Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Lesven OÜ - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (http://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Soodustused MB Klubi liikmetele (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Teema: Lesven OÜ (/showthread.php?tid=16794)

Lesven OÜ - Joonas - 29-01-2010 10:58 AM

Lesven OÜ
Suur-Sõjamäe 30f

http://www.lesven.ee
sepamb@gmail.com

Mercedes Benz hooldus, remont, diagnostika, elektri tööd, rehvi tööd, varuosad, kere osad
Lisaks pakume ka kere ja värvitööde teenust(olemas uus ja kvaliteetne värvikamber ja kogemustega profid)
Uus teenus on ka korrosiooni tõrje, mis sisaldab nii põhja kui kereõõnsuste kaitset.

Pakume kvaliteetseid  originaal ja b-varuosi, oleme ise ka mitmete firmade varuosade maaletooja ja seega heade hindadega.

Töötunni hind 33-€(sisaldab km)  mitte klubiliikmetele
Kiireimate vastuste saamiseks ja tööde kirja panemiseks töökoja poolt, palun helistada, mitte mailida.

5024722 Imre (töökoda)
5232198 Joonas (töökoda)
58228006 ja 5287683 Sander (varuosad ja summutid)
6520542 Maarek ja Andres (varuosad)
5109803 Artur (värvimine ja keretööd)

Töö: allahindlus  15%
Varuosad: allahindlus kuni 15%

NB! SOODUSTUSED KEHTIVAD AINULT KEHTIVA KLUBIKAARDI ETTENÄITAMISEL!
JA KLUBILIIGE EI SAA OLLA SAMAL AJAL FIRMA, SEEGA KLUBI SOODUS AINULT ERAISIKUTELE!!!

RE: Lesven OÜ - eDiCk - 29-01-2010 11:10 AM

kuidas selle kaubikuga lood seal Joonas?

RE: Lesven OÜ - Joonas - 29-01-2010 11:12 AM

Loodan, et täna saab valmis.

RE: Lesven OÜ - eDiCk - 29-01-2010 11:13 AM

Joonas Kirjutas:Loodan, et täna saab valmis.

ThumbsupThumbsupThumbsup

RE: Lesven OÜ - indrek - 29-01-2010 12:28 PM

Soovitan iga nurga pealt seda kohta, hinnad head, töömehed muhedad ja kohvi saab ka:D

RE: Lesven OÜ - Reddog - 29-01-2010 01:13 PM

Nu pizzat ka juu Icon_biggrin

RE: Lesven OÜ - laisad - 29-01-2010 04:22 PM

Väga hea koht,minu poolt ka Thumbsup ainult taga vedrustusega ei saadud hakkama,pidin minema mujale kus saadi veast aru 15 minutiga.
Muidu soovitan soojalt.

RE: Lesven OÜ - nostromo - 06-02-2010 01:45 AM

Paar korda käies julgen senini samuti soovitada (viimane kord ununesid vanad jupid maha mida oleks huvi pärast puurida tahtnud). Ainult täisdiagnosti aparaat vist terviklikkusest puudu siis saaks kõik ühes kohas tehtud.

RE: Lesven OÜ - arturmalcik - 06-02-2010 02:15 PM

mul oli ka hea meel nendega suhelda,mul läksid katki teine ja kolmas küünlad , kui ise proovisin vahetada, peale seda viisin autot imre juurde ,ta puuris mulle neid ära ja pani uut ! kokku 2000eeki !

RE: Lesven OÜ - hellrix - 06-02-2010 02:56 PM

Kas neil on see special väljapuurimis komplekt? Kui jah siis on küll hea uudis.

RE: Lesven OÜ - fromtallinn - 07-02-2010 01:57 PM

Indrek Kirjutas:Soovitan iga nurga pealt seda kohta, hinnad head, töömehed muhedad ja kohvi saab ka:D

ka soovitan [Pilt: dedok.gif] [Pilt: good.gif]

RE: Lesven OÜ - ReinGSM - 07-02-2010 02:32 PM

Iganes asjalik koht, alati sealt abi saanud Nod

RE: Lesven OÜ - SeMpRoM - 11-02-2010 10:54 PM

Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne

RE: Lesven OÜ - S300 - 11-02-2010 11:33 PM

SeMpRoM Kirjutas:Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks  ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne
+1
Ootasin millal esimene negatiivne kommentaar tuleb... omal on seal olnd mitmeid kordi probleeme ja halbu üllatusi!

RE: Lesven OÜ - SeMpRoM - 11-02-2010 11:35 PM

S300 Kirjutas:
SeMpRoM Kirjutas:Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks  ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne
+1
Ootasin millal esimene negatiivne kommentaar tuleb... omal on seal olnd mitmeid kordi probleeme ja halbu üllatusi!
MIs nad sulle on teinud halvasti??

RE: Lesven OÜ - Laur - 11-02-2010 11:39 PM

Ei ole halba ilma heata. Mul mõlemaid sealt firmast, kuid enamus siiski head, abi saanud peale tööaega sealt nii mõnigi kord.

RE: Lesven OÜ - S300 - 11-02-2010 11:47 PM

SeMpRoM Kirjutas:
S300 Kirjutas:
+1
MIs nad sulle on teinud halvasti??
PT.

RE: Lesven OÜ - SeMpRoM - 11-02-2010 11:48 PM

Lihtsald utlen uhte asja olge ette vatlikult kui imre hakkab seal targutama se on kqi vale neile vqib ainult volitada piduri kettaid ja klotse vahetada ja seda ka ei tahaks et nad hakaksid tegema ilma minuta nende peale tuleb kogu aeg silm peal hoida!!!

RE: Lesven OÜ - indrek - 12-02-2010 09:17 AM

SeMpRoM Kirjutas:Lihtsald utlen uhte asja olge ette vatlikult kui imre hakkab seal targutama se on kqi vale neile vqib ainult volitada piduri kettaid ja klotse vahetada ja seda ka ei tahaks et nad hakaksid tegema ilma minuta nende peale tuleb kogu aeg silm peal hoida!!!

Ju sa ei osanud oma soovi neile selgeks teha, sest sinu teksti lugedes tundub, et õigekirja ja õigekeelega sa küll sinasõber pole.

RE: Lesven OÜ - jansa48 - 12-02-2010 09:21 AM

Laur Kirjutas:Ei ole halba ilma heata. Mul mõlemaid sealt firmast, kuid enamus siiski head, abi saanud peale tööaega sealt nii mõnigi kord.

Sama siin, peale tööaega, kiiresti ja korralikult tehtud töö. Tahaks ka midagi paha öelda, aga ei oska krt.

RE: Lesven OÜ - indrek - 12-02-2010 10:13 AM

jansa48 Kirjutas:Sama siin, peale tööaega, kiiresti ja korralikult tehtud töö. Tahaks ka midagi paha öelda, aga ei oska krt.

Vahest on kohviaparaadis suhkur otsas ja peab mõrkjat jooki tarbimaBadgrinBadgrin

RE: Lesven OÜ - Reddog - 12-02-2010 11:30 AM

Igatahes ka mina kui suuremat sorti "traktorist" olen saanud seal abi ja alati. Kuigi ja vahel tekivad yllatused aga sellest saame aru sest iga masin on individuaalne ja ka tema vead on erinevad. Ja selle leidmiseks ja parendamiseks loomulikult tekivad raskused ja puudused aga siiani on Lesven OÜ teinud kõik selleks et need eemaldada ja väga sõbralike hindadega. Ja seda loomulikult siis kui autoks on MB. Yleyldised riisiraketid ja muud konnatootjate masinad on peavalu igale remondikohale ja seda ka sellele firmale aga samas nad ei ole kunagi öelnud millelegi ei. Kui just masinaks ei ole Citroen XM Icon_twistedIcon_twisted (See ei ole ka masin ) Unibrow

RE: Lesven OÜ - Joonas - 12-02-2010 01:12 PM

Tere uurisin siin kõikide töömeeste käest ja mitte kellelegi ei tule ette sinu kirsipunane sec viimase nelja aasta jooksul ja eriti veel selline mootori vahetus. Oleks teema olnud bensuka asendamisest diisel mootoriga, või 5,6 mootori remondist, siis oleks see reaalne, kuid minu mäletamist möödaei ole sellist vahetust meie majas veel tehtud. Hetkel tundub, et tegu lihtsalt põhjendamatu laimuga, mis läheb ilma sinu poolse ümberlükamiseta kustutamisele. Ja kindlasti ma ei usu, et me vahetasime korras detailid kasutatud katkiste vastu.
Kui siiski antud teema oli meie poolt, siis minu poolsed vabandused, kuid palun saada mulle privaat sõnumiga oma auto nr ja töö teostamis kuupäev, et me saaks sinu poolset väidet kontrollida.

