Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Allahindlus Silberautost - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Soodustused MB Klubi liikmetele (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Teema: Allahindlus Silberautost (/showthread.php?tid=10840)

Lehed: 1 2


Allahindlus Silberautost - indrek - 15-12-2008

Niisiis

Alates eelmisest nädalast same lepingu Silberautoga, kes pakub Mercedes-Benz Eesti Klubile allahindlust varuosadele.

Allahindlus kehtib ainult MB Klubi liikmekaardi ja isikut tõendava dokumendi alusel, seega kellegile teisele pole mõtet kaarti laenata.

Allahindluse % sõltub kaubast ja kogusest, kuid see jääb kuni 15% juurde, osadel vanemate mudelite kaupade puhul isegi suurem.

Samuti võite ka uurida remonttööde allahindlust.


RE: Allahindlus Silberautost - taadu - 15-12-2008

Eks tulevikus saab kasutada. Hetkel masin selline et vajab vaid regulaarset hooldust ja sinna, kui ma õieti aru saan, allahindlus ei kehti.


RE: Allahindlus Silberautost - indrek - 15-12-2008

taadu Kirjutas:Eks tulevikus saab kasutada. Hetkel masin selline et vajab vaid regulaarset hooldust ja sinna, kui ma õieti aru saan, allahindlus ei kehti.

Hooldus tähendab ju ka varuosasid - õlid filtrid jne. Neile kehtib ja teenusele ka


RE: Allahindlus Silberautost - Karl - 15-12-2008

Paluti veel edasi öelda, et alati tasub enne B kategooria osa ostmist originaali hinda küsida, tihtipeale odavam või ainult minimaalse hinnavahega. Eriti käib see vanemate mudelite kohta.

Näide: eelmine nädal uurisin termostaati ja B kategooria hinnad olid 280 - 400 eeku. Silberis originaal 260 eeku Smirk


RE: Allahindlus Silberautost - Ardo - 15-12-2008

Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.


RE: Allahindlus Silberautost - indrek - 15-12-2008

Ardo Kirjutas:Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.

Ikka võtame


RE: Allahindlus Silberautost - Martin - 15-12-2008

Ardo Kirjutas:Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.
Sama siin Nod


RE: Allahindlus Silberautost - indrek - 15-12-2008

Martin Kirjutas:
Ardo Kirjutas:Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.
Sama siin Nod

Võtame ikka, hakkas hetkel puhkus ja tegelen selle liikmete värgiga.Big Grin


RE: Allahindlus Silberautost - Muhulane - 02-01-2009

Kas see kehtib üle Eesti Silberautos või Tallinnas vaid?
Käisin täna Kuressaares Silberis...ja ei tehtud sääl mingit soodukat.
Uuriti asja kliendiinfost ja sealt öeldi,et vaid mingi SEB kaardiga saab alet,klubikaart arvati eralõbu alla.Eusa_eh


RE: Allahindlus Silberautost - W2intz - 02-01-2009

wanaboyz Kirjutas:Kas see kehtib üle Eesti Silberautos või Tallinnas vaid?
Käisin täna Kuressaares Silberis...ja ei tehtud sääl mingit soodukat.
Uuriti asja kliendiinfost ja sealt öeldi,et vaid mingi SEB kaardiga saab alet,klubikaart arvati eralõbu alla.Eusa_eh

Pagan, see pole küll mitte hea uudis Rolleyes


RE: Allahindlus Silberautost - Karl - 02-01-2009

wanaboyz Kirjutas:Kas see kehtib üle Eesti Silberautos või Tallinnas vaid?
Käisin täna Kuressaares Silberis...ja ei tehtud sääl mingit soodukat.
Uuriti asja kliendiinfost ja sealt öeldi,et vaid mingi SEB kaardiga saab alet,klubikaart arvati eralõbu alla.Eusa_eh

Seda asja peab uurima, teoreetiliselt peaks see igal pool kehtima. Ei taibanud seda küsida ka lepingut sõlmides.....


RE: Allahindlus Silberautost - Muhulane - 02-01-2009

Hm...ei tea jah.Sest uuriti asja Tallinnast,Silberi kliendiinfost.Ise veel olin kõrval,kui sinna helistati.Või on siis seal lihtsalt info kuhugi toppama jäänud.


RE: Allahindlus Silberautost - indrek - 02-01-2009

wanaboyz Kirjutas:Hm...ei tea jah.Sest uuriti asja Tallinnast,Silberi kliendiinfost.Ise veel olin kõrval,kui sinna helistati.Või on siis seal lihtsalt info kuhugi toppama jäänud.

Peab varuosade bossiga rääkima, teen seda esmaspäeval.


RE: Allahindlus Silberautost - Muhulane - 02-01-2009

Ehk õnnestub Sul ka midagi konkreetsemat remonttööde ale kohta selgust saada? Ilma peakontori nõusolekuta nad alet teha ei saa.


RE: Allahindlus Silberautost - Karl - 03-01-2009

Käisin täna Silberis, kuid ühtegi vähegi pädevat polnud tööl. Eks esmaspäeval kuuleb.


RE: Allahindlus Silberautost - Muhulane - 03-01-2009

Ok,jääb siis äraootavale seisukohale.


RE: Allahindlus Silberautost - andres23 - 06-01-2009

Soovisin täna teada saada Tartu Silberist detaili hinda,hinna sain......kõik OK.....räägin siis edasi,et Mercedes-Benz Klubil Silberautoga leping,mille alusel saavad liikmed soodust,kui võimalik. Kohalik jorss ütles et tema ei tea midagi.....Retard


RE: Allahindlus Silberautost - Karl - 06-01-2009

Indrek saatis Silberisse elektronkirja päringuga, ootame vastust.


RE: Allahindlus Silberautost - indrek - 08-01-2009

Tegeletakse probleemiga.

Mure siis selles, et meid ei saa käsitleda, kui iga teise ettevõttena, kuna meil liikmed ei osta kaupu antud ettevõttele, vaid isiklikuks kasutamiseks.

Seega tekibki probleem just volitatud isikutes, kelleks ükski liige ju ei ole.

Aga usun, et probleemile leiame ja leitakse lahendus.


RE: Allahindlus Silberautost - kuld - 08-01-2009

Indrek Kirjutas:Tegeletakse probleemiga.

Mure siis selles, et meid ei saa käsitleda, kui iga teise ettevõttena, kuna meil liikmed ei osta kaupu antud ettevõttele, vaid isiklikuks kasutamiseks.

Seega tekibki probleem just volitatud isikutes, kelleks ükski liige ju ei ole.

Aga usun, et probleemile leiame ja leitakse lahendus.

Klubi kaart ongi volitus ju Icon_biggrin ok nii lihtne see vist ei ole jah.