Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
w203 kooles - võimalikud vead? - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: C-klass, 190E, 190D (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Teema: w203 kooles - võimalikud vead? (/showthread.php?tid=14408)



w203 kooles - võimalikud vead? - voodoo - 17-09-2009

2000a c200 kompressori alt käis eile jube litakas läbi.
Mõtlesin, et rehv tegi paugu vms, aga ei... uuesti startides käigud sisse ei läinud.

P käik ei fikseeri, N peal kostub ühtlase intervalliga kobinat auto alt. D,R kui proovida siis tahaks nagu vedada ja miski käib ringi, gaasi vajutades muutub ringlemine kiiremaks, aga liikvele ei lähe. Peale D,R lülitamist P peale käib selline kerge puurimishääl, mis 2-3sekundiga vaibub ja jääb vait lõpuks.

Õli kuskilt välja ei aja.

Mis võib olla selle tõenäoline põhjus? Käigukast? Kardaan? Differ.. ?

Ja mis peamine - mida edasi teha, pukseerida vist väga ei tohiks? Eile sai teda nööri otsas ca 6-7km jagu veetud.

Üritan ta nüüd Suur-Sõjamäele viia, aga et enne uudishimu rahuldada, siis mis te pakuks selliste sümptomite põhjal?


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - R129 - 17-09-2009

Kui asi on nii, et P ei lähe sisse siis ju seal kastis midagi ikka lendas. Seda ei usu, et kardaan või differ niimoodi hambad maha tõmbas, et kohe täiega tühi vedu taga.


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - voodoo - 17-09-2009

Ma ise pakuks tegelikult poolassi üldse, P läheb sisse aga ta ei fikseeri ära rattaid (nii vähemalt tundub).


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - R129 - 17-09-2009

Asoo - selles mõttes ei fikseeri. Ma mõtlesin, et käigukang ei lähe ette lihtsalt.


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - voodoo - 17-09-2009

R129 Kirjutas:Asoo - selles mõttes ei fikseeri. Ma mõtlesin, et käigukang ei lähe ette lihtsalt.

Jah, selles suhtes et käigukang ja asjad toimivad - füüsiliselt. Aga lihtsalt jääb tunne, et miski käiab tühja - kinnitusest lahti, R,D lihtsalt ruigavad aga ei midagi. N peal klopib yhtlaselt. P peale lõpuks panna siis puurib 1-2-3 sek ja vaibub ja saaga läbi.


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - indrek - 17-09-2009

Siis võib tegu olla hoopis selle kardaani ja kastivahelise kummimuhviga või kardaani ja difrivahelise kumimuhviga.


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - voodoo - 17-09-2009

Indrek Kirjutas:Siis võib tegu olla hoopis selle kardaani ja kastivahelise kummimuhviga või kardaani ja difrivahelise kumimuhviga.
On need mingid kopsakamad jupid, mõeldes raha peale.. ?


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - marko600 - 17-09-2009

ei ole mõnisada umbes


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - voodoo - 17-09-2009

reduktor puru, muu selgitamisel... Smile


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - voodoo - 18-09-2009

Tõstataks korra teemat - vaja differ siiski uus leida. On teil kellegil ideid?


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - siku77 - 19-09-2009

mul pakkuda nii differ kui poolteljed


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - voodoo - 22-09-2009

siku77 Kirjutas:mul pakkuda nii differ kui poolteljed

saatsin ps!


RE: w203 kooles - võimalikud vead? - Heinar - 22-09-2009

voodoo Kirjutas:Peale D,R lülitamist P peale käib selline kerge puurimishääl, mis 2-3sekundiga vaibub ja jääb vait lõpuks.

Loodetavasti see puurimishääl väga kasti ei piinanud - parkingu hammasratas ja fiksaator.