RE: Lesven OÜ - estmersbenz - 12-02-2010 01:47 PM

jah, olen ise ka kunagi autoremondi töökojas töötanud ja igasugu ebameeldivustega tuttav. Mõistan täielikult nii tõenäolise kliendi kui ka Lesven-poolset pahameelt, eriti veel nüüd, mil Lesvenit nõnda avalikult ja üsna tõsiselt laimati. Olen seda meelt, et kui inimene tahab näha kuradit või tahab kedagi tõsiselt maha teha, siis näeb ta kuradit igalpool ja leiab rikkumisi ka teda ümbritsevas õhus. Tõepoolest, ootamatusi tuleb ette igas töökojas ja 100% ei pääse sellest ükski ettevõte. Õnneks on inimesele antud mõtlemis- ja analüüsivõime, mille efektiivsel rakendamisel suudame teineteist mõista ja ületada igasugused probleemid. Endast ja oma ligimestest vähegi lugupidav inimene ei lähe mossis näoga kuhugi nurga taha ega hakka seljataga sappi pritsima, vaid tõstatab probleemi juba selle tekkimisel. Olge rohkem sallivamad.

RE: Lesven OÜ - SeMpRoM - 12-02-2010 02:04 PM

See see aeg kui te tootasite vel kadakas!!!!!Jaimreise tegelessellega,seonkull loll jutt et sa kusisid kes hakkab sulle rakima mis nad on teinud halvasti mina kull enam sinna too kotta ei lahe!!!!

RE: Lesven OÜ - v6sa - 12-02-2010 02:16 PM

See on hea, et Sa sinna tagasi ei lähe - kui Sa ka töökojas oma tellimust vormistades samamoodi end väljendasid, siis ma tulemuses ka ei imesta.

Kas ma eksin väga, kui väidan, et tänane LESVEN ja sajandialguse Kadaka Imre on kaks erinevat ettevõtet? Nii omandisuhte kui sisu poolest. Praegu seal viibides on mulle küll jäänud mulje, et endisest urkagaraažist (sry, kuid ruumid kadakas olid ikka väga koledad) on saamas viisakas remondikoht. Mis on hea.Thumbsup

Tõsi, nad võiksid veidi rohkem panustada uuemasse diagnostikaseadmetikku. Kui kuuldused vastavad tõele, et uuemate masinatega suhtlemiseks vajalik aparatuur ning tarkvara puuduvad, siis see on paha-paha. Ainult rauaremondiga kaua kliente ei rõõmusta...

Kui aga nii S300 kui SeMpRoMil on Lesveni vastu pretensioone, siis nendega aitab tegelda Tarbijakaitse. Iseasi, et need pretensioonid peavad olema põhjendatud ja dokumenteeritud.
Realiseerige oma tarbijaõigusi, mitte ärge vahutage niisama foorumis!

RE: Lesven OÜ - laisad - 12-02-2010 02:25 PM

Mõni võiks endal klaviatuuri välja vahetada, et tähed jäävad vahelt puudu..Icon_rolleyes

RE: Lesven OÜ - Markko - 12-02-2010 02:32 PM

laisad Kirjutas:Mõni võiks endal klaviatuuri välja vahetada, et tähed jäävad vahelt puudu..Icon_rolleyes
Oled kindel, et tähed puudu siin foorumis ka muu keelseid käib. Tahaks näha kuidas sa vene keeles kirjutad.

RE: Lesven OÜ - voodoo - 12-02-2010 02:35 PM

Mulle leiti w203'l uus differ OK hinna eest, aega läks - asja sai. Natuke undab aga vähemalt sõidab.
Esisilda kõpitsesin ja tagavedrud vahetasin samuti kunagi mingi aja eest, selline kliendisõbralik koht.

RE: Lesven OÜ - eastpak - 12-02-2010 03:20 PM

Ma olen rahul Lesveniga, alati saanud probleemidele abi ning töö on üsna kiire, normaalselt tehtud ja hea hinnaga.

RE: Lesven OÜ - DonLeiger - 12-02-2010 03:43 PM

normaalne koht, kuigi tihti peale oleneb tööde kiirus ja asjad imre tujust.

RE: Lesven OÜ - allan1 - 12-02-2010 03:57 PM

Palju oleneb ka millise töömehe kätte su auto satub...
Võimalik ka just sulle sobiva töömehe aeg saada. Tooks esile Martini ntxThumbsup

RE: Lesven OÜ - Joonas - 12-02-2010 05:03 PM

Kautaja SeMpRoM
Ma saan aru, et sul on mingeid probleeme, kuid internetis erinevates foorumites erinevate nimede alt teisi mustata ei ole ka just su probleemile lahendus. Kui sul on probleeme, siis tule ja räägime näost näkku, ning lahendame probleemi. Lisaks kui sul on ütlemist, siis võiksid ikka kasutada oma õiget nime, mitte peituda erinevate suvaliste nimede taha.
Tõin siia paar sinu stiili näidet erinevate nimede alt auto24 foorumist, mis sinu kirja oskuse järgi kuuluvad kindlalt sulle.
tsahh (registreerimata)
Re: Sõidab,sõidab ja jääb seisma siis jälle sõidab.
suursõjame kadaka imre lesven oü on viimane oht kuhu minna. tema jüngrid ise aind kiidavad seda kohta.
antiimre (registreerimata)
Re: kus on normaalne koht ,kus tehakse korraliku remonti
seda suursõhjamäe angaari mb ei soovita mitte. aind jungrid ise kiidavad teda
viimnekoht (registreerimata)
Re: Kus asuvad head Mercedes-Benz spetsid?
seda suursõjamäe angaari küll ei soovita mingiljuhul, aind ta enda jüngrid soovitavad seda!

RE: Lesven OÜ - R129 - 12-02-2010 05:20 PM

Markko Kirjutas:Oled kindel, et tähed puudu siin foorumis ka muu keelseid käib. Tahaks näha kuidas sa vene keeles kirjutad.

Vahet pole kui viletsasti inimene ennast mingis VÕÕRkeeles väljendaada oskab, punkti ja komas peaks ikka suutma panna. Ja see kui inimene kirjutab vigases eesti keeles, kuid on näha, et püüab, on tihtipeale ilusam tekst kui mõni töllerdis oma emakeeles siin foorumis suudab välja võluda.

Pole veel näinud teemat kus oleks sõimatud, et "mees sa ei oska eesti keelt". Pigem anatakse ikka omadele kes ei VIITSI vaevuma korralikult kirjutama.

RE: Lesven OÜ - Markko - 12-02-2010 05:24 PM

Ma tean mis sec-ist jutt käib ja sel ajal kui see sec kadaka-imres remondis käis siis see SeMpRoM oli ise vast veel sipupükstes. Porri oli seal tehtud mootori vahetusega küll ja kes selle auto pärast kulgema sai seda tean ka, nimesid ei nimeta.
Endal siiamaani positiivsed kogemused Lesveniga.

RE: Lesven OÜ - Lõoke - 12-02-2010 05:55 PM

Markko Kirjutas:Ma tean mis sec-ist jutt käib ja sel ajal kui see sec kadaka-imres remondis käis siis see  SeMpRoM oli ise vast veel sipupükstes. Porri oli seal tehtud mootori vahetusega küll ja kes selle auto pärast kulgema sai seda tean ka, nimesid ei nimeta.
Endal siiamaani positiivsed kogemused Lesveniga.
Mis tähendab,et nimesid ei nimeta?! NIMED LAGEDALE!

RE: Lesven OÜ - Marko L - 12-02-2010 07:00 PM

Minul selle kohaga meenub ainult häid sõnu. Abi olen sealt saanud nii töö ajal kui ka
väljaspool seda (ja kui aus olla, siis mitte ainult MB-ga). See, et ma Lesvenit tihti külastama olin sunnitud on juba iseasi...
Kohvi saab ka nii, et Thumbsup

RE: Lesven OÜ - Mersuvend - 13-02-2010 04:41 PM

siiamaani ka sealt abi saanud, enamus remonditöid seal tehtud va elektri teemad millega peab andreid külastama...

RE: Lesven OÜ - tank - 13-02-2010 08:21 PM

Joonas Kirjutas:

Tere uurisin siin kõikide töömeeste käest ja mitte kellelegi ei tule ette sinu kirsipunane sec viimase nelja aasta jooksul ja eriti veel selline mootori vahetus. Oleks teema olnud bensuka asendamisest diisel mootoriga, või 5,6 mootori remondist, siis oleks see reaalne, kuid minu mäletamist möödaei ole sellist vahetust meie majas veel tehtud. Hetkel tundub, et tegu lihtsalt põhjendamatu laimuga, mis läheb ilma sinu poolse ümberlükamiseta kustutamisele. Ja kindlasti ma ei usu, et me vahetasime korras detailid kasutatud katkiste vastu.  
Kui siiski antud teema oli meie poolt, siis minu poolsed vabandused, kuid palun saada mulle privaat sõnumiga oma auto nr ja töö teostamis kuupäev, et me saaks sinu poolset väidet kontrollida.

Punane SEC on vanast kohast Kadaka teelt läbi käinud küll. Isegi trehvasin tol hetkel sealt läbi astumast. Siss maksis sec päris palju raha ja auto oli mingi mootori asjaga sees. Sind ei pruukinud seal lihtsalt olla. Teostatud tööde kohta ei oska kommenteerida.
Kes on praegune saladuslik kommija, kes seda teab.

Konkreetselt Imret ja Sanderit tuleb kiita. Poisid teavad mida teevad. Eriti vanakooli. Ja diiseldamist.

RE: Lesven OÜ - Marone - 05-03-2010 07:08 PM

Lesven OÜ on kahtlemata täiesti normaalne koht oma auto remontimiseks. Olen käinud ka mujal, kuid kuna pole mujal rahuldavaid tulemusi saavutanud, siis olen ikka tagasi Imre juures oma autot remontimas. Töö on kvaliteetne olenemata sellest milline töömees seda teeb ja samas mulle sobiva hinnaga. Tublid olete ;)

RE: Lesven OÜ - botja - 22-03-2010 02:34 PM

2 aastat remondin nende juures, aint head kogemused.

RE: Lesven OÜ - laisad - 29-05-2010 01:24 PM

(22-03-2010 02:34 PM)botja Kirjutas:  2 aastat remondin nende juures, aint head kogemused.

Taas pluss punktid minu poolt ja miinus pool Hort Auto'le.

RE: Lesven OÜ - Tauno - 30-05-2010 12:34 PM

HORTAUTO ei täida oma lubadusi kindlasti ei soovita seda kohta

RE: Lesven OÜ - Karl - 30-05-2010 06:36 PM

(30-05-2010 12:34 PM)Tauno Kirjutas:  HORTAUTO ei täida oma lubadusi kindlasti ei soovita seda kohta

See teema siin Lesveni kohta.....Rolleyes

Kui kellelgi kaebusi või kiitusi mõne teise firma kohta, siis palun tehke eraldi teema. Endalgi oleks huvitav teada mida onupoja firma siis kokku keetnud on, siiani kõik tuttavad rahule jäänud.

RE: Lesven OÜ - Joonas - 30-06-2010 04:58 PM

Nüüdseks on meil olemas ka värvimis osakond, kus kehtib MB klubi liikmetele samuti soodustus.
Hinna kalkulatsioonide saamiseks helistage Maarek 51913778

RE: Lesven OÜ - Kalev - 30-06-2010 06:19 PM

See on ainult hea, et värviosakond olemas ja pidev areng toimub. Ootame huviga läikivaid tulemusi!

Mul ka üldiselt head ja kiired kogemused va 1, kui ammu-ammu (Kadakas 2004) ühed minu poolt teisest kohast ostetud varuosad, mis osutusid auto all terveks, vahetamata ja tagasi andmata jäeti. Avastasin kuu huljem, kui ise auto alla läksin, aga ok, pole hullu - positiivne pool kaalub üle.

Üks ettepanek võiks teile veel siiski olla - minusugune, kes elab teist pea 50 km kaugusel, kuid see pole isegi oluline, ootaks ka asendus/rendiauto võimalust.

Kliendina ja klubiliikmena näiteks 300.- 24h oleks täitsa ok maksta, sest muidu on ikka takso või keegi järele vaja kutsuda, ehk sebimist-orgunnimist palju. Selliseid 010 numbriga W124 sarnaseid ju võiks paar ootel olla, päris 2 miljonit sõitnud 200D-ga ei tahaks siiski kulgeda.

RE: Lesven OÜ - laisad - 30-06-2010 06:43 PM

(30-06-2010 04:58 PM)Joonas Kirjutas:  Nüüdseks on meil olemas ka värvimis osakond, kus kehtib MB klubi liikmetele samuti soodustus.
Hinna kalkulatsioonide saamiseks helistage Maarek 51913778

Kas see värvikamber asub samas kohas või kuskil mujal?

RE: Lesven OÜ - taadu - 30-06-2010 10:26 PM

Olla aus, see pole alati just kõigile meelt mööda.
Ega minulgi ole Lesvanile etteheiteid teeninduse osas. Kokkulepped peavad ja kõik vajalik tehti päris normaalse ajaga ära.
Ei saa siiski märkimata jätta, et nende juures vahetud küljepeegli korpus 2 x survepesulas lahti tulnud. Nüüd üks "külasepp" leidis põhjuse miks aga eks paistab kas suudab asjast ka üle olla. Selge on üheselt et kindlasti kasutan sealseid teenuseid ka edaspidi.

P.S. pisi värviparandused püüan lähemal lasta ära teha et suvepäevadel mitte piltide üldmuljet rikkuda.

RE: Lesven OÜ - ReinGSM - 01-07-2010 11:16 AM

Tore kuulda, et toimub progress Icon_smile
Milleks see värvimis osakond ka suuteline on? Kas seal tehakse värviparandusi või värvitakse autosid ka tervenesti üle?

RE: Lesven OÜ - Joonas - 01-07-2010 03:24 PM

Teeme nii parandusi kui täis värvimisi, alustades kõige väiksematest juppidest kuni Sprinter tüüpi kaubikuteni välja.
Lisaks ka velgede parandus värvimine, poleerimine.
Värvijad on tasemel.

RE: Lesven OÜ - laisad - 01-07-2010 04:20 PM

(01-07-2010 03:24 PM)Joonas Kirjutas:  Teeme nii parandusi kui täis värvimisi, alustades kõige väiksematest juppidest kuni Sprinter tüüpi kaubikuteni välja.
Lisaks ka velgede parandus värvimine, poleerimine.
Värvijad on tasemel.

Kus see värvikamber asub? Samas kohas või mujal?

RE: Lesven OÜ - Joonas - 02-07-2010 12:19 AM

Kõik samas kohas

RE: Lesven OÜ - kpokyc - 02-07-2010 11:53 AM

Kas velgede liivapritsi pakute ka?

Palju läheb maksma nt. 16" valuvelgede värvimine klubilistele?

RE: Lesven OÜ - Joonas - 02-07-2010 04:33 PM

Täpsemaks info ja hinna saamiseks on parem helistada 51913778 ja tulla näidata konkreetseid detaile mida on vaja teha.
Velged puhul on väga oluline velgi eelnevalt näha, kuna tööde maksumus sõltub iga konkreetse velje keerukusest.

RE: Lesven OÜ - kpokyc - 06-07-2010 11:13 PM

Teil kodukal käib selline info, et toimub nüüd ka automaatkäigukastide remont. Kes sellega täpsemalt tegeleb?

RE: Lesven OÜ - kpokyc - 12-07-2010 05:25 PM

Ei viitsi vastata või?...

RE: Lesven OÜ - Joonas - 03-08-2010 12:30 AM

Käigukastide remonti oleme alati pakkunud.
Vastavalt käigukasti tüübile, mudelile ja veale remonditakse neid Eestis, või välismaal.

RE: Lesven OÜ - kpokyc - 03-08-2010 02:16 AM

Kus Eestis? Mis firmas?

RE: Lesven OÜ - virgo - 04-08-2010 09:07 AM

(03-08-2010 02:16 AM)kpokyc Kirjutas:  Kus Eestis? Mis firmas?

Jah, mina ka tahan teada, et palju kasumit teenite selle pealt ja kõik muud ärisaladused ka kääkige kohe heaga ära. Drool

RE: Lesven OÜ - Joonas - 04-08-2010 09:14 AM

(04-08-2010 09:07 AM)virgo Kirjutas:  
(03-08-2010 02:16 AM)kpokyc Kirjutas:  Kus Eestis? Mis firmas?

Jah, mina ka tahan teada, et palju kasumit teenite selle pealt ja kõik muud ärisaladused ka kääkige kohe heaga ära. Drool

ThumbsupThumbsupThumbsup

RE: Lesven OÜ - indrek - 04-08-2010 09:19 AM

No täpselt:D

RE: Lesven OÜ - Laur - 27-09-2010 10:18 PM

Talv tulekul, kas Lesven korrosiooni tõrjet ka teeb?

RE: Lesven OÜ - berg - 28-09-2010 03:21 PM

Ise ka kiidaks,kõik jupid sealt saanud väga heade hindadegaEusa_dance

RE: Lesven OÜ - kinks - 28-09-2010 07:40 PM

Värske MB omanikuna otsisin kohta, kus esmane hooldus ja sillaremont teha.
Sai tehtud Lesvenis ja julgen soovitada. Hinnad mõistlikud ja auto sõidab nüüd nagu Mercedes-Benz.

RE: Lesven OÜ - ReinGSM - 06-06-2011 09:35 PM

Minu poolt 1 positiivne juurde.
Koostöös "Tarkade klubiga" hakkas mu kuus märksa nobedamalt liikuma. Nagu teine auto ikka kohe Icon_smile
Tänud ja kiidusõnad Joonasele, Imrele ja Tanelile Nod

RE: Lesven OÜ - zavage - 02-11-2011 09:23 PM

Käisin ostueelset kontrolli tegemas, kõik laabus hästi. Soovitan teistelegi, kui on plaan auto osta, siis minge kontrollige seal, mehed on asjalikud ja hind hea Thumbsup

RE: Lesven OÜ - kalle68 - 20-03-2012 12:48 PM

Sama lugu!!! Kõik sujus kiiresti ja profesionaalselt! võeti kohe ette ja klubikaardi ettenäitamisel sain ka soodustuse. Eusa_angelEusa_dance

RE: Lesven OÜ - 270cdi - 20-03-2012 02:06 PM

njah, mul jäeti turvapadja kruvid lahti ja küttevooliku klamber oli ka lahti, hüppas pealt ära ja esimest korda 5 aasta jooksul jäin tee peale. kerge miinus.Angry

RE: Lesven OÜ - meclce - 13-09-2012 12:12 AM

Minulgi vaid kiidusõnad lausuda!:) Mäletan kunagi aastate tagant kuidas mu armsam tagant valget suitsu välja ajas ja suured targad X teenindusest soovitasid tõsimeeli klapisääre tihendid ära vahetada.Mootoriks 320.!
Kallis töö sai tehtud aga valge saba ei kadunud.Olin kuri ja pettunud,ikkagi mu esimene kallis MB.
Kellegi soovitusel maandusin Kadakasse st. siis vanasse Lesvenisse,rääkisin oma loo ära ja hetkega pandi õige diagnoos.Modulaator,mis ei maksnud mitte midagi ja vahetus võttis vaid hetke.Sai naerda küll,hea,et mootori kappi ette ei võtnud.!
Sellest ajast teen mõttes sügava kummarduse kui Lesvenist mööda juhtun minema. Lahe sõbralik seltskond ja teavad mida teevad.
EDU ja JÕUDU!!!
Mel

RE: Lesven OÜ - tmark - 22-09-2012 09:39 PM

Tere,
tuli ka minu aeg öelda paar head sõnad Lesveni kohta.
Perfectne käitmune:
Olen ostnud elektrilist ventiili Lesvenist ja soovisin paigaldada teises kohas (oli kiire). Kahjuks Lesveni töötajad eksisid modifikatsiooniga ja sellepärast ventiil ei sobinud. Olen kurtnud Lesvenile, et tööraha masktud aga ventiil jäi vahetamata.
Lesven kinnitas, et nende viga ja vahetasid detaili tasuta!
Respect!

RE: Lesven OÜ - arturmalcik - 24-09-2012 11:26 AM

(02-11-2011 09:23 PM)zavage Kirjutas:  Käisin ostueelset kontrolli tegemas, kõik laabus hästi. Soovitan teistelegi, kui on plaan auto osta, siis minge kontrollige seal, mehed on asjalikud ja hind hea Thumbsup

mis hind siis on ?

RE: Lesven OÜ - Joonas - 24-09-2012 05:48 PM

32-€ on ostu eelne kontroll ja sisaldab täis diagnostikat ja enamus mehaaniliste osade kontrolli.

RE: Lesven OÜ - berg - 02-10-2012 05:50 PM

Kas lesven manuaal k.kasti vardad ka paika timmib(124)?Nod

RE: Lesven OÜ - happydreamer - 12-10-2012 08:28 PM

otsin mootori eelsoojendit ! 200cdi 85 kw, mingi variant et saab elektriga mootori soojaks 220 võrgust! kust saaks sellist osta?

RE: Lesven OÜ - Karl - 12-10-2012 08:36 PM

(12-10-2012 08:28 PM)happydreamer Kirjutas:  otsin mootori eelsoojendit ! 200cdi 85 kw, mingi variant et saab elektriga mootori soojaks 220 võrgust! kust saaks sellist osta?

Hmmmm, see nüüd küll õigesse teemasse ei saanud Eusa_doh

RE: Lesven OÜ - indrek - 17-10-2012 07:45 PM

Upitame teemat ja ettevõtte soovil ka Lesven OÜ teema stickyks

RE: Lesven OÜ - Mike22 - 18-10-2012 03:30 AM

Võib olla varsti vajan seda teenust. Kaua aega kontroll kestis? Kas mootoriruumis lekeid jne vaatavad ilusti ka või lihtsalt pilk peale?

(24-09-2012 05:48 PM)Joonas Kirjutas:  32-€ on ostu eelne kontroll ja sisaldab täis diagnostikat ja enamus mehaaniliste osade kontrolli.

RE: Lesven OÜ - ZE_KA - 24-09-2013 11:46 PM

Kui kaua veel, varuosaosakonnas olemas inimene,kes ei ole kompetentne oma ametis ja kes ei austa kliente,Murek või Minek ta nimi vist?
Eile käisin,ühe varuosa hinda täpsustama,andsin VIN koodi.Vastus oli selline,et Vin kood on vale(keegi seda pole kontrollinud),kuigiVIN kood oli amerika Mercedes-Benz oma( ta ei ole euroopa autode sarnane),kui ma palusin teist korda,siis detall leidsid üles,miks ma pean kaks korda paluma enda raha ees?
Siis kui leidsime kood ja osade hind,see sõber ütles:"vahet ei ole mis hinnaga ostma nagunii auto läheb lammutuseks" ja see ei ole esimene jutt minu ja meie klubiliigede kohta.
Enne, kui see vend töötas prügilas,tulin tulekustuti ostma,ta ütles mulle:"milleks seda sul vaja on,las auto rahulikult põleb ära."
Olen selle remondiöökodas püsiklient juba üle 15 aastad,ja ainult viimasel ajal sain kokku puudutada sellise halba suhtumisega.
Edaspidi,kui te ei taha kaotada püsiklienti,palun,et mind teenindaks keegi teine ininmene.Lihtsalt ei taha asjad ajada inimestega,kes ei ole prof oma erialas.
Võib olla on aeg saata teda tagasi prügilasse?

RE: Lesven OÜ - nostromo - 25-09-2013 12:15 AM

Minu varuosade hinnapakkumise meilile pole pea nädal juba vastatud (pole esimene kord-viimane kord vastati tüki aja pärast ja vabandati vähemalt) kuigi Silberist ja Hort Autost vastati 1-2 tunni jooksul. Samuti unustati jupid tellida kuigi raha oli makstud ja tegemist polnud just tavaliste taksojuhtide 10.- juppidega (arve pea 500eur). 1 juppi unustati koguni 2 korda tellida-lubati vähemalt 3.korral kohale minnes see tasuta peale kruvida-tegemist põhjakattega kuid ajapuudusel polegi enam jõudnud sinna.

Samuti puudusid W124 kaitsmed ja 1.2W ning 0,4W armatuuripirnid-jube tüütu kui selliseid pisiasju peab linna teisest otsast otsima minema.

RE: Lesven OÜ - vladx - 25-09-2013 12:51 AM

Mina samuti arvan et see inimene ei ole oma kohal. Minul olid sellised juhtumid mittu korda, ja kõig neid juba ei mäleta... kannatasin kuidagi. Aga täna oli viimane tilk et oma kommentaar siin jäta – läksin ostma enda 124le esimesed piduri klotsid. Astusin poodi sisse, ostjaid ei olnud, müüja istus sõi õuna, mina rahulikul ootasin kuna ta teeb oma asju ära, ja kui mind olid valmis teenindada küsisin varuosa, mille järgi olen tulnud. Vastus mind väga üllatas: „Oled kindel et neid on sulle vaja? Selliseid varuosi juba ei ole müügis”. See oli öeldud sellise mõttega, et 1994a. auto on nii vana et isegi varuosi enam ei müü selle peale. Noh mina ei hakkand paluma, ja läksin teise firmase kus mind teenindasid adekvaatselt. Oli ka üks juhtum jälle selle inimesega, kui ta ei soovind minule teha soodust nagu klubiliikmele(tema loll põhjendusi juba ei mäleta) ja lisas ka arvesse sellise punkti: „abimaterjalid – 4,79” kuigi mina vaatasin kõik remondi protsessi ja ühtegi abimaterjali ei olnud kasutatud. Proovisin vaielda, aga ei tahtnud endale tuju rikkuta ja makstsin nii palju kui oli arves kirjutatud! Paar aastat tagasi, kui ainuld alustasin Lesvenis käia, mind kõik rahuldas. Täna päeval aga paar korda mõtlen kuhu parem sõita.

RE: Lesven OÜ - Mike22 - 25-09-2013 01:56 AM

Minule ka Lesven ei vasta mailidele.
Hort Auto, näiteks, vastab kohe samal päeval. Kuhu ma enda auto viin? Arvake nüüd ära. Aga see selleks.

RE: Lesven OÜ - indrek - 25-09-2013 09:12 AM

(25-09-2013 01:56 AM)Mike22 Kirjutas:  Minule ka Lesven ei vasta mailidele.
Hort Auto, näiteks, vastab kohe samal päeval. Kuhu ma enda auto viin? Arvake nüüd ära. Aga see selleks.

Ma ei kujuta küll ette, miks peaks keegi üldse autole remondiaega läbi maili kirja panema.

Helistage, vastavad, kurdad mure, panevad aja kirja. Miks peab maile üldse kuskile autoremonti saatma.

RE: Lesven OÜ - Priit - 25-09-2013 09:59 AM

(25-09-2013 09:12 AM)indrek Kirjutas:  

Ma ei kujuta küll ette, miks peaks keegi üldse autole remondiaega läbi maili kirja panema.

Helistage, vastavad, kurdad mure, panevad aja kirja. Miks peab maile üldse kuskile autoremonti saatma.
Osadele hinda küsitakse ikka läbi e-posti, eriti kui on võimalus originaalkoodid lisaks VIN-le ette anda.

RE: Lesven OÜ - Heinar - 25-09-2013 11:11 AM

(25-09-2013 09:12 AM)indrek Kirjutas:  

Indrek, miks nad siis ise oma kodulehel sellise kirjaliku variandi välja pakuvad kontakteerumiseks?

Mulle küll vastati.

RE: Lesven OÜ - Iphica - 25-09-2013 11:29 AM

(25-09-2013 09:12 AM)indrek Kirjutas:  Ma ei kujuta küll ette, miks peaks keegi üldse autole remondiaega läbi maili kirja panema.

Inimestel on erinevad eelistused, kuidas suhelda. Lesven ise otsustab, millise mulje ta soovib oma klientidele jätta - kas vastab e-mailidele või mitte. Minule jäid nad ka kunagi ühe e-maili võlgu. Kui nad leiavad, et neil on piisav kliendibaas ja nad saavad lubada e-mailidele mittevastamist, siis see on nende otsus.
Üldiselt olen märganud trendi, et autoremondi töökojad ja ka varuosade müüjad suures osas ei pane suurt rõhku klienditeenindusele. Tihtipeale tunned, et pead paluma, et keegi su raha vastu võtaks vmt.

RE: Lesven OÜ - Mike22 - 25-09-2013 11:52 AM

Miks helistada kui emaili teel saab tasuta hinnapäringu teha? Pakuvad ju ise kodulehel sellist kontakt viisi. Paljud kliendid näiteks ei asu koguaeg Eestis, ja iga kord välismaalt helistada on kallis.

RE: Lesven OÜ - indrek - 25-09-2013 12:57 PM

(25-09-2013 11:52 AM)Mike22 Kirjutas:  Miks helistada kui emaili teel saab tasuta hinnapäringu teha? Pakuvad ju ise kodulehel sellist kontakt viisi. Paljud kliendid näiteks ei asu koguaeg Eestis, ja iga kord välismaalt helistada on kallis.

Jah, eks mõneti tõesti, kui mailiaadress on pandud, aga need "tasuta hinnapäringud" tüütavad lõpuks ära, sest paistab, et ühed ja samad inimesed kirjutavad mitmetesse, mitmetesse firmadesse ja enamjuhul ainult kiibitsevad. Eks lõpuks ei viitsiks isegi enam vastata

RE: Lesven OÜ - hellrix - 25-09-2013 01:49 PM

Minu kogemus selline, et läksin kohale ja rääkisin oma ostusoovi. Saadeti minema ja lubati hinnapakkumine meilile saata. Ootan juba 1,5 kuud. Aga muidu toredad mehed, pole neil häda midagi.

RE: Lesven OÜ - ksiiri - 25-09-2013 02:42 PM

Üks kokkupuude on Lesveniga, ei teagi kas oli mõistlik või pigem negatiivne. Käisin E220 ja kõrgsurvepumba murega seal, lõpptulemusena auto korda ei saanud (vahetati mingeid pisividinaid veidi) ja pidin maksma ~200 €. Loodan siin, et hind läks tõesti ausate töötundide arvelt nii suureks, mitte mingi muu susservusseri tõttu.

RE: Lesven OÜ - väikemees - 25-09-2013 06:56 PM

Ma olen oma autoga päris mitmes kohas käinud ja pole neist ükski ideaalne. Silberauto-s suudeti pidurisadulal õhutusniplil keere maha keerata ja see kuidagi viltu sisse suruda. Ei olnud meeldiv tunne, kui hiljem teada sain, et pidurõli sealt lekib.
Ei hakka kedagi kaitsma ega halvustama, kuid ehk Lesveni klienditeenindaja lihtsalt omamoodi musta/iroonilise huumoriga!?

RE: Lesven OÜ - secman - 25-09-2013 07:27 PM

Miskipärast jääb tunne, et kui sul näiteks 90.a. auto, järelikult raha pole ja ei panustata klienditeenindusele eriti, see pole ainult Lesveni teema.

RE: Lesven OÜ - ZE_KA - 25-09-2013 08:58 PM

(25-09-2013 07:27 PM)secman Kirjutas:  Miskipärast jääb tunne, et kui sul näiteks 90.a. auto, järelikult raha pole ja ei panustata klienditeenindusele eriti, see pole ainult Lesveni teema.
Ma ei usu,et see teenindaja arvab sama moodi,sest ta nii kaua töötab mersuga,ta lihtsalt ei austa kliente.
Andresi keldris 15 aastat tagasi ta oli sama loll,ainul ta vist ei loe ,et ajad on muutunud ja varuosi saab ostma teisest kohas ka.
Ma lihtsalt aru ei saa,miks ta nii kaua töötab selles firmas ja nüüd teenindab rahvas,tema elu koht on romulas, siis võib olla tuleb talle meelde,kuidas USAs Mercedes-Benz VIN kood välja näeb.

(25-09-2013 06:56 PM)väikemees Kirjutas:  Ma olen oma autoga päris mitmes kohas käinud ja pole neist ükski ideaalne. Silberauto-s suudeti pidurisadulal õhutusniplil keere maha keerata ja see kuidagi viltu sisse suruda. Ei olnud meeldiv tunne, kui hiljem teada sain, et pidurõli sealt lekib.
Ei hakka kedagi kaitsma ega halvustama, kuid ehk Lesveni klienditeenindaja lihtsalt omamoodi musta/iroonilise huumoriga!?
Õige,ta on kõigi peal teenindaja ja las ta teenindab,saab raha selle ees.
Enda loll huumor las ta hoiab enda sõbra või pere jaoks.

RE: Lesven OÜ - Joonas - 26-09-2013 03:00 PM

Täname, et juhtisite tähelpanu meie puudustele kollektiivis. Püüame edaspidi olla kliendisõbralikumad ja hoolsamad oma töös. Oleme juhtinud tähelepanu ka töötajatele, et selliseid olukordi enam ei tekiks. Probleemide korral oleks hea, kui te pööraksite meie tähelepanu sellele koheselt, et me saaksime sellega tegeleda operatiivselt ja võtta vastu meetmeid.
Loodame heale edaspidisele koostööle ja vabandame, et selline olukord on tekkinud meie poolt. Lisaks muudame oma kodulehe ümber , sest üks maili aadress ei ole hetkel enam kasutusel. Võimalusel kasutada helistamist või sepamb@gmail.com . Peatselt teavitame kodulehe muutusest, kui kõik on korras.

Lugupidamisega
Lesven OÜ

RE: Lesven OÜ - indrek - 26-09-2013 03:28 PM

Väga tore, et kuulatakse ja lubatakse. Minul pole probleemi, olen siuke püsikunde ja harjunud järgi jooksma, aga usun, et uus klient ootab pigem rohkem sõbralikkust ja inimest tööde vastuvõtu toas.

Teil suur probleem ongi see, et teil pole 100% inimest "leti taga" kes töid vastu võtab.

Vbla oleks aeg mõelda sellele, et tööde vastuvõtmine käib kaupluses, kas siis lisainimese näol vms, sest hetkel seal niikuinii hullumaja..

Aga alati on uue kliendi jaoks oluline töö vastuvõtu sujuvus ja kui sisse astudes kedagi pole, kelle juurde pöörduda, siis on juba pahasti, eriti uue kunde joaks.

Teil seal sebimine käib ja minule täitsa harjumuspärane, aga alati on minu poolt suunatud uued kliendid just kirjeldanud seda meistri otsimist garaazi pealt ja uus inimene ei oska ka nägu pidi Teid otsida ju.

(26-09-2013 03:00 PM)Joonas Kirjutas:  Täname, et juhtisite tähelpanu meie puudustele kollektiivis. Püüame edaspidi olla kliendisõbralikumad ja hoolsamad oma töös. Oleme juhtinud tähelepanu ka töötajatele, et selliseid olukordi enam ei tekiks. Probleemide korral oleks hea, kui te pööraksite meie tähelepanu sellele koheselt, et me saaksime sellega tegeleda operatiivselt ja võtta vastu meetmeid.
Loodame heale edaspidisele koostööle ja vabandame, et selline olukord on tekkinud meie poolt. Lisaks muudame oma kodulehe ümber , sest üks maili aadress ei ole hetkel enam kasutusel. Võimalusel kasutada helistamist või sepamb@gmail.com . Peatselt teavitame kodulehe muutusest, kui kõik on korras.

Lugupidamisega
Lesven OÜ

RE: Lesven OÜ - ZE_KA - 26-09-2013 08:48 PM

Mul väga hea meel, et keegi juhatusest lõpuks kirjutas siia, loodan et tulevikus ei teki enam selliseid kokkupõrkeid ja teeme koostööd nagu vanasti.

RE: Lesven OÜ - Iphica - 11-11-2013 05:46 PM

Kui olin noorem, jõlkusin kasuisaga "Kadaka Imre" garaaži ümbruses, kui kasuisa oma Mersusid parandada lasi. Nüüd, kus olen endale ja naisele MB-d soetanud, remondin ka ise autosid Suur-Sõjamäel "uues asukohas".

Täna sain aga varuosade osakonnast väga konkreetse teate, et nemad varuosakoode klientidele ei väljasta, eesmärgiga, et klient ostaks just neilt. Ehk kui ma tahan mujalt, soodsamalt juppi otsida, siis nemad mulle koodi ei anna, et seda teha. Kuigi diagnostikatööd töö lõpetanud jupi leidmiseks said tehtud just Lesvenis. Täiesti arusaamatu suhtumine.

Üldiselt ei oleks see probleem, aga mõni jupp lihtsalt on nii spetsiifiline, et varuosade pakkujad soovivad koodi, et kindlasti õige jupp tellida.

Kurb, just peale eelmist remonti kiitlesin ühe "MB-tuttava" ees, et hea koht ikka. Mina kolin oma 2 Mercedest nüüd DMG Autosse. Loodan, et taolise seisukohta võtmine tasub ära kliendi kaotuse. Edu!

RE: Lesven OÜ - kaupo51 - 11-11-2013 09:31 PM

Varuosade OE numbreid ei väljasta minu teada ka Silberauto ning ka muud margiesindused. Kui esindus teeb sulle remondikalkulatsiooni, siis sellel OE numbreid ei ole või on mingid "lambikoodid". See on tegelikult normaalne, et kliendil ei tekiks kiusatust minna mujale (kasvõi näiteks mõnda e poodi) ostma, kuigi musta töö varuosade otsimise näol on teinud ära esinduse klienditeenindaja. Seega saan ma Lesvenist täiesti aru. Kui sa tahad OE koode otsida, siis soeta endale raha eest varuosaproge (MB puhul on selle nimi äkki EPC), otsi koodid välja ja mine osta neid siis mõnest varuosapoest või e poest.

Samamoodi, kui lähed mõnda salongi köögimööblit tellima ning klienditeenindaja joonistab sulle arvutis köögimööbli joonise, siis seda joonist niisama nad sulle välja trükkida ja kaasa anda ei taha. Põhjus sama, on oht et sa jooksed selle köögimööbli joonisega mõnda teise salongi, äkki saab odavamalt.

Loodan, et mu selgitus oli arusaadav. Ma ise Lesvenis ei tööta.

RE: Lesven OÜ - indrek - 11-11-2013 09:47 PM

(11-11-2013 09:31 PM)kaupo51 Kirjutas:  Varuosade OE numbreid ei väljasta minu teada ka Silberauto ning ka muud margiesindused. Kui esindus teeb sulle remondikalkulatsiooni, siis sellel OE numbreid ei ole või on mingid "lambikoodid". See on tegelikult normaalne, et kliendil ei tekiks kiusatust minna mujale (kasvõi näiteks mõnda e poodi) ostma, kuigi musta töö varuosade otsimise näol on teinud ära esinduse klienditeenindaja. Seega saan ma Lesvenist täiesti aru. Kui sa tahad OE koode otsida, siis soeta endale raha eest varuosaproge (MB puhul on selle nimi äkki EPC), otsi koodid välja ja mine osta neid siis mõnest varuosapoest või e poest.

Samamoodi, kui lähed mõnda salongi köögimööblit tellima ning klienditeenindaja joonistab sulle arvutis köögimööbli joonise, siis seda joonist niisama nad sulle välja trükkida ja kaasa anda ei taha. Põhjus sama, on oht et sa jooksed selle köögimööbli joonisega mõnda teise salongi, äkki saab odavamalt.

Loodan, et mu selgitus oli arusaadav. Ma ise Lesvenis ei tööta.

Ja nii ongi. Kõikidel klubi liiktmetel on näiteks võimalus tasuta kasutada EPC veebitarkvara, samuti ka remondikataloogi.

See ka järgmine hea põhjus klubi liikmeskonda kuuluda

RE: Lesven OÜ - Iphica - 11-11-2013 10:28 PM

Tänud selgituste eest. Kuid nagu ütlesin, siis konkureerival DMG Autol (tegeleb küll natuke uuemate autodega tüüpiliselt) sellega mingeid probleeme ei ole. Ju see oleneb inimesest ja mind isiklikult see häirib, kui töökoda ei anna mulle võimalust jupp mujalt osta. Lesven oli minu jaoks siiski remonditöökoda, mitte varuosade müüja, selleks on mul teised kontaktid.

RE: Lesven OÜ - kaupo51 - 12-11-2013 11:02 AM

Töökojad teenivad raha varuosa müügilt ja teenust osutades (sinu jaoks on see remonditunni hind). Usun, et ükski töökoda ei ole huvitatud, kui klient läheb sinna oma varuosadega, mis ta on mujalt ostnud. Otseselt seda keelata ei saa, aga kaudselt küll. Näiteks lihtne asi, nagu õlivahetus. Kui ostad filtri ja õli töökojast, siis on õlivahetuse ehk puhtalt töö hind näiteks 8.- €. Kui lähed oma filtri ja õöiga, siis maksad 15.- € ehk siis töökoda võtab saamata jäänud tulust vähemalt osa teistmoodi tagasi.

Kui mõni töökoda väljastab varuosade OE numbreid, siis ei saa talle seda pahaks panna, et ta seda teeb. Jupi mujalt ostmisega kaasnevad veel mõningad riskid. Oletame, et sa hakkad autol hammasrihma vahetama (automark ei oma tähtsust). Ostad poest selleks rihma, rullikud, veepumba. Viid töökotta, seal tehakse töö. 10 000 km pärst on rihm katki ja "klapid peas". Kes on süüdi? Töökojal on hea siis öelda, näe ise tõid jupid, mine klaari asju poega. Poemees võib öelda, nemad müüvad ainult kvaliteetset kaupa, mine klaari töökojaga, viga on kindlasti paigaldajas. Paras peavalu sinu kui kliendi jaoks. Oleks sa saanud täisteenuse (jupid+töö) töökojast, siis ajaksid nemad asju sinu eest ja hoolitseks, et kõik saaks kiirelt korda. Lihtsalt selline näide elust.

RE: Lesven OÜ - Iphica - 12-11-2013 12:47 PM

Antud juhul on minu, kui kliendi jaoks see teenuse lisandväärtus, mida üks teenusepakkuja pakub, teine mitte. See ei pruugi olla traditsiooniline (nagu te väidate), kuid minu jaoks on elementaarne.

Sinu toodud näide on kindlasti teoreetiliselt võimalik ja kindlasti ka korduvalt juhtunud, kuid tõenäosus kvaliteetete juppide ostmisel ja (hetkel veel) ka minu silmis kvaliteetse töö pakkuja kasutamisel on väike. Kui taoline juhus esineb, on alati võimalik vajadusel tellida sõltumatu ekspertiis, kes teeb kindlaks, kas tegu on viletsa toote või viletsa paigaldusega - ja vastavalt tulemustele edasi toimetada.

Samuti nagu eelnevalt mainisite ei saa ma aru, miks mina, kui klient peaksin möllama kuskil EPC programmides. Ma olen eelnevalt kasutanud seda venekeelset (nime hetkel ei mäleta) lehte, kus olid kõik joonised ja koodid üleval - kuid seegi oli äärmiselt raskendatud minu jaoks, kuna ma ei ole automehhaaniku haridusega - ka asi, mida enamus töökojad peavad kliendi juures tänapäeval elementaarseks.

Soovin võimalust osta varuosa omale sobivast kohast. Ja seega ei peagi õigeks, kui töökoda sihilikult varjab minu eest koodi eesmärgiga ise rohkem kasumit teenida. Iga äriettevõte on loodud kasumi teenimiseks, kuid konkurentsivõimeline ettevõte ei tohiks minu silmis taoliseid võtteid (vähemalt mitte nii avalikult) kasutada. Oleks täiesti mõistetav olukord, kus tõesti OEM koode ei väljastata iga arvega, KUID - kui klient seda soovib ja küsib, ei tohiks probleeme olla. Neid kliente, kes mujalt leiavad odavamalt või üldse viitsivad varuosade otsimisega tegeleda mujalt, on kindlasti väga väike hulk.

RE: Lesven OÜ - siimruz - 12-11-2013 01:53 PM

Jah poisid aga minule Pärnu Silberauto on küll lahkesti koode andnud pole küll pidanud kemplema. Ja Alati on lahkelt pakutud ka varianti et toon ise varuosa ja nad on nõus need ka vahetama. Mida olen ka korra kasutanud ja töö sai korralikult tehtud. Eks siin ikka lähenemise ja suhtumise küsimus. Omal oli kuuaega tagasi saaremaal juhus, mis ei olnud küll üldse autodega seotud, aga siiski. Oli vaja ühe ja sama hotelli kettide hotellides väikse lapse huvisid silmas pidades tuba ümer vahetada ühest hottellist teise. Selleks pidin ma ikka tohutult vaeva nägema et klienditeenendaja üldse viitsiks süveneda. Kuigi tegelikult oli see vaid mõne hiire klõpsu küsimus. Asi sai küll korda ja tuba vahetatud, aga tõdesin taas seda eesti klienditeenindajate vaenulikust kliendi suhtes.

RE: Lesven OÜ - Mike22 - 12-11-2013 07:15 PM

Täna käisin Lesvenis s-klassi hooldamas, suhtumine väga hea, töö tehtud kiiresti, väga meeldiv! Thumbsup

RE: Lesven OÜ - ReinGSM - 13-11-2013 01:09 AM

Meie poolt müüdava varuosa hinnas sisaldubki juba ka õige varuosa leidmine. Ka see on töö, et õige ja kvaliteetne varuosa leida. Ei keela ju keegi ise otsida hea hinna ja kvaliteedisuhtega varuosa ja siis see lasta näiteks meil paigaldada. Aga kas ikka iga inimene oskab leida ise õige ja kvaliteetse varuosa?

Toon näite enda W126 pealt, lasin eelmine aasta sillad korda teha, enamus jupid sai pandud Lemförder. Ülemine õõts koos sarniiriga sai ainult ostetud tundmatum odava firma toodang. Lemförderi jupid on korras siiamaani, aga õõts oli kevadeks jälle nahkas. Öeldi, et ära osta paska, aga ma olin kangekaelne ja ostsin ikkagi. Selle detaili hinnavahe oli kvaliteetvaruosaga võrreldes ikkagi ca 4 korda odavam.
Meil sellist "odavat ja head" kraami poes sees pole, see sai spetsiaalselt minu jaoks tellitud minu soovil. Vaja aga jälle uuesti vahetada! Aastate pikkused kogemused MB remondi alal aitavadki leida sobivaima hinna ja kvaliteedisuhtega detaili, mis ka kestab.
Nahhaalne klient oleks tulnud ju loomulikult jalgu trampima, et mõni kuu ja juba nahkas, kellegi sõbra sõber vahetas ka kunagi aastaid tagasi sellise detaili ning tal kestab ikka, peab olema teie viga, pange nüüd heaga uus ja tasuta....

See on väga suur lisaväärtus remondi poolele, et varuosade pood samas majas on. Kohal on ka üpriski lai valik kvaliteetset kaupa. Kokkuvõttes teeb see ju kliendi elu oluliselt lihtsamaks, mugavamaks ja miks mitte ka odavamaks ning kiiremaks.

RE: Lesven OÜ - indrek - 13-11-2013 08:49 AM

Reinul on õigus, ostsin ka w203 C klassile alguses odavad tagaamordid, umbes kaks korda odavamad, kui muidu korralikumad. Umbes kaks päeva kestsid ka. Seejärel Lesvenist ikka korralikud ja enam probleemi pole.

RE: Lesven OÜ - Iphica - 13-11-2013 12:56 PM

Nõustun Teiega. Kui tahad rämpsu autole panna, siis ole valmis seda iga natukese aja tagant vahetama.
Oma autodele üritan panna vaid Lemförder, TRW, Sachs jmt toodangut. Antud probleem Lesveniga tekkis Bosch toodangu üle - soovisin ka mujalt hinnapakkumisi võtta ja ise otsustada, kust ma jupi ostan. Olen end kurssi viinud, millised on kvaliteetsed B-varuosad ja millised mitte ning eeldan ka, et mul on võimalik erinevatest kohtadest antud juppidele pakkumisi võtta.
Aga ju see on siis vaid minu eelistus ja teised eelistavad mugavust hinnale. Mõne jaoks on kindlasti lihtsam - maksan natuke rohkem, kuid ei pea juppide otsimisega jändama.

RE: Lesven OÜ - mmrk - 02-08-2014 04:26 PM

Üsna naljakas kui ma küsin hinnapakkumist antud tööle ja siis vastatakse mailile, et brooneerige aeg - enne kui hinnasuhtes selgust pole ei hakka ükski klient aega broneerima.
Seega ma ei tea, kes on see Sander teil - kes vastab mailidele aga üsna halva mulje jättis sellise kirjaga.

Edit: // Saatsin sama tekstiga kirja ka hort-autosse ja sealt tuli vastus koos ligikaudse töö aja ja summaga.

RE: Lesven OÜ - mait - 02-08-2014 10:39 PM

Käisin hiljuti lesvenis deagnostikas, ise nad varuosa koodi ei pakkunud kuid küsimisepeale andsid ilusti sama oli aastaid tagasi hort autos arvepeale ei kirjutata kuid küsides kirjutavad koodid käsitsi lisaks. Asi lõppes minul sellega et leidsin ebayst täpselt sama varuosa mida lesven pakkus ligi 100 euri odavamalt (tegu siis sama firma ja sama toote koodiga varuosaga)

RE: Lesven OÜ - v6sa - 03-08-2014 08:18 AM

(02-08-2014 04:26 PM)mmrk Kirjutas:  Üsna naljakas kui ma küsin hinnapakkumist antud tööle ja siis vastatakse mailile, et brooneerige aeg - enne kui hinnasuhtes selgust pole ei hakka ükski klient aega broneerima.
Seega ma ei tea, kes on see Sander teil - kes vastab mailidele aga üsna halva mulje jättis sellise kirjaga.

Edit: // Saatsin sama tekstiga kirja ka hort-autosse ja sealt tuli vastus koos ligikaudse töö aja ja summaga.

Hordi vastus on ligikaudne: nad ju ei tea, mis autost tegelikult välja koorub. Seega - pelk õhk. Aga kuna vahel peab ju vedama ka, siis ehk seekord läheb täppi.Eusa_whistle

Arvestades meie autopargi uuenemist rahva suhtelise vaesuse juures on üsna arusaadav, et tegijad saavad endale tööde valimist lubada. Segasele küsimusele tuleb ka sarnane vastus...

Õnneks saame töökodasid valida.

RE: Lesven OÜ - mmrk - 03-08-2014 02:46 PM

(03-08-2014 08:18 AM)v6sa Kirjutas:  
(02-08-2014 04:26 PM)mmrk Kirjutas:  Üsna naljakas kui ma küsin hinnapakkumist antud tööle ja siis vastatakse mailile, et brooneerige aeg - enne kui hinnasuhtes selgust pole ei hakka ükski klient aega broneerima.

Hordi vastus on ligikaudne: nad ju ei tea, mis autost tegelikult välja koorub. Seega - pelk õhk. Aga kuna vahel peab ju vedama ka, siis ehk seekord läheb täppi.Eusa_whistle

Arvestades meie autopargi uuenemist rahva suhtelise vaesuse juures on üsna arusaadav, et tegijad saavad endale tööde valimist lubada. Segasele küsimusele tuleb ka sarnane vastus...

Õnneks saame töökodasid valida.

Tegelikult kirjeldasin üsna täpselt probleemi ja tegemist ei ole uuema autoga.
Jah, ma tean et see on ligikaudne summa kuid ligikaudse summa järgi saab ka arvestada enamvähem oma väljaminekut - võib rohkem minna ja võib vähem minna. (vähemalt ma tean, mis summaga ma juba arvestada võin)

Suuremad tegijad jäävad siis järgmine kord pika ninaga kui uuesti tekib probleem. (loe: ei vaevu enam isegi neile helistama/kirjutama)

RE: Lesven OÜ - RaunoT - 06-11-2014 04:34 PM

Tervist,

selline küsimus, et mul on 2003 aasta MB c200 cdi ning palju läheks teie töökojas hooldus/vedelike, esimeste pidurikoltside (klotsid olemas) ja vasakpoolse esivedru vahetus maksma?

Kuna ma alles liitusin foorumiga, siis pole veel jõudnud leida kohta kust liikmeks astuda. Kui kellelgi mõni otsene link sellele, siis tahaks ka liikmeks astuda.

RE: Lesven OÜ - nostromo - 06-11-2014 11:39 PM

Saada otse Lesveni meili peale hinnapäring: sepamb@gmail.com peaks töötama.

RE: Lesven OÜ - RaunoT - 07-11-2014 03:02 PM

suured tänud, võtan ühendust ning astun ka liikmeks.
Vaatan, et liikmemaks on seal siiani kroonides. Eusa_eh

RE: Lesven OÜ - indrek - 07-11-2014 04:10 PM

(07-11-2014 03:02 PM)RaunoT Kirjutas:  suured tänud, võtan ühendust ning astun ka liikmeks.
Vaatan, et liikmemaks on seal siiani kroonides. Eusa_eh

Me pole saanud mahti seda muuta jah, aga liikmemaks tänapäeval on 30 EUR aasta

RE: Lesven OÜ - Rai66 - 08-01-2015 03:47 PM

Hea töö nagu alati. Tänud Joonasele-Imrele & Co-le.

RE: Lesven OÜ - Tauno - 20-01-2015 09:28 PM

Tänud Lesveni rahvale, jälle saab muretult sõitu jätkataEusa_angel

RE: Lesven OÜ - ReinGSM - 28-07-2015 01:03 AM

Juba mõnda aega pakume ka auto kliimaseadmete hoolduse, remondi ja täitmise teenust.

RE: Lesven OÜ - cornah - 25-05-2016 10:57 PM

Keegi teab, kas "sepamb@gmail.com" veel toimib? Saatsin mõned päevad tagasi kirjakese väikese nimekirjaga, aga vastust pole tulnud.

Lesven OÜ - .Alar. - 26-05-2016 05:54 AM

Ma saatsin juhtmestiku kohta päringu info @lesven ja pole ka vastust saanud. Hort Autost tuli vastus seeeest järgmine päev. Ma saan aru, et soovitatakse helistada aga milleks seda meiliadre reklaamida, kui tegelikult helistama peab

RE: Lesven OÜ - cornah - 26-05-2016 09:21 AM

Mul tulid ka teistest kohtadest vastused päevaga.

RE: Lesven OÜ - sass730ia - 29-05-2016 02:10 PM

kunagi vahetasin lesvenis õli, peale seda pole tükk aega kapoti avanud, mingi hetk tegin uuesti lahti ja avastasin, et mootorikate kruvidest 3tk puudu, 2tk leidsin põhjakate peal, niipalju siis lesvenist...

RE: Lesven OÜ - v6sa - 29-05-2016 03:00 PM

(29-05-2016 02:10 PM)sass730ia Kirjutas:  kunagi vahetasin lesvenis õli, peale seda pole tükk aega kapoti avanud, mingi hetk tegin uuesti lahti ja avastasin, et mootorikate kruvidest 3tk puudu, 2tk leidsin põhjakate peal, niipalju siis lesvenist...

Isegi Lesvenis töötavad kõigest inimesed. Tundub see väga üllatav? Inimesed on aga ekslikud: unustavad, ei pane tähele... Sa ikka neile teada ka andsid oma leiust?

Arvestades, et keskmine klient tahab oma poolsurnud saani võimalikult odavalt jälle kuidagi liikuma saadaCrybaby

RE: Lesven OÜ - mait - 29-05-2016 04:41 PM

Lesveniga juhtub kuidagi tihti selline asi et osad poldid ja mutrid jäävad kinnitamata, rääkimata teenindusest mis on kohati vaenulik ja üleolev suhtumine klienti. Arvet küsid siis on suhtumine tavai anna papp siia korra üeldi isegi mida sa sellest arvest ikka tahad.

Lesven OÜ - .Alar. - 29-05-2016 04:54 PM

Võimalik, et nende populaarusest on saamas ka nende komistuskivi ning hakatakse kvaliteedi asemel kvantiteeti eelistama. Minulgi jäi kehv maik suhu viimasest korrast kui roolivõimuõli lekkega sinna viidud auto kohta öeldi peale ülevaatamist, et uut r/v pumpa vaja. Olin juba pool päeva tegelenud selle otsimisega ning helistasin sinna, et paari asja täpsustada ning siis mainiti, et oih, piisas ka uuest voolikuklambrist.
Mina olen ise nüüd rohkem Hort Auto usku, just nendega valutu suhtlemise tõttu

RE: Lesven OÜ - v6sa - 29-05-2016 05:20 PM

(29-05-2016 04:54 PM).Alar. Kirjutas:  Võimalik, et nende populaarusest on saamas ka nende komistuskivi
...
Mina olen ise nüüd rohkem Hort Auto usku, just nendega valutu suhtlemise tõttu

Eks siia see koer maetud ongi. Ei kuulu ka mina nende tingimusteta austajate hulka, aga kuni viimase ajani oli inimesel mersuga valida, kas maksta Silberis arveid valgushoolduse eest, käia oma autoga mööda garaažinurgataguseid või pruukida Lesveni teenuseid. Nüüdseks on tekkinud väga tervitatav konkurents, mis peaks ajapikku olukorda parandama.

RE: Lesven OÜ - mait - 29-05-2016 10:00 PM

Olen kasutanud mõlema töökoja teenuseid, Hort Autos on kliendiga suhtlus fiks ja viisakas kui küsid siis saad alati varuosa koodid ega hakata ajama et võtad neilt leiva ära (ei kao se varuosa leib kuskile, mõni klient lihtsalt soovib teada millega tegu ja mis hinnaga mujal saadaval) pealegi on klient vea tuvastamise eest maksnud ja varuosa nimetuse ja koodi saamine on igati õigustatud. Lesvenis käib asi omamoodi naljakalt sisse astudes tuleb leida Joonas või Imre kes on alati jumal teab kus kuid vaatamata kõigele on lesven töökoda kus klient võib töökojas peltvadata kui soovib ja nemad on valmis katkist osa parandama mite ei vaheta tervet ahelat uue vastu nagu juhend seda käsib nii teeb Hort Auto paraku. Nii Lesven Kui Hort Auto on mõlemad väga head töökojad kuid hetkel kipun taas Hort Auto poole vaatama just kliendiga suhtlemise osas.