Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: S-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Teema: S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus (/showthread.php?tid=21657)



S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - laura - 28-01-2011

S 320 CDI 2004a kas kellegil on aimu mis hinnaklassi see hooldus jääb ja kas siis vahetatakse kõik õlid jne?
teiseks küsiks ka seda kui see 3 päeva nüüd möödas ja ma ei ole hoolduses käinud ja sõidan autoga peale seda nii 200-300 km siis kas see ei ole soovitav ja peaks siiski ennem neid päevi ära tegema hoolduse?
aitähh


RE: S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - 600sel - 29-01-2011

(28-01-2011, 08:48 PM)laura Kirjutas: S 320 CDI 2004a kas kellegil on aimu mis hinnaklassi see hooldus jääb ja kas siis vahetatakse kõik õlid jne?
teiseks küsiks ka seda kui see 3 päeva nüüd möödas ja ma ei ole hoolduses käinud ja sõidan autoga peale seda nii 200-300 km siis kas see ei ole soovitav ja peaks siiski ennem neid päevi ära tegema hoolduse?
aitähh
Helista silberautose ja küsi sealt mida tehakse ja kui palju maksab ja se et sa sõidad mõned sajad kilomeetrid üle ei juhtu midagi


RE: S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - indrek - 29-01-2011

(28-01-2011, 08:48 PM)laura Kirjutas: S 320 CDI 2004a kas kellegil on aimu mis hinnaklassi see hooldus jääb ja kas siis vahetatakse kõik õlid jne?
teiseks küsiks ka seda kui see 3 päeva nüüd möödas ja ma ei ole hoolduses käinud ja sõidan autoga peale seda nii 200-300 km siis kas see ei ole soovitav ja peaks siiski ennem neid päevi ära tegema hoolduse?
aitähh

Kuna sellel autol enam garantiid niikuinii pole, siis ei pea hooldust ka silberautos tegema. Helista Lesvenisse Joonasele ja pane aeg kirja. Saad hea hinnaga ja hea töö.

Joonas 5232198


RE: S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - Rolz - 29-01-2011

Suhteline, väga suhteline.
Ärge unustage, et paljude detailide/kere vigade kõrvaldamisel on tootja/tehase tingimus
garantii välisel ajal just margi esinduse hooldusajalugu.
Nii uuel autol tasub seda siiski pidada, kasvõi tehase keregarantii tõttu.


RE: S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - indrek - 29-01-2011

(29-01-2011, 07:43 PM)Rolz Kirjutas: Suhteline, väga suhteline.
Ärge unustage, et paljude detailide/kere vigade kõrvaldamisel on tootja/tehase tingimus
garantii välisel ajal just margi esinduse hooldusajalugu.
Nii uuel autol tasub seda siiski pidada, kasvõi tehase keregarantii tõttu.


Eeldusel, et see sõiduk on enne järjepidevalt ametlikes esindustes käinud.


RE: S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - Rolz - 29-01-2011

Loogiline, Sherlock.
Eeldan, et kui inimene küsib Silberauto maksumuse järele, on ta seal ka varem käinud.
Kõike võib kodus põlve otsas või koperatiivi garaazis ka teha, ASSYST'i saab ise ka ära nullida.


RE: S 320 cdi ,tulemas 3 päeva pärast B hooldus - indrek - 29-01-2011

(29-01-2011, 07:51 PM)Rolz Kirjutas: Loogiline, Sherlock.
Eeldan, et kui inimene küsib Silberauto maksumuse järele, on ta seal ka varem käinud.
Kõike võib kodus põlve otsas või koperatiivi garaazis ka teha, ASSYST'i saab ise ka ära nullida.


NOh ega ei pruugi ka muid kohti teada ju. Silberauto oleks alati loogiline valik, seda ju kõik inimesed teavad. Igasse urkasse ei juleta minna.

Ja kui mina ostaks 2004 aasta auto, millega alati on esinduses käidud, siis sellegipoolest ma otsiks soodsama koha hooldusteks, kuna tõepoolest ei näe vajadust B hoolduse eest 3-4 korda rohkem maksta ainuüksi keregarantii tõttu