Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB Classic Magazine. - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: MB Classic Magazine. (/showthread.php?tid=10726)

Lehed: 1 2 3


RE: MB Classic Magazine. - R129 - 23-08-2009

mina ei ole ikka miskit saanud Sad


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 23-08-2009

Augusti oma pole veel kohale tulnud


RE: MB Classic Magazine. - Heinar - 03-10-2017

Indrek räägi siis see kiri lahti palun.
Kas siis edastad ainult aadressid ja keelevalik jääb Clublounge kanda?
Enda andmete all ei näe seal keelevaliku kohta, kusagil nukataga peidus? Vabandust, kui pime olen Eusa_wall



RE: MB Classic Magazine. - Priit - 03-10-2017

(03-10-2017, 08:28 PM)Heinar Kirjutas: Indrek räägi siis see kiri lahti palun.
Kas siis edastad ainult aadressid ja keelevalik jääb Clublounge kanda?
Enda andmete all ei näe seal keelevaliku kohta, kusagil nukataga peidus? Vabandust, kui pime olen Eusa_wall

Tegelikult pole seal Club Lounges ajakirja keelevalikut. Indrek saadab sakslastele ikka käsitööna tehtud tabeli.


RE: MB Classic Magazine. - Heinar - 03-10-2017

(03-10-2017, 09:51 PM)Priit Kirjutas:
(03-10-2017, 08:28 PM)Heinar Kirjutas: Indrek räägi siis see kiri lahti palun.
Kas siis edastad ainult aadressid ja keelevalik jääb Clublounge kanda?
Enda andmete all ei näe seal keelevaliku kohta, kusagil nukataga peidus? Vabandust, kui pime olen Eusa_wall

Tegelikult pole seal Club Lounges ajakirja keelevalikut. Indrek saadab sakslastele ikka käsitööna tehtud tabeli.

Aga täna sain kirja klubilt, kus seda väideti ja asusin otsima muidugi. Aadress jah olemas aga keelega kehva. Eks ootab vastuse ära.


RE: MB Classic Magazine. - v6sa - 04-10-2017

(03-10-2017, 10:46 PM)Heinar Kirjutas: Aga täna sain kirja klubilt, kus seda väideti ja asusin otsima muidugi. Aadress jah olemas aga keelega kehva. Eks ootab vastuse ära.

Sama siinWink

Indrek, palun pane nii:
mulle ingliskeelne,
Estrile saksakeelne.

Ühtlasi pakun 2017. aasta kiles saksakeelseid numbreid vahetuseks ingliskeelsete vastu. Võivad olla avatud ja loetud, kuid päris kapsaid nagu ei tahaks...


RE: MB Classic Magazine. - Eero_S - 04-10-2017

Ma olen seda asja sealt korduvalt otsinud, samamoodi, kas olen liiga loll, et õiget kohta üles leida või seal ikkagi pole seda kohta.

Minule on tulnud ka vist terve 2017 saksakeelseid, mis võiks täiesti vabalt omaniku vahetada.

Ehk siis mulle ka inglise keelne. Smile


RE: MB Classic Magazine. - Priit - 05-10-2017

Indrek asub tegelema, kui ta puhkuselt tagasi jõuab.


RE: MB Classic Magazine. - Ott - 02-11-2017

Millal viimatine Classic ajakiri oleks pidanud jõudma? Mul eelnevalt on kaks tükki tulnud ja ilusti inglise keeles. Kas magasin maha midagi?


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 05-11-2017

Selle aasta viimane pole veel kohale jõudnud, aga peaks peagi siiski ka saabuma


RE: MB Classic Magazine. - Priitv01 - 06-11-2017

Huvitav, mulle on see aasta ainult üks Classic ajakiri tulnud. Peal kuupäev 02.2017.

Edit: Tundub, et mul siiski kõik õige. 20.11.1017 tuli ka no.53 3.2017 Classic ajakiri.


RE: MB Classic Magazine. - jansa - 13-11-2017

Mulle mineva nädal tuli, aber in deutsch. Sooviks ära muuta selle, võiks ikka ingliskeelsed tulla.

Disain ja paber on ka muutunud (see võib jääda).


RE: MB Classic Magazine. - nahk - 13-11-2017

Kas see aasta tuleb veel ka värskelt liitunutele ajakiri ja kuidas see keelevalik käib ? Mina näiteks saksa jeelt ei oska


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 13-11-2017

(13-11-2017, 03:27 PM)nahk Kirjutas: Kas see aasta tuleb veel ka värskelt liitunutele ajakiri ja kuidas see keelevalik käib ? Mina näiteks saksa jeelt ei oska

Sellel aastal enam ei tule, sina kahjuks jäid liitumisega paar nädalat hiljaks Smile Keele panin sulle Inglise, aga tundub et sakslastel veel endal ka asi lahtine, et õiget keelt ei suuda saata.






RE: MB Classic Magazine. - Lysel - 18-11-2017

Loodan, et seekord mulle ka tuleb Smile


RE: MB Classic Magazine. - nahk - 18-11-2017

(13-11-2017, 03:50 PM)indrek Kirjutas:
(13-11-2017, 03:27 PM)nahk Kirjutas: Kas see aasta tuleb veel ka värskelt liitunutele ajakiri ja kuidas see keelevalik käib ? Mina näiteks saksa jeelt ei oska

Sellel aastal enam ei tule, sina kahjuks jäid liitumisega paar nädalat hiljaks Smile Keele panin sulle Inglise, aga tundub et sakslastel veel endal ka asi lahtine, et õiget keelt ei suuda saata.


Loodan , et Zink220 saab see aasta ajakirja , siis saan tema juures läbi lugeda



RE: MB Classic Magazine. - Lysel - 21-11-2017

täiesti jõudis see kord minuni Smile


RE: MB Classic Magazine. - Priit - 21-11-2017

Jõudis kohale ... aga järjekordselt saksakeelsena Crybaby
Mine või keeltekursustele.