Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Auto regamisel uued tuuled? - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Auto regamisel uued tuuled? (/showthread.php?tid=19354)



Auto regamisel uued tuuled? - marek - 27-07-2010

Naised saunas rääkisid, et nüüd läheb auto regamisel ARK's kirja aadress sissekirjutuse järgi, mitte tegeliku elukoha järgi. Kas tõesti on nii? Pealegi pole Eestis sissekirjutus ju kohustuslik...

Kas keegi on hiljuti autot ostnud, teab äkki kommenteerida?


RE: Auto regamisel uued tuuled? - umm - 27-07-2010

Minu teada pannakse see aadress, mis on rahvastikuregistris.
Sissekirjutust ei pea olema jah aga iga isik peab ju riigile oma kontaktaadressi andma, et vajadusel "riik kodaniku üles leiaks".
Parandage, kui eksin.


RE: Auto regamisel uued tuuled? - hents99 - 27-07-2010

Sarnasel teemal juttu tikutakus


RE: Auto regamisel uued tuuled? - Marko L - 27-07-2010

Minul täna ei läinud aadress kirja sissekirjutuse järgi. Tegemist oli ostu-müügiga.
Marko


RE: Auto regamisel uued tuuled? - ReinGSM - 27-07-2010

Ostumüügi lepingule märgi või elektrijaama aadress, võtavad sissekirjutuse järgi ikkagi.
Paar kuud juba selline värk.
Kui praegu 1 auto näiteks Võrumaal, sissekirjutus Tallinnas, siis uus auto ostes tuleb see Tallinna aadressile.


RE: Auto regamisel uued tuuled? - marek - 27-07-2010

(27-07-2010, 04:30 PM)hents99 Kirjutas: Sarnasel teemal juttu tikutakus

Thnx, krt "naised saunas" rääkisid õiget juttu... Sad

Nüüd siis plekid rämedat kindlustust või regad ennast "metsa"...


RE: Auto regamisel uued tuuled? - HotPapa - 27-07-2010

Täpselt nii see on, alates 1. juuli.


RE: Auto regamisel uued tuuled? - Marko L - 27-07-2010

(27-07-2010, 05:18 PM)reingsm Kirjutas: Ostumüügi lepingule märgi või elektrijaama aadress, võtavad sissekirjutuse järgi ikkagi.
Paar kuud juba selline värk.
Kui praegu 1 auto näiteks Võrumaal, sissekirjutus Tallinnas, siis uus auto ostes tuleb see Tallinna aadressile.

Kas Sa pead silmas sõiduki registreerimistunnistusel aadressi? Kui nii siis täna kell 11:30 Jõhvi ARK - is läks kirja minu elukoht, aga mitte sissekirjutuse aadress. Kas tõesti mul lihtsalt vedas?


RE: Auto regamisel uued tuuled? - Karl - 27-07-2010

[Pilt: 2qantlh.gif?t=1280106555]

Marek, tule sealt maalt suvilast linna ära, see uudis ju sama vana kui mammuts¤tt Badgrin

Huvitav, ma pole kuhugi sisse kirjutatud, mille järgi siis läheb?


RE: Auto regamisel uued tuuled? - v6sa - 27-07-2010

Inimesed, kasutage oma õigust vaadata, mis andmeid teie kohta on kogutud. Rahvastikuregistrist saab ID-kaardiga oma andmed nii välja küsida kui ära muuta.

ARK peaks selle aasta märtsist alates kasutama rahvastikuregistrit.

Kes tahab edasi sullerdada, see peab oma rahvastikuregistri aadressi ära muutma. Lihtne ju.Retard


RE: Auto regamisel uued tuuled? - marek - 28-07-2010

(27-07-2010, 10:26 PM)Karl Kirjutas: Huvitav, ma pole kuhugi sisse kirjutatud, mille järgi siis läheb?

Siis saadavad pikalt, et mine rega kuskile ja tule tagasi... Juhilubadega sama keiss.


RE: Auto regamisel uued tuuled? - Pets77 - 28-07-2010

Savipäts sillutab teed automaksule,mis nagu paatidelegi laksati kurjalt kaela.


RE: Auto regamisel uued tuuled? - R129 - 28-07-2010

(27-07-2010, 04:02 PM)marek Kirjutas: Pealegi pole Eestis sissekirjutus ju kohustuslik...

Elukoha registreerimise kohustus on olemas, seaduses puudub lihtsalt sanktsioon - EV on nii nõrk, et ohohooo. Saksas ei saa sa ilma sissekirjutusetagi pangaarvet avada. Küll me ka selles suunas vaikselt liigume.