Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: Bussid ja veokid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Teema: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) (/showthread.php?tid=21449)



Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Ur3o - 13-01-2011

Tervist.

Mure selline:
Nimelt läksin poodi, ja ütlesin,et tahan palju palju asju, ja Salongi Filter...
Nii, asjad olemas, Filter ka käes.
Ja kui nüüd päris aus olla, Siis ma ei leia mitte kusagilt seda kohta, kuhu see filter sobiks Big Grin

Tegemist on suhteliselt Plangu Versiooniga, Ehk ei ole tal, ei kliimat, ei konti. Vaid Kero ja tavaline puhur...

Küsimus ongi selline, et kas on see 100% kindel,et see sinna kusagile peaks minema...
Olen kuulnud vaid,et see peaks minema Armatuuri alla...
ka, et kui on olemas keskel see joogitopsi hoidja ja asjad... Siis selle peaks ka eemaldama...
Kuid ikkagi, ei leia ma seda kohta. Sad

Vb keegi oskab nüüd tulla omas jumalikus hiilguses (auras) ja öelda mulle paar õpetiku sõna. Smile


Paljo Kiitos.


RE: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Volts - 14-01-2011

(13-01-2011, 09:59 PM)Ur3o
44931 Kirjutas:
Tervist.

Ja kui nüüd päris aus olla, Siis ma ei leia mitte kusagilt seda kohta, kuhu see filter sobiks Big Grin

Vb keegi oskab nüüd tulla omas jumalikus hiilguses (auras) ja öelda mulle paar õpetiku sõna. Smile

Minul oli uue filtriga kaasas paber pildikestega, kuidas asja vahetada. Aga see joogitopsihoidja võta välja ja siis kõrvalistuja poolt armatuuri alla minnes näed sellist u 3 cm laia ja 30cm pikka plastmassist "kaant", mis tuleb ära, kui seda pikisuunas liigutada.
Selle kaane all filter ongi. Üsna ebamugav töö, kui esimest korda vahetada.


RE: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Ur3o - 14-01-2011

Aga võib olla ka võimalus,et seda mul ei olegi ?
kuna
ma ei leia sealt mitte midagi Big Grin
Lihtsalt Ei ole ja kõik Big Grin


RE: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Volts - 14-01-2011

(14-01-2011, 08:01 PM)Ur3o Kirjutas: Aga võib olla ka võimalus,et seda mul ei olegi ?

Vot ei tea täpselt. Aga võin homme teha pildid sellest kohast, kus ta peaks asuma, siis saad võrrelda.


RE: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Ur3o - 14-01-2011

(14-01-2011, 09:20 PM)Volts Kirjutas:
(14-01-2011, 08:01 PM)Ur3o Kirjutas: Aga võib olla ka võimalus,et seda mul ei olegi ?

Vot ei tea täpselt. Aga võin homme teha pildid sellest kohast, kus ta peaks asuma, siis saad võrrelda.

Vot see oleks küll lausa kulda väärt tegevus Smile ja vastu tulek. Smile


RE: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Volts - 15-01-2011

Kõigepealt viska välja keskosa, kus on ka pudelihoidjad:
[Pilt: 98855-Salongifilter_3.jpg]

Siis noolega kohas on see luuk, mis liigub miski paar cm pikisuunas ja siis tuleb allapoole ära:

[Pilt: 62968-Salongifilter_2.jpg]

Siin see luuk suuremana, selle all ongi filter. Kõrvalistuja poolt pääsed selleni.

[Pilt: 89989-Salongifilter_1.jpg]

Niipalju veel, et selle luugi nägemiseks ei pea keskosa välja võtma. Filtri vahetuseks peab. Kui Sul on kindalaeka all papist kate, milles asub salongisoojenduse kanal, mis jalgadele tuult puhub, siis see tuleb ära võtta. Muidu ei näe Sa midagi.


RE: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Ur3o - 17-01-2011

Selge, Homme vaatan veel kord Big Grin
kuigi
hetkeseisuga ei tule meelde kl, et oleks näinud. aga Homme oskan veel täpsemalt öelda.

AGA Suured tänud piltide ja seletuse eest. Smile


RE: Ei suuda leida salongi filtri asukohta... (Vito 110CDI / 2000.) - Ur3o - 19-01-2011

Nonii Big Grin Nüüd on siis selgeks saanud, Mul ei olegi seda filtrit, auto lausa nii plank Big Grin
Mõned pildid:
[Pilt: 89357-IMG_0295.JPG] Natuke eemalt Smile

Ja Siin peaks olemagi see sama kurikuulus koht, kus peaks käima õhufilter ja selle kaas.
Kui pingsalt jälgida, on näha niiöelda kinnitus kohtasid. või ma ei teagi kuidas öelda Smile
igastahes, siin ta ongi:
[Pilt: 72769-IMG_0298.JPG]

Suured tänud kõigile kes olid abiks. Smile