Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Allahindlus Silberautost - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Soodustused MB Klubi liikmetele (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Teema: Allahindlus Silberautost (/showthread.php?tid=10840)

Lehed: 1 2


RE: Allahindlus Silberautost - Blaze - 12-01-2009

Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance


RE: Allahindlus Silberautost - liiv - 21-01-2009

Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud


RE: Allahindlus Silberautost - T6nu - 21-01-2009

liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

Get used to it Icon_biggrin

Võib olla ka mingi reegliga vastuolus vms.


RE: Allahindlus Silberautost - indrek - 21-01-2009

liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

JAh on küll, mina kustutasin, kuna see polnud oluline ja teemasse sobiv postitus.

Arutelu oli teemal silberauto allahindlus klubi liikmetele ja selle saamise võimalus, sina kirjutasid mingi amordi hinnast.


RE: Allahindlus Silberautost - liiv - 21-01-2009

Indrek Kirjutas:
liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

JAh on küll, mina kustutasin, kuna see polnud oluline ja teemasse sobiv postitus.

Arutelu oli teemal silberauto allahindlus klubi liikmetele ja selle saamise võimalus, sina kirjutasid mingi amordi hinnast.
Võibolla ka mitte klubiliikmed on huvitatud hindadest Rakvere ja Tallinna Silberis.Hinna vahe ühel detailil ju 5000 eeku.
Allahindluse kohta klubilistele öeldi 10prossa,kui auto on ostetud Silberist.


RE: Allahindlus Silberautost - Blaze - 21-01-2009

liiv Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

JAh on küll, mina kustutasin, kuna see polnud oluline ja teemasse sobiv postitus.

Arutelu oli teemal silberauto allahindlus klubi liikmetele ja selle saamise võimalus, sina kirjutasid mingi amordi hinnast.
Võibolla ka mitte klubiliikmed on huvitatud hindadest Rakvere ja Tallinna Silberis.Hinna vahe ühel detailil ju 5000 eeku.
Allahindluse kohta klubilistele öeldi 10prossa,kui auto on ostetud Silberist.

Väga segased lood Icon_confused

Tundub, et asi veel toores... allahindlust küsides natuke krimpsutatakse nägu ja üle 5% ikka kergelt ei tule Eusa_snooty


RE: Allahindlus Silberautost - alambe - 10-02-2009

Palju Silberist mitte laos olevate osade tarneaeg üldiselt on?


RE: Allahindlus Silberautost - R129 - 10-02-2009

Tsitaat:Palju Silberist mitte laos olevate osade tarneaeg üldiselt on?
Kui Poolast - siis tuli vist päeva kahega. Kui saksa tellimus, siis nati kauem (vist oli max nädal).


RE: Allahindlus Silberautost - Karl - 10-02-2009

Enamus asjad 1 - 2 päeva.


RE: Allahindlus Silberautost - taadu - 10-02-2009

Päev, kaks, isegi kolm kannataks ju ära kui lõpuks selguks siiski et kõikjal üle eesti Silber alet teeb ja mitte vaid 5%


RE: Allahindlus Silberautost - indrek - 10-02-2009

taadu Kirjutas:Päev, kaks, isegi kolm kannataks ju ära kui lõpuks selguks siiski et kõikjal üle eesti Silber alet teeb ja mitte vaid 5%

Eks võtame seda nii et kui saab siis saab - hea üldse pakuvad. Küll tulevikus asi paraneb


RE: Allahindlus Silberautost - HotPapa - 18-05-2009

Nii täna siis sain ametliku vastuse ka Tartu Silberautost. Varem polnud nad asjaga kursis, nüüd onSmile


RE: Allahindlus Silberautost - Renkju - 18-05-2009

See tähendab siis seda, et Tartu Silberauto on teadlik Saksast tulnud palvega/nõudega ning teevad ka nüüd siis Lõunas Klubiliikme kaardi ette näitamisel allahindlust?Smirk


RE: Allahindlus Silberautost - HotPapa - 18-05-2009

Alet peaks küll nüüd saama jahSmirk


RE: Allahindlus Silberautost - puna - 23-06-2009

Ale kraani on vist vähe koomamaale tõmmatud.
Mul tuttav varuosades tööl ja uurisin seal käies asja.


RE: Allahindlus Silberautost - Karl - 23-06-2009

puna Kirjutas:Ale kraani on vist vähe koomamaale tõmmatud.
Mul tuttav varuosades tööl ja uurisin seal käies asja.

Seal paraku uued tuuled jah, kõigil tõmmati päris järsult alla.


RE: Allahindlus Silberautost - R129 - 23-06-2009

Kas meie klubil mingi lepingutaoline asi ka on? Kui jah, siis võiks nagu seda presenteerida. Vajadusel võib ka Stuttgartiga ühendust võtta, sest aprillis seal olles tehti mulle ikka päris täpselt selgeks, et kui ikka selga istutakse siis võetakse vajadusel info ikka VÄGA kõrgel tasemel ülesse. Mainisin tookord, et 124 näehs tehakse pikad hambad ning suunatakse viisakalt ukse poole - selline suhtumine on absoluutselt LUBAMATU nende sõnul.


RE: Allahindlus Silberautost - python - 25-06-2009

Palju saaks maksimaalselt alla meie Silberautost... ütleme, kui soovitud varuosa on ca 320TEEKu? Kas on reaalne, et selle sama asja saab kuskilt näiteks ca 170TEEK maksvana?


RE: Allahindlus Silberautost - eDiCk - 25-06-2009

meie kaardiga n'dal aega tagasi võtsime 40t eeku kauba, tegid 5% alet, rohkem ei andnud


RE: Allahindlus Silberautost - HotPapa - 25-06-2009

Nagu aru sain peaks meil leping olema.