Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Foorumi alkomeeter! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Foorumi alkomeeter! (/showthread.php?tid=10078)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Foorumi alkomeeter! - rauntz - 10-04-2009

kaupa vedama? Smile)))


RE: Foorumi alkomeeter! - rauntz - 10-04-2009

Idee Wink


RE: Foorumi alkomeeter! - rauntz - 10-04-2009

Ma oma tervise huvides siiski ei rakendaks neid hetkel Smile


RE: Foorumi alkomeeter! - voodoo - 11-04-2009

Õllega on mul see kurb lugu, et isegi 4-5 õlle ja piisab, et mul terve järgmine päev pea lõhuks. Õnneks pole seda sorti tegelinski, kellele niisama õlle lakkuda meeldib...

20 õllest niisama mõtlemine ajab mul ka pea valutama Big Grin


RE: Foorumi alkomeeter! - voodoo - 11-04-2009

liisel Kirjutas:
voodoo Kirjutas:Õllega on mul see kurb lugu, et isegi 4-5 õlle ja piisab, et mul terve järgmine päev pea lõhuks. Õnneks pole seda sorti tegelinski, kellele niisama õlle lakkuda meeldib...

20 õllest niisama mõtlemine ajab mul ka pea valutama Big Grin

Big Grin seega valutab sul täna peaIcon_lol
Seda nikuinii Big Grin


RE: Foorumi alkomeeter! - Gold - 11-04-2009

liisel Kirjutas:ja ralli on üks koht kus tarbitakse ohtralt alkot... Masendav! Viibin hetkel kehtna rallil ja jäi silma, aga see pole ainus ralli kus selline a7i silma jäi

Ma tahaks loota, et osalejad õlut seal ei limpsi?


RE: Foorumi alkomeeter! - Laur - 11-04-2009

Soovitage mingi hea põhjus, et täna jooma hakata?
Mitte, et põhjuse puudumise tõttu võtmata jääks, aga oleks ikka hea teada mille nimel võetakse...


RE: Foorumi alkomeeter! - Pets77 - 11-04-2009

Laur Kirjutas:Soovitage mingi hea põhjus, et täna jooma hakata?
Mitte, et põhjuse puudumise tõttu võtmata jääks, aga oleks ikka hea teada mille nimel võetakse...

Munadepüha afterparty... Icon_cool


RE: Foorumi alkomeeter! - BDob - 11-04-2009

täna sai juba joodud. täna on ju ikkagi selle nädala viimane laupäev ja rääkimata sellest, et eile oli ju ikkagi suur reede. mõnus grillõhtu oli täna Thumbsup


RE: Foorumi alkomeeter! - BDob - 11-04-2009

liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:täna sai juba joodud. täna on ju ikkagi selle nädala viimane laupäev ja rääkimata sellest, et eile oli ju ikkagi suur reede. mõnus grillõhtu oli täna Thumbsup

Nu jah ja täna on selle kuu viimane 11-nes kuupäev. Ning ka selle aasta viimane 11-nes aprill... Või siis päike paistis täna Smile Põhjuse leiab alati  Icon_lol

lihtsalt oleneb kui mõjuv see põhjus on. tänane päev oli ikka mõjuv, nimelt sai oma masinal üks konsooli tuluke ära vahetatud Icon_smile


RE: Foorumi alkomeeter! - väikemees - 11-04-2009

Isegi piiblis on kirjas, et nädalavahetusel tuleb on kasulik alkoholi tarbida. See seal vähe teiste sõnadega ja tuleb ridade vahelt lugeda.


RE: Foorumi alkomeeter! - BDob - 11-04-2009

liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:lihtsalt oleneb kui mõjuv see põhjus on. tänane päev oli ikka mõjuv, nimelt sai oma masinal üks konsooli tuluke ära vahetatud Icon_smile

See on tõsiselt suur põhjusSmile ma täna ei teinud küll kallimaga midagi, aga see nädal ohtralt remonti ta sai.... tea peaks kah nüüd nagu sel puhul jooma, et see kast seekord ikka kestaks Icon_lol

no siis sa peadki ära ristima. käigukasti liigud. mmm, selle puhul joon ka mina kunagi. Eusa_dance


RE: Foorumi alkomeeter! - BDob - 11-04-2009

liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:
liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:lihtsalt oleneb kui mõjuv see põhjus on. tänane päev oli ikka mõjuv, nimelt sai oma masinal üks konsooli tuluke ära vahetatud Icon_smile

See on tõsiselt suur põhjusSmile ma täna ei teinud küll kallimaga midagi, aga see nädal ohtralt remonti ta sai.... tea peaks kah nüüd nagu sel puhul jooma, et see kast seekord ikka kestaks Icon_lol

no siis sa peadki ära ristima. käigukasti liigud. mmm, selle puhul joon ka mina kunagi. Eusa_dance

Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

siis tuleb sul gäng kokku koguda ja üks korralik grillõhtu pidada oma kallima auks.


RE: Foorumi alkomeeter! - väikemees - 11-04-2009

liisel Kirjutas:Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

Pead piisavalt võtma, küll siis seltskonda hakkad ümber laua nägemaBadgrin


RE: Foorumi alkomeeter! - BDob - 11-04-2009

väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

Pead piisavalt võtma, küll siis seltskonda hakkad ümber laua nägemaBadgrin

just just. monteerid paar peeglid enda ümber, siis seltskonda kui muda pärast. Big Grin


RE: Foorumi alkomeeter! - T6nu - 15-04-2009

liisel Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

Pead piisavalt võtma, küll siis seltskonda hakkad ümber laua nägemaBadgrin

Poed on kinni peeglite hankimiseks Icon_lol aga ma järgmiseks tähistamiseks varun varakult  Icon_lol

Kui varakult tähistama hakkad, anna mulle ka teada- saame mäo ristis kokku Icon_lol


RE: Foorumi alkomeeter! - T6nu - 15-04-2009

Siis ei vea välja kahjuks- tööl.. Aga mõni päev võiks selle grilli ära teha küllBig Grin


RE: Foorumi alkomeeter! - Boamadu - 14-11-2009

Leidsin hea vana teema. Laupäevane õhta - haljas veab näo laiale naerule.


RE: Foorumi alkomeeter! - Karl - 03-04-2010

Väike test:

Keda järgnevat pilti vaadates tabab korralik nostalgialaks.....see peab tunnistama, et ta ei ole enam eriti uus,
suht soliidne iga turjal (et mitte otse "vana" välja öelda) Unibrow

[Pilt: klassikaline.jpg]

Mind tabas küll see laks krt...Eusa_whistle


RE: Foorumi alkomeeter! - Renkju - 03-04-2010

Kui see pilt oleks olnud Laua Viinaga, siis oleks ka minul nostalgia laks, aga jumal tänatud....Eusa_prayIcon_biggrin