uue võtme tegemine - indrek - 29-01-2011

u 350 EUR


RE: MB Vito - uue võtme tegemine - Vito - 29-01-2011

(29-01-2011, 10:36 AM)indrek Kirjutas: u 350 EUR

See on see , kui vahetatakse lukud välja , või tehakse koodi järgi uus võti?
aga aitäh vastuse eest


RE: MB Vito - uue võtme tegemine - Laur - 29-01-2011

See peaks SmartKey hind olema. Kas 2000a Vitol on smartkey


RE: MB Vito - uue võtme tegemine - Vito - 29-01-2011

(29-01-2011, 01:54 PM)Laur Kirjutas: See peaks SmartKey hind olema. Kas 2000a Vitol on smartkey

kui sa seda "smartkey" küsid minult , siis ma ei oska isegi öelda mis see on .
Võibolla täpsustaks natukene , saan mina ka sotti asjast.
aitäh


RE: MB Vito - uue võtme tegemine - Laur - 29-01-2011

(29-01-2011, 02:43 PM)Vito Kirjutas:
(29-01-2011, 01:54 PM)Laur Kirjutas: See peaks SmartKey hind olema. Kas 2000a Vitol on smartkey

kui sa seda "smartkey" küsid minult , siis ma ei oska isegi öelda mis see on .
Võibolla täpsustaks natukene , saan mina ka sotti asjast.
aitäh

[Pilt: 2dhgvep.jpg]


RE: MB Vito - uue võtme tegemine - m700 - 29-01-2011

(29-01-2011, 02:43 PM)Vito Kirjutas:
(29-01-2011, 01:54 PM)Laur Kirjutas: See peaks SmartKey hind olema. Kas 2000a Vitol on smartkey

kui sa seda "smartkey" küsid minult , siis ma ei oska isegi öelda mis see on .
Võibolla täpsustaks natukene , saan mina ka sotti asjast.
aitäh

"smartkey"-ks nimetatakse tänapäevast (auto)võtit,millel puudub metallist "hammastega" osa,mida süütelukku pista. Vahet pole,kas su autol on see või eelmine (nupu vajutusel pöörab võtmeosa end välja)võtmeversioon,mõlemad sisaldavad piisavalt palju elektroonikat,ehk siis koopia hankimiseks auto teh.pass kaasa ja Silberautosse.hinnaklass eelmisest kommentaarist.Teoreetiliselt saab ka otse tehasega suhelda,aga see on tõenäoliselt kordades keerulisem(ja mitte palju odavam)


RE: MB Vito - uue võtme tegemine - Vito - 31-01-2011

Tänan teid kõiki!!
Kokkuvõttes olid võtmed auto kabiinis sees ja auto ise lukus , kuid 20 euri eest muugiti sisse ja kõik korras.

Veel suur suur tänu , kes pakkusid häid ideid välja ja kulutasid oma aega kirjutamisele! Aitäh.