Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Keegi siit foorumist ka Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Üks vana E200 1987a vajaks vähe kõpitsemist. Kui on kedagi sellist, võiks endast märku anda. Kiri postkasti.


Tänud
Endal vaja oma E220-ile (95, bensiin) pm kap.-remont teha, seega otsin samuti. Selgub, et kolmas pütt ei pea rõhku. Hetkel saatsin erinevatesse firmadesse hinnapäringud. Võib veel firmasi soovitada.
(07-06-2015 06:12 PM)trtpunk Kirjutas: [ -> ]Endal vaja oma E220-ile (95, bensiin) pm kap.-remont teha, seega otsin samuti. Selgub, et kolmas pütt ei pea rõhku. Hetkel saatsin erinevatesse firmadesse hinnapäringud. Võib veel firmasi soovitada.

kas pole mõtet mootorivahetust teha ? mootor 200 euri + vahetus 180euri + õlid ja filtrid,veepump,mõned tihendid
aga jah sellised pakkumised tallinnas
Mõtlesin mootorivahetuse peale. Kõige odavam pakkumine 130€, siis 200-300€ pakkumised. Mootorivahetusega see jama, et kõik pakkujad ütlesid ära, et mootorite läbisõite(vä üks, kes küsis 275€[tal olevat 200 000km]) ja ajalugu ei tea keegi. Seega pigem lasen oma kaane ära remontida ja tean, et sõidan mootoriga, mida on üldiselt hästi hoitud.
(nimelt sain täna täpsema vea teada, väljalaskeklapi kaudu pääseb kogu rõhk kolmandast silkust välja, mis viitab kõverale/katkisele klapile või klapivedrule.)
Kuna hinnapakkumised sellisele tööle sain igalt poolt samasse auku, siis otsustasin sinna viia, mille kohta kõige rohkem positiivset tagasisidet sain ja mis tundub sellel alal parim olevat. Nimelt niipaljud, kellega ma rääkisin, oleks nii või naa sinna kaane lihvimisse viinud. (lisaks oli see ettevõte ainus, mis ütles, et saab täpsema hinnapakkumise teha peale mõõtmisi, teised ütlesind, et tuleb kaas maha võtta ja alles siis saab edasi rääkida)
(08-06-2015 07:11 PM)trtpunk Kirjutas: [ -> ]Kuna hinnapakkumised sellisele tööle sain igalt poolt samasse auku, siis otsustasin sinna viia, mille kohta kõige rohkem positiivset tagasisidet sain ja mis tundub sellel alal parim olevat. Nimelt niipaljud, kellega ma rääkisin, oleks nii või naa sinna kaane lihvimisse viinud. (lisaks oli see ettevõte ainus, mis ütles, et saab täpsema hinnapakkumise teha peale mõõtmisi, teised ütlesind, et tuleb kaas maha võtta ja alles siis saab edasi rääkida)

Kui saladus pole mis kohta nõnda kiidetakse siis?
(08-06-2015 07:57 PM)ralak Kirjutas: [ -> ]
(08-06-2015 07:11 PM)trtpunk Kirjutas: [ -> ]Kuna hinnapakkumised sellisele tööle sain igalt poolt samasse auku, siis otsustasin sinna viia, mille kohta kõige rohkem positiivset tagasisidet sain ja mis tundub sellel alal parim olevat. Nimelt niipaljud, kellega ma rääkisin, oleks nii või naa sinna kaane lihvimisse viinud. (lisaks oli see ettevõte ainus, mis ütles, et saab täpsema hinnapakkumise teha peale mõõtmisi, teised ütlesid, et tuleb kaas maha võtta ja alles siis saab edasi rääkida)

Kui saladus pole mis kohta nõnda kiidetakse siis?

Isiklikult sain kõige rohkem tagasisidet Astromoto kohta. Hetkel auto seal(tegema saaksid alles neljapäeval hakata ja ei ole kindlat jah sõna öelnud veel neile). Samas ei hakanud minu kõrvu ühtegi halba sõna ka SAM autoremondi kohta, aga nende reageerimine minu päringule oli aeglasem.
Aga arvestades, et suht suvalised vennad kusagilt(kaasaarvatud mu endine kursavend) teeksid suhteliselt sama hinnaga, siis ma isiklikult ei näe mõtet viia kuhugi ''nurgatagusesse'' kohta, kui korralik ja mainekas koht teeb sama hinnaga.
Kui kellegil on negatiivset tagasisidet või muud head infot, siis see on igati teretulnud, hetkel tegutsen oma teadmiste piirides.
Tagasiside URL