Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kas sinu autost on midagi varastatud? - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kas sinu autost on midagi varastatud? (/showthread.php?tid=157)



Kas sinu autost on midagi varastatud? - indrek - 27-11-2005

Nii puhtalt informatsiooni pärast sooviks siis foorumikasutajate abi ja informatsiooni.

Kõik, kellel vähegi vitsimist on, võiksid täita alloleval lingil klikkides avaneva küsimustiku. Vastata ainult juhul, kui sult on midagi varastatud.

Vasta küsimustikule

Informatsiooniks veel niipalju, et vastuseid kasutan pelgalt statistika tegemisel, kellegi isikuandmeid ei küsita ega ei salvestata, samuti ei avaldata tulemusi üksikvastustena.

Kui piisavalt vastajaid on koos, siis saab teha statistilise aruande, mille ma ka siia samasse üles panen.

Eesmärk on siis selgitada välja eestimaa kõige valulisemad kohad, tallinna linnaosad ja tänavad, kus autovargused toimuvad. Samuti, mis tüüpi sõidukid on vargustes kõige tihedamini osalenud.


Kui keegi soovib teada, mida ma sellega saavutada üritan, siis PS abiks, kuid niipalju võin öelda, et ei kavatse tulemustest sõltuvalt hakata ise tegelema autovargustega - tahan lihtsalt rahvale ja endale teadvustada, kus kandis võib kõige suurema tõenäosusega autost või selle juppidest ilma jääda.

Ehk nii mõnigi inimene saab hiljem oma auto mujale parkida, kui avastab, et praegune koht pole kõige turvalisem


Tänan kõiki, kes vaevuvad vastamast

Indrek


RE: Kas sinu autost on midagi varastatud? - Laur - 27-11-2005

on küll varastatud igasugust staffi, kuid kõige idiootlikumana tundub ära varastada kasutatud lõhnakuused ja maki pult ja jätta alles makk plaadid, tel laadijad jne.


RE: Kas sinu autost on midagi varastatud? - marek - 27-11-2005

Laur Kirjutas:on küll varastatud igasugust staffi, kuid kõige idiootlikumana tundub ära varastada kasutatud lõhnakuused ja maki pult ja jätta alles makk plaadid, tel laadijad jne.
no mul varastati üsna mitu aastat tagasi ära ca 10 tyhja cd plaadi karpi, plaadid olid boxis!! :bigsmile: ja ca3500kr maxvad päiksekad jäid ka alles...

aga no varastele olen päris palju asju "kinkinud"... enam ei tulegi kõik meelde.


RE: Kas sinu autost on midagi varastatud? - 110aab - 27-11-2005

Käidi ka siis minu 123 sees kuu aega tagasi.
Võeti kaasa ainult prügikotid....need mis tanklas tasuta, ja tuhniti ukse taskutes, kus olid ainult tühjad suitsupakid.
Makk jäeti puutumatta (polnud ka suurem asi :tongueSmile


RE: Kas sinu autost on midagi varastatud? - kristjane - 27-11-2005

Peeglike, peeglike sei..., oh krt, polegi enam seina peal.

Ehk siis nuudseks paevaks kaks korda peeglid rannanud.


RE: Kas sinu autost on midagi varastatud? - indrek - 27-11-2005

Pnge vastused ikka antud küsimustikku

Vasta küsimustikule

Siis mul lihtsam statistikat tegema hakata


RE: Kas sinu autost on midagi varastatud? - kristjane - 28-11-2005

Omateada nagu sai pandud.