Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB Classic Magazine. - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: MB Classic Magazine. (/showthread.php?tid=10726)

Lehed: 1 2 3


MB Classic Magazine. - indrek - 05-12-2008

Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,


RE: MB Classic Magazine. - HotPapa - 05-12-2008

Põnev!


RE: MB Classic Magazine. - Ester - 05-12-2008

...kas meie armsal koduaadressil tuleb kaks ekseplariIcon_rolleyesIcon_biggrin


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 05-12-2008

essu77 Kirjutas:...kas meie armsal koduaadressil tuleb kaks ekseplariIcon_rolleyesIcon_biggrin


JahBig Grin


RE: MB Classic Magazine. - Raul1 - 05-12-2008

Indrek Kirjutas:Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,


Tere.
Kas  oleks võimalik aadresi muuta, nimelt kolisin uuele aadresile.


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 05-12-2008

Raul1 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,


Tere.
Kas  oleks võimlik aadresii muuta nimelt kolisin uuele aadressile.

Ikka, eks uuel nädalal hakkame seda liikmete baasi uuendama ka


RE: MB Classic Magazine. - Werewolf - 06-12-2008

Uued kaardid saame siis ka ex? Ja vanad tuleb mingi aeg tagasi anda?


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 06-12-2008

Werewolf Kirjutas:Uued kaardid saame siis ka ex? Ja vanad tuleb mingi aeg tagasi anda?

Ei pea, jätate alles ja hakkate koguma. Siis 25 aasta pärast ülevaade, kui kaua te klubis olnud olete.


RE: MB Classic Magazine. - rauntz - 13-12-2008

Tahaks juba aadressi anda Smile


RE: MB Classic Magazine. - R129 - 14-12-2008

Kas ajakiri on saksa või inglise keelne? Või saab äkki ise valida millist soovin?


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 14-12-2008

R129 Kirjutas:Kas ajakiri on saksa või inglise keelne? Või saab äkki ise valida millist soovin?

Hea küsimus, usun, et kui inglise keelne, siis tellin selle, aga ma pean selle vormi üle vaatama, millega aadressid pidin saatma, võibla seal kirjas.


RE: MB Classic Magazine. - Ester - 06-04-2009

Indrek Kirjutas:Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,

Teab keegi kaugele veebruarikuu ajakirjad jõudnud on?  Kernusse pole ajakiri siiani veel veel kohale jõudnud....Eusa_doh


RE: MB Classic Magazine. - rauntz - 06-04-2009

Krt minu aadressile pole ka veel tuld....


RE: MB Classic Magazine. - Panica - 06-04-2009

Mina ka ei ole ühtegi saanud... miks?


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 06-04-2009

Tuli välja, et muuseum ei edastanud meie nimekirja Classic Centerile, seega oleme esimesest partiist ilma


RE: MB Classic Magazine. - rauntz - 06-04-2009

vaat kus lops Smile


RE: MB Classic Magazine. - HotPapa - 18-05-2009

Mulle täna saabus ajakiri, varsti hakkan uurima. Viisakas näeb välja küll.


RE: MB Classic Magazine. - Rait - 18-05-2009

Sain ka kätte, lugesin kohe lk 77 st algava artikkli "Dream car" W126-st õhinal läbi. Lootsin, ehk enamat, aga palju sa ühes artikklis ikka jõuad kokkuvõtvalt peensusteni jõuda. Igatahes Friedrich Lindenberg, S-klassi klubi tehniline nõustaja liigitab 560 SELi "peresõbralikuks" koleektsionääri autoks. 500 SE-d entusiastide autoks, kes tahavad oma "aaret" igapäevaselt kasutada ja kolmesajaseid hinnatundlikele fännidest omanikele, kes saavad autasuks tänu väiksemale esisillast üleulatuvale kaalule parema juhitavuse.


RE: MB Classic Magazine. - jaanmb - 19-05-2009

Rõõmus see et väljaanne kohal.Icon_smile Kurb on see, et soovisin ingl.k. aga tuli saksa.k.Icon_confused Egas midagi muud kui sõnaraamat käte ja lugema, selleks ajaks kui tõlketöö ühelpool, jõuab ka järgmine täpselt kohaleBadgrin


RE: MB Classic Magazine. - indrek - 19-05-2009

jaanmb Kirjutas:Rõõmus see et väljaanne kohal.Icon_smile Kurb on see, et soovisin ingl.k. aga tuli saksa.k.Icon_confused Egas midagi muud kui sõnaraamat käte ja lugema, selleks ajaks kui tõlketöö ühelpool, jõuab ka järgmine täpselt kohaleBadgrin

Noh järgmisega tuleb see viga parandada, aga samas Mercedes-Benz keelt võib ju ka õppida